Přejít na obsah


Fotka

propojení Etrex Legend s PC


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
26 odpovědí na toto téma

#21 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 11:06

Podle toho UC232 bys možná mohl zkusit tohle...
http://www.aten.com/...iver#showResult

Napiš prosím odkaz na ten web, odkud jsi převodník kupoval (nejlépe přímo stránku s konkrétním převodníkem). Mimochodem, žádné cdéčko k němu nebylo?
  • 0

#22 diablo74

diablo74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 11:12

kupoval jsem ho z Aukra,protože jinému kačerovi ukradly legenda a kabely mu zbyly...na tom webu jsem to stáhnul,ale co s tím,jak to nainstaluji?
  • 0

#23 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 11:15

Připoj adaptér, rozbal zip archiv, ve správci zařízení si ten adaptér rozklikni (pravé tlačítko/vlastnosti, nebo tak nějak), zkus aktualizovat ovladač a zadej manuálně cestu k rozbalenému obsahu toho staženého zip souboru. edit: určitě to taky bude v pdfkovém manuálu, který je ke stažení na stejné stránce.
  • 0

#24 diablo74

diablo74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 11:28

UŽ TO KOPÍRUJE MAPY!!!!!!!!!!!!!!!!!JE TO TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER,SUPER,SUPER!!!!!!!!!!MOC MOC MOC DÍKY DÍKY DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!POKUD SE NĚKDE POTKÁME,TŘEBA NA NĚJAKÉM EVENTU,TAK MÁŠ U MNĚ VELKÝHO PAŇÁKA!!!!!!!!!!!!!!JEŠTĚ JEDNOU DÍKY A TEĎ VZHŮRU NA KRABKY!!!!!!!ZDRAVÍ ŠŤASTNÝ A SPOKOJENÝ DIABLO74:):):):):)
  • 0

#25 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 11:43

Paráda.:) To jsem rád, že se zadařilo. Užij si kešky.
  • 0

#26 BigBull

BigBull

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 0:45

SlimDrivers 2.0 – freeware
Program se stará o aktuálnost ovladačů v operačním systému Windows XP, Vista či 7. Kliknutím na Start Scan se spustí kontrola aktuálnosti ovladačů přítomných v systému a dalšího softwaru.

Následně se zobrazí seznam s doporučením, co by se mělo aktualizovat (záznamy jsou děleny do kategorií podle významu). Záznamy lze buď ignorovat, anebo nainstalovat aktuální verzi. Při instalaci přímo z programu lze zálohovat starší verze (doporučujeme provádět) a teprve poté dojde k instalaci nové.

Zdroj: http://technet.idnes...34_software_dvr
  • 0

#27 diablo74

diablo74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 8:21

Kolezové moc díky za všechny rady,včera jsem vyzkoušel na třech multinách a paráda.Díky a zamykám téma,hodně úspěšných nálezů přeje diablo74
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama