Přejít na obsah


Fotka

URWIGO - nová verze 1.12


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 21:18

*** Verze 1.12 - modifikován kód pro detekci simulačního režimu Garmin. Nový firmware Garmin mohl způsobovat problémy.
  • 0

#2 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 21:21

Doporučujeme všem autorům wherigo, kteří použivají ochranu proti simulačnímu režimu, aby si stáhli nejnovější verzi urwiga a cartridge v něm přegenerovaly.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 9:53

Nemělo kdysi Urwigo automatické zjišťování nových verzí? Jinak díky za update...
  • 0

#4 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 10:05

sobikovi napsal/a:
Nemělo kdysi Urwigo automatické zjišťování nových verzí? Jinak díky za update...


To má stále, ale někteří autoři vytvořili jen jednu wherigo keš a již na další nepracují takže nevědí o nové verzi.
Tato verze je důležitá z pohledu hráčů, kteří mají aktualizovaný fimware v GPS Garmin Oregon. Nyní se jim u staších wherigo keších může stát ta nepřijemnost, že jim nepůjde hra obnovit. Proto je potřeba aby ti autoři co použili ochranu proti simulačnímu režimu hry znovu vyexportovali v nové verzi URWIGO.
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 10:08

Tak to nevím, co dělám špatně, ale od nějaké doby mně Urwigo na novou verzi neupozorňuje :(
  • 0

#6 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 10:13

sobikovi napsal/a:
Tak to nevím, co dělám špatně, ale od nějaké doby mně Urwigo na novou verzi neupozorňuje :(


Upozorní tě jen v případě, že při jeho startu budeš připojen k internetu.
Zkus ho spustit a ukončit a znovu spustit. Při druhém spuštění by ti to mělo nabídnout možnost stažení nové verze. Pokud tomu tak není tak nevidí na internet.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 10:18

Teď jsem aktualizoval z netu, tak si na to dám příště pozor, ale online jsem neustále ;)
  • 0

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 12:08

Maxinoho, moc diky za upozorneni (i za to mailove), jen se chci ubezpecit, ze jsem to pochopil spravne (jsem holt trosku tupejsi). :) Takze staci, kdyz si v nove verzi Urwiga otevru cartridge a jen ji znova vyexportuju ? Nic vic neni treba ?
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 12:33

kapsa napsal/a:
Maxinoho, moc diky za upozorneni (i za to mailove), jen se chci ubezpecit, ze jsem to pochopil spravne (jsem holt trosku tupejsi). :)
Takze staci, kdyz si v nove verzi Urwiga otevru cartridge a jen ji znova vyexportuju ? Nic vic neni treba ?


Přesně tak.
Teda ještě ji musíš nahrát na portál wherigo.com ;)
  • 0

#10 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 17:01

Maxinoha napsal/a:
*** Verze 1.12
- modifikován kód pro detekci simulačního režimu Garmin. Nový firmware Garmin mohl způsobovat problémy.

díky, matně tuším, o kterou keš šlo :). Na Star Wars mě to dost zlobilo, viz. info od Marrama.
  • 0

#11 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 7:24

Děkujeme mnohokrát za tento DOKONALÝ servisB)
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#12 hawel

hawel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 13:02

Dekuji za upozorneni na upravy, aspon byl konecne duvod na drobnou upravu a zapnuti i druhe ochrany na kterou jsem pri poslednim generovani pozapomnel. I kdyz pokud bude nekdo chtit cartridge prolomit a vynechat to co dela wherigo wherigem a pouze ziskat bod tak si cestu vzdycky najde. Dnes proveden upgrade a s Oregonem jsem si Hody rovnou cvicne probehl. Vsechna automaticka ulozeni a obnoveni naprosto bez problemu. Jeste jednou diky za skvely nastroj pro tvorbu.
  • 0

#13 S.Hyena

S.Hyena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2013 - 16:21

Omlouvam se ze to pisu do takhle stareho tema, ale nevim kam to napsat a nove nechci zakladat. Chtel bych se, asi hlavne Maxinohy, zeptat, jestly bude jeste nejake uceni s Urwigem ve forme eventu, jako kdyz Urwigo zacinalo. Myslim ze by to dost kaceru ocenilo. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka