Přejít na obsah


Fotka

Parazitování na GC za peníze daňových poplatníků


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#1 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:05

Nemám slov: http://cygni.risy.cz...=12&language=cz
:@
A pak, že se v našich zemích nedá geocachingem živit.
  • 0

#2 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:07

...nemám slov.
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#3 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:11

to bude spousta GPS krabiček za 3.000.000,- pokud tedy výběrové řízení nevyhraje někdo, kdo jim bude prodávat Dakoty 20 za 15.000,- Kč za kus bez DPH
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#4 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:15

- dopad na zrovnoprávnění: ANO :D:D:D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#5 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:16

Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zničena!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#6 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:29

Což o to, myšlenka (je-li myšlena upřímně) je to dobrá..... Ale proboha na co ty skoro 4mil. ?? A za ty peníze seznamovat děti s GPS?? A bez toho poznávat zeměpis a dějepis nemůžou? ..... no toto, ...... na tohle jsem nikomu přispívat nechtěl!
  • 0

#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:34

Mau Loftin napsal/a:
Což o to, myšlenka (je-li myšlena upřímně) je to dobrá.....

Ale proboha na co ty skoro 4mil. ??

A za ty peníze seznamovat děti s GPS?? A bez toho poznávat zeměpis a dějepis nemůžou? ..... no toto, ...... na tohle jsem nikomu přispívat nechtěl!

já jsem taky nechtěl přispívat cca 1000Kč (v daních) na sčítání lidu...a koho to zajímá? :)
  • 0

#8 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:40

Tak to je brutus... Jen chci ještě dodat, že neodsuzuji Blažka a Blažka, je myslím vcelku jasné, že můžou žádat o příspěvek na cokoliv si vymyslí. Ale že na to někdo ty peníze schválí? A to je to jenom kapka v moři, o které jsme se náhodou dozvěděli. Ty skutečné velké peníze, tak o těch ani netušíme.
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 13:58

No nevím, já na tom zase nic tak moc špatného nevidím...

- o geocachingu tam není ani slovo
- není nic špatného učit děti na škole práci s GPS (a možná pak bude z ústeckého kraje míň dotazů na to, jak nastavit to či ono v Garminu)
- děti se určitě učí zeměpis a dějepis, ale proč pak je na některých povedených keší tolik radosti z objevu něčeho nového ("bydlím tady 30 let a tohle jsem neviděl..."). Děti bude aspoň bavit hledat zajímavosti ze svého okolí nad rámec školní výuky...
- co za ty 3.6M? Počet základních škol v ústeckém kraji x Dakota 20, nákup serveru na provoz vlastního portálu, pronájem konektivity, provoz, programování, údržba...
- osobně fandím každému projektu, který děti dostane do přírody a povzbudí je v bádání ve svém okolí, historii...
  • 0

#10 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:11

Trošku mi to připomíná něco jako GPS Adventures Exhibit Cache. Takže vše je v pořádku Tak jak to dělá Groundspeak... akorát za státní peníze. Tohle nám asi Zěměmluvk může závidět... Stejně jako Sobík jsem z podobných akci nadšen... Hlavně z důvodu, že absolutně nechápu lidi, kteří neustále div nepadají do mdlob, když se tu objeví vlákno o nechutných komerčních příživnících na Geocachingu. Občas mi přijde, že hraju jinou hru než tahle skupinka...Se už proberte...Geocaching byl a bude komerční hra...
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#11 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:18

Myšlenka dobrá, jen těch peněz je trochu moc...to si na tom akorát zase někdo namastil kapsu, stejně jako se solárníma elektrárnama...
  • 0

#12 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:25

A to je zatim jen "Zkvalitnění počátečního vzdělávání v Ústeckém kraji". Pak prijdou dalsi kraje a pak prijde dalsi pokrocile vzdelani. Proc ne? Penize jsou potreba za kazdou cenu, ne? :D
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#13 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:26

@ montezuma2: tak nějak... bud nakoupí 200ks GPSek a nějaký ten server a tak, nebo to bude tak, že jedna GPS vyjde na faktuře projektu na 16.000,- bez DPH
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#14 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:26

Nechci nekomu brat jeho eurohujersky nadseni pro vec - ale dat skoro 4 mega firme, ktera ani nema webovy stranky - a verit ji, ze bude provozovat "portal, konektivitu, programovani" muze dle meho zapskleho nazoru jen naiva nebo blbec. Ale treba jen spatne hledam a myslim moc negativne. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#15 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:32

Souhlasím se Sobikovic - nevidím v tom zase až takovej problém - rozhodně je to pro děti přínosnější než ležing u počítačů a hraní her což je běžná praxe mnoha počítačových kroužků - GPS tu je a bude ikdyž se to třeba bude jmenovat jinak tak proč to děti nenaučit - A rozhodně pokud to beru za své děti tak jim to toulání po památkách nebo zajímavých místech dá víc než koukání do učebnic na obrázky - A cena .... není tam rozepsáno co za co a na co tak bych to určitě nekuchal to by chtělo podrobnou analýzu... takže bych se spíše zdržel hlasování než pomlouval něčí projekt kterej může být docela prospěšnej... p.s. problém může být jen zadavatel a to je otázka kompetentních lidí aby to ohlídali...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#16 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:33

Každopádně pořád mi uniká fakt, jak ovládání turistické (pokud nebudou nakoupeny auto-GPS) navigace a znalost okolních lesů pomůže mládeži v budoucím trhu práce, pokud se vezme fakt, že se nejedná o zájmový kroužek, ale výuku v rámci povinné školní docházky
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#17 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:40

To jsou ti učitelé fakt tak neschopní a nekreativní, že k tomu potřebují nějakou Blažek & Blažek s.r.o.?
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#18 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:47

Smogeo napsal/a:
Já tam ten smysl investice a její návratnost v produktivním věku žáka vidím: Naučí je to čerpat dotace z EU ;)


Než dorostou, tak už nebude co a odkud čerpat...
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#19 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:49

Tak si taky něco vymyslíme, třeba něco ve stylu nového typu keše nebo kačerská škola, dostanem dotaci, a pak hurá za kopečky:D:D...jen doufám, že GS taky není financovanej z EU:D:D:D:D:D
  • 0

#20 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 14:49

to je firma "Pat a Mat"...

http://www.justice.c...nost=07.03.2011
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama