Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Musí být wherigovka dobrodružná ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
34 odpovědí na toto téma

#1 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 11:00

Ahoj, mám asi takový divný dotaz a to jestli Musí být wherigovka dobrodružná. Chtěl bych totiž udělat takovou procházku a na každém místě by bylo zobrazeno, jak to vypadalo dřív, takový pohled do minulosti, taky by se to jmenovalo Žatec na starých pohlednicích, a navíc by na každém místě měli zjistit nějakou indícii, která by je dovedla na poslední panoramatický výhled, a taky by se tam nacházela keška. Děkuji za odpověď;)
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 11:04

já myslím, že tvůj koncept je dost zajímavý na to, aby mohla fungovat tak jak jsi nastínil a přitom byla pro kačery zajímavá
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 11:06

První ze dvou Wherigo, co jsem odlovila dobrodružná nebyla, podle toho co píšeš byla podobná tomu co chystáš. Takže dle mého názoru, dobrodružná být nemusí.
  • 0

#4 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 11:07

Prosel jsem pěkné wherigo v otrokovicích jménem Batov a dobrodružné to nebylo ani coulem. Příjemné to ale bylo ;-)
  • 0
Užívej života...

#5 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 11:25

swotty napsal/a:
Ahoj, mám asi takový divný dotaz a to jestli Musí být wherigovka dobrodružná. Chtěl bych totiž udělat takovou procházku a na každém místě by bylo zobrazeno, jak to vypadalo dřív, takový pohled do minulosti, taky by se to jmenovalo Žatec na starých pohlednicích, a navíc by na každém místě měli zjistit nějakou indícii, která by je dovedla na poslední panoramatický výhled, a taky by se tam nacházela keška. Děkuji za odpověď;)

Úplně stejné WIG je v Prostějově, dobrodružné to není ani trochu, a přesto jsme si to opravdu užili. Pěkně udělané, zajímavé a díky tomu, že jsme lovili ve skupině s několika přístroji, tak i docela srandovní. Notoričtí lovci 5/5 to asi neocení, ale myslím, že většině "běžných" kačerů se to může líbit.
  • 0
Don't panic!

#6 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 11:42

Urcite nemusi, sam mam presne takove wherigo. Akorat jeden borec co ma asi nejvic odlovenych wherigo ve stredni Evrope ti pak napise, ze kazdy wherigo kde se nebeha je o h.... B) Jaktoze tady nefungujou smajlici?
  • 0

#7 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 14:35

Taky myslim, ze wherigo nemusi byt nutne dobrodruzne, rada wherigo kesi je takovymi chytrejsimi multinami nebo pruvodci, sam mam jedno takove GC2JEDK Naopak, tvuj napad se mi libi a pokud ho realizujes, tak si na nej rad zajedu.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#8 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 16:08

Bezva nápad,. Jen směle do toho!
  • 0

#9 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 16:19

Vůbec se toho neboj.Stačí když bude poucna a to ta tvá jistě je.
  • 0

#10 JohoCZ

JohoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 16:30

Každé Wherigo je dobrodružné, nikdy nevíš jestli ti náhodou nespadne.
  • 0

#11 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 16:54

Kdybys svůj nápad, který popisuješ, zpracoval jako mutlinu, líbilo by se mi to moc. Pohlednice není problém dát do listingu. Pokud bych se naopak se stejnou věcí potkal v podobě wheriga, byl bych z toho rozmrzelý. Konkrétně Žatec mám celkem z ruky a pokud bych se tam někdy za keškama dostal, určitě bych rád stihl i nějaké krabky v širokém okolí. Problém s wherigem je ten, že blokuje stále jednu gps, takže zatímco při lovu multiny může člověk snadno brát, co mu přijde do cesty, u whiga člověk visí jedním blokovaným přístrojem od začátku do konce. Jinými slovy chybělo by mi využití všech možností, co wheriga nabízí a přišlo by mi to trochu jako podle hesla "proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě". Á propos nerad bych se dočkal chvíle, kdy i tradička u základní školy bude formou wheriga, protože to je in.
  • 0

#12 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 17:08

Já si myslím,že je to dobrej nápad na wherigo.Jdi do toho ;)
  • 0

#13 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 17:16

Kocovina napsal/a: .... takže zatímco při lovu multiny může člověk snadno brát, co mu přijde do cesty, u whiga člověk visí jedním blokovaným přístrojem od začátku do konce.

To je nesmysl, neni prece problem wherigo vypnout, ulozit, slovit okoli a pak pokracovat. Do wheriga se navic daji vlozit upozorneni na dalsi kese v blizkosti.
Me teda prijde wherigo jako skvela vec a to i jako "chytra multina". Proc behat nekde s papirem a nekde na kolene si zapisovat poznamky, kdyz muzu vse potrebne zadat primo do GPS a jeste se u toho dovedet nejake zajimave doplnujici info ci obrazky primo na miste.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#14 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 17:25

jedna taková wherigo je v OstravěGC232JP,moc pěkně uděláno, takže s chutí do toho:)
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#15 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 17:43

Rozhodně to být dobrodružné nemusí! Je to jen na tvé fantazii, co vymyslíš.
  • 0

#16 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 18:06

wiga jsou ruzna. dobrodruzna, sportovni, vychazková, pohádková, historicka, denni i nocni... nejde o zamereni, ale kvalitni zpracovani. pokud pripravis zajimavou prochazku se starymi fotografiemi, kazdy se rad prijede podivat. navic wiga zvysuji zajem o ostatni cache v regionu. drzim palce a tesim se, rad se prijedu podivat.
  • 0

#17 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 18:08

kapsa napsal/a:

Kocovina napsal/a: .... takže zatímco při lovu multiny může člověk snadno brát, co mu přijde do cesty, u whiga člověk visí jedním blokovaným přístrojem od začátku do konce.

To je nesmysl, neni prece problem wherigo vypnout, ulozit, slovit okoli a pak pokracovat. Do wheriga se navic daji vlozit upozorneni na dalsi kese v blizkosti.

Pravda, možnost průběžného vypínání jsem opomenul, poněvadž lovíme v týmu a tím pádem si pomůžeme více přístroji a jeden je, jak jsem psal, blokovaný wherigem. Jít na keše jen s jedním oregonem, určitě by člověk v nouzi ukládal, vypínal, přepínal, lovil, znovu zapínal, ale už jen při tom pomyšlení se mi ježí kůže, jak by mi to přišlo otravné.
  • 0

#18 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 18:26

Kocovina napsal/a: Jít na keše jen s jedním oregonem, určitě by člověk v nouzi ukládal, vypínal, přepínal, lovil, znovu zapínal, ale už jen při tom pomyšlení se mi ježí kůže, jak by mi to přišlo otravné.

Opravdu je to takovy problem? Ja uz odlovil 27 wherigo kesi a zatim me ani nenapadlo, ze by toto mohl byt problem. Zato multin a mysterek, kde jsem s kusem papiru nekde hledal neco, na cem bych si mohl poznamenat indicie jsem uz zazil hodne. Kez by to byly wheriga a ja mohl vyndat tuzku az u finalky .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#19 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 18:49

Na druhou stranu hodně lidí loví s GPS, kt. wherigo neumí.
  • 0

#20 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 18:52

Jo šlo by udělat i pěknou multinku..:)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama