Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Podmínky uznání logu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
24 odpovědí na toto téma

#21 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 21:24

sobikovi napsal/a:

Kdysi jsem narazil i na info, že nějaký owner smazal všechny logy kačerů ze ztraceného logbooku. Není logbook podle kterého odškrtat, není log. Tohle je na blití...


No tak to kazdopadne, obzvalst kdyby ta cache byla (pro me) na druhym konci Evropy ci sveta. Tady se nabizi otazka - je tohle chyba nalezce, ze nemuze nalez prokazat, nebo ownera, ze nemuze lovci prokazat, ze log chybi? Logicka je samozrejme druha varianta, protoze s timto pristupem by owner mohl logbooky nechavat v cachi "na veky" a po 5 letech vsechny foundy smazat s tim, ze se budto logbook ztratil nebo zplesnivel
  • 0

#22 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 21:27

Souhlasím s Chryséis. U každýho z výše horlících mravokárců bys našel případy kdy se nepodepsali. Bo kollikrát to ani nejde, když třeba LB je kvůli prosakující vodě rozbředlá kaše. Smůla, že cif padl zrovna na takovýho ownera jak padl. Mi to připadá, že to byla odněj msta za kritiku olezlé propisky a jinak zápisy v LB ani nekontroluje, jelikož neměl čas ani na kešku GC1K23R P.S. k tomu případu se ztraceným LB - tady stačí kontaktovat revírníka a logy obnoví, ownerovi vynadá. Když ale LB existuje a já se do něj kvůli zapomenuté tužce nezapsal, tak to bych se na něj teda obracet ani nezkoušel, tady je uznání logu závislé jen na dohodě owner-kačer.
  • 0

#23 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 21:29

sobikovi napsal/a:
...Kdysi jsem narazil i na info, že nějaký owner smazal všechny logy kačerů ze ztraceného logbooku. Není logbook podle kterého odškrtat, není log. Tohle je na blití...


No to je síla...to bych ho asi poslal dop... Ne, že by záleželo na bodu, ale mám rád přehled, kde jsem byl...
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#24 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 21:38

Jojo, někteří lidé dělají z geocachingu zbytečnou úředničinu.:(
  • 0

#25 cif

cif

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 22:02

Díky za vaše příspěvky, jsem začátečník a jsem chápavý ;) Kešing beru jako rodinnou záležitost, kdy s dcerami "lovíme poklady". Ve zmiňované kešce však žádný "poklad" nebyl :( Až budu mít čas, tak ji zkusím ulovit znovu, aby mě pak už na online mapě neotravovala ;) Lovu zdar! PS: Mobil s foťákem nemám B)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama