Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Musí být wherigovka dobrodružná ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
34 odpovědí na toto téma

#21 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 18:57

Ach jo, tak už to celý mám, ale při sestavování se ukáže akorát začátek dám play a pak se objeví Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu. Tak nevím, kde je chyba, dělal jsem podle návodu.
  • 0

#22 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 19:19

swotty napsal/a: Ach jo, tak už to celý mám, ale při sestavování se ukáže akorát začátek dám play a pak se objeví Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu. Tak nevím, kde je chyba, dělal jsem podle návodu.

Zkus se obratit primo na mistni machry na wherigo, treba na Maxinohu nebo na Fanda199, vetsinou radi pomuzou.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#23 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 22:53

swotty napsal/a:
Ahoj, mám asi takový divný dotaz a to jestli Musí být wherigovka dobrodružná. Chtěl bych totiž udělat takovou procházku a na každém místě by bylo zobrazeno, jak to vypadalo dřív, takový pohled do minulosti, taky by se to jmenovalo Žatec na starých pohlednicích, a navíc by na každém místě měli zjistit nějakou indícii, která by je dovedla na poslední panoramatický výhled, a taky by se tam nacházela keška. Děkuji za odpověď;)


Myslím, že je to ideální využití pro wherigo. Rozhodně lepší než takový ty tupý "běhací" kousky, kde se člověk jenom bojí, jestli to stihne, případně jestli má dobrej signál a nebo to celý nespadne.
  • 0
Retired slowcacher

#24 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 9:07

swotty napsal/a:
Ahoj, mám asi takový divný dotaz a to jestli Musí být wherigovka dobrodružná. Chtěl bych totiž udělat takovou procházku a na každém místě by bylo zobrazeno, jak to vypadalo dřív, takový pohled do minulosti, taky by se to jmenovalo Žatec na starých pohlednicích, a navíc by na každém místě měli zjistit nějakou indícii, která by je dovedla na poslední panoramatický výhled, a taky by se tam nacházela keška. Děkuji za odpověď;)


Ahoj, wherigo nemusí být dobrodružná nebo pohádková, osobně jsem autorem několika typů wherigo. Prostě někomu se líbí dobrodružné a někomu zase sportovní nebo logické.
Přehled různých typů wherigo můžeš vidět v mém bookmarku Wherigo cache in Prague kde najdeš např. tyto označení: adventure, night, sport, game, tourist guide, puzzle, knowledge labyrinth, experimental.
Určitě se nenech od tvorby wherigo někým odradit.

maaaca napsal/a:
Urcite nemusi, sam mam presne takove wherigo.
Akorat jeden borec co ma asi nejvic odlovenych wherigo ve stredni Evrope ti pak napise, ze kazdy wherigo kde se nebeha je o h.... B)Jaktoze tady nefungujou smajlici?


Díky za označení borec, ale je mi líto, že jsi můj log špatně pochopil - snažím se ostatním autorům pomáhat při tvorbě wherigo keší a tak většinou moje připomínky jsou míněny jako rady jak tu wherigo keš vylepšit případně opravit aby byla hratelná na všech zařízeních což ti zajisté potvrdí i autoři těchto wherigo keší, kterým jsem pomáhal:
Ruža
Pruvodce historickou Karvinou
Kamen Mudrcu
Pelhrimovske veze
Hosticka serie - Zadni Hostice
Hradnikova sloupska cache
Homer v akci
Kobra11 jede do Prahy
Klepeta olomouckeho Maigreta
Na kole za S. Holmesem
Pamatkova zona Poruba
Zachrante Matyska
  • 0

#25 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 9:36

Ale pochopil jsem to. Jen mne pobavila ta zminka o absenci behani. To ze to moje whereigo je dlouhe a muze byt tim padem i nudne, pred tim varuju v listingu. Nad vecnymi pripominkami jsem se zamyslel a posleze je i zapracoval...
  • 0

#26 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 9:44

maaaca napsal/a:
Ale pochopil jsem to. Jen mne pobavila ta zminka o absenci behani. To ze to moje whereigo je dlouhe a muze byt tim padem i nudne, pred tim varuju v listingu.
Nad vecnymi pripominkami jsem se zamyslel a posleze je i zapracoval...

Není nudné, prostě je to pohodová procházka, mně se to líbilo.
Nevím, proč by se do všeho měly strkat závody branné všestrannosti. My už přeci víme, že vy borci jste prostě borci, nám to nemusíte dokazovat :D Pak si místo běhání nebo lyžování stejně někteří najímají na wherigovku letadlo...
  • 0

#27 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 10:21

dr.vota napsal/a:Nevím, proč by se do všeho měly strkat závody branné všestrannosti. My už přeci víme, že vy borci jste prostě borci, nám to nemusíte dokazovat :D Pak si místo běhání nebo lyžování stejně někteří najímají na wherigovku letadlo...


Co máte stále s tím běháním, obtěžovali jste se vůbec ten log přečíst?
Cituji

Pustil jsem na wherigo, hraji, hraji a najednou je konec. Cekal jsem nejaké zpestrení, úkol, beh, ale až na jeden údaj z info tabule se nic nekonalo. Škoda v tak turisticky atraktivní oblasti by šlo toho udelat myslím více.

Běh byl jen příklad jako další příklad nejaké zpestrení nebo úkol. Prostě jsem jen chtěl naznačit autorovi, že pokud do té wherigo něco malého zakomponuje tak bude ta hra zajimavější, ale nikde nevidím, že bych důsledně vyžadoval, že se tam musí běhat.
Osobně na wherigo běhám velice nerad, takže pokud někde v mojí wherigo hře narazíte na to, že máte někam běžet, určitě zjistíte, že existuje i alternativa jak to vyřešit bez běhání. Jedinou výjimkou jsou MarHanovy schody, kde je ten běh podstatou celé wherigo.
  • 0

#28 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 10:32

Maxinoha napsal/a:
...Jedinou výjimkou jsou MarHanovy schody, kde je ten běh podstatou celé wherigo.

No právě :D Ale tamto bylo myšleno obecně, ne na přímo na tebe.
  • 0

#29 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 11:21

Maxinoha napsal/a:Jedinou výjimkou jsou MarHanovy schody, kde je ten běh podstatou celé wherigo.

Schody mi ani nepripominej - ja to bezel v -15°C a kusy mojich plic se tam jeste doted valeji po prikopech. :D
Na druhou stranu na to aspon nikdy nezapomenu! :D
Jak se rika v Ruskem lidovem prislovi - opravdove poznani je mozne pouze prostrednictvim utrpeni .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#30 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:37

Trošku divný dotaz :) Tak nejdříve definuj co si kdo představuje pod slovem "dobrodružná" a pak se asi můžeme bavit, zda taková má být nebo ne :) Jinak nápad je to pěkný, realizuj to!
  • 0

#31 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 16:27

Konečně hotovo, až to bude publikováno, dám odkaz
  • 0

#32 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 15:58

swotty napsal/a: Konečně hotovo, až to bude publikováno, dám odkaz

Ja uz si to vystoural na Wherigo.com a uz jsem dal i FTF !
Mistni lovci tezce zaspali .... :D
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#33 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 18:22

kapsa napsal/a:

swotty napsal/a: Konečně hotovo, až to bude publikováno, dám odkaz

Ja uz si to vystoural na Wherigo.com a uz jsem dal i FTF !
Mistni lovci tezce zaspali .... :D

Publikace na GC.com zatim nikde, tak aspon prvni dojmy - opravdu pohodova prochazka po Zatci, ktera zabere ani ne hodinku (a to jsem se jeste dost coural a fotil). Historicke centrum mesta je fakt pekne a stare fotografie taky. Pruvodcovske komentare jsou take zajimave. Opravdu jsem si to uzil. Wherigo opravdu neni nijak "dobrodruzne" ale presto se mi moc libilo. Na mem Oregonu 300 s nejnovejsim firmwarem 4.12 to slapalo na jednicku, jen mi to na konci nevyplivlo odemykaci kod. Nakonec jsem to ale preci jen odemcel, i kdyz to byla fuska a musel jsem to mirne obejit. Tohle bude chtit asi jeste doladit.
Jinak cartridge jsem na Wherigo.com zaznamenal uz predevcirem a kdyz jsem jeste vcera videl, ze si ho nikdo ani nestahnul, tak jsem nevahal, rano sednul na vlak a pro FTF si na pohodicku dojel vlakem. To se opravdu nepovede kazdy den. ;)
Takze celkove - libilo a jen tak dal.
P.S. - Do kesky jsem vlozil svuj geocoin, ktery zde zacina svoji pout. Neni ale jeste aktivovan, narazil jsem na nejaky problem, takze pokud jej nekdo vyzvednete, tak prosim chvilicku pockejte s jeho zalogovanim, az se mi ho podari aktivovat - uz jsem napsal vyrobci.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#34 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 16:30

[quote]kapsa napsal/a:
[quote]kapsa napsal/a:
[quote]swotty napsal/a:
P.S. - Do kesky jsem vlozil svuj geocoin, ktery zde zacina svoji pout. Neni ale jeste aktivovan, narazil jsem na nejaky problem, takze pokud jej nekdo vyzvednete, tak prosim chvilicku pockejte s jeho zalogovanim, az se mi ho podari aktivovat - uz jsem napsal vyrobci.[/quote]

Tak kdo by se divil, že tam GC neni, tak se nebojte, vzal jsem si ho ;). Protože zítra jedu trošku dál, tak ho posunu, pokud se ho do tý doby podaří aktivovat
  • 0

#35 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 18:06

Poslední příspěvek: Odkaz na Wherigo :http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=5eabe510-d6b2-42a8-9e96-1db4217ca338 :)Zároveň téma zamykám
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama