Přejít na obsah


Fotka

Zpoždění notifikace při upozornění na nové keše!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#41 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 8:39

Tak přidám svoji trošku do mlejna. Ze zkusenosti notifikace z mailu ať už seznam, volny a dalsi, jsem zjistil že nejjistějsi je notifikace přimo z mailu operátora. Na t-zones mam email přímo k číslu a upozorňování z GC.com mam nastavené sem a ne do obyč. emalu, doposavaď to bylo nejrychlejsi v řádech minut, oproti výše zmiňovaným, kde se dá dostat i na několik hodin.
  • 0

#42 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 8:41

Emeritushk napsal/a:
...odpoved, ze oni format internetove adresy mob. telefonu (XXXXXXXXXXXXX@sms.cz.o2.com) neprovozuji!

Já nejspíš používám ještě starý formát @sms.eurotel.cz, ale to mi příjde divné - pokud web o2.com neprovozuje O2, tak kdo teda?
  • 0

#43 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 8:56

Eurotel jiz davno presel na xxxxx@o2active.cz (kde xxxxx neni tel.cislo) tak tam je treba zjistit jak se to nastavuje.
  • 0

#44 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 9:01

N.o.e. napsal/a:
Eurotel jiz davno presel na xxxxx@o2active.cz (kde xxxxx neni tel.cislo) tak tam je treba zjistit jak se to nastavuje.


Dávno určitě ne, ještě v neděli mi to s Eurotelem fungovalo. A teď to najednou nefunguje ani s tím sms.cz.o2.com . . .
  • 0

#45 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 9:11

Kdysi pouzivali xxxxx@quick.cz, ted xxxxx@o2active.cz, je to neco podobneho jako t-zones.cz Oboje je vice ci mene vazane na tel. cislo operatora.
  • 0

#46 honzat-cz

honzat-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 9:33

Zdravím do fóra. Včera mi taky nedorazily upozornění na nové keše v okolí. Myslel jsem, že se jako občas jedná o zpoždění a že mi SMSky dorazí. Když teď čtu toto vlákno, tak to vypadá, že asi ne... Využil jsem možnosti zavolat na korporátní MA linku O2, kde mi operátorka sdělila, že formát ...@sms.cz.o2.com je správný a měl by fungovat. Když jsem slečně sdělil, že ani jeden z testů +420xxx nebo 00420xxx nedorazil, tak mi slíbila, že to prověří - zadá oficiální šetření u techiků. Zasílání z brány 1188.cz je samozřejmě funkční. Takže to vypadá buď na dočasný výpadek nebo že operátor provedl změny, ale své telefonisty o tom jaksi zapoměl informovat. Až mi slečna zavolá zpět, tak dám vědět... Lovu zdar Honza
  • 0

#47 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 9:46

N.o.e. napsal/a:
Eurotel jiz davno presel na xxxxx@o2active.cz (kde xxxxx neni tel.cislo) tak tam je treba zjistit jak se to nastavuje.


Tak jsem se do toho jejich O2 Active zaregistroval, ale nikde nevidím nějaké možnosti filtrů nebo přeposílání.
Resp. když je to nativní služba od O2 tak bych očekával, že mi přímo nabídnou možnost přeposílání na mobil a zdarma...

Nemá někdo lepší zkušenost?
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#48 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 12:24

takže je celkový výpadek této služby u O2, podle sdělení operátora se jim ty notifikace někde strácí a zatím neví kde - takže zatím nezbývá než vydž Prťka vydrž :(
  • 0

#49 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 14:03

Ja uz notifikaci na O2 dostal :-)
  • 0

#50 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 14:17

potvrzuji 13:57 přišla notifikace - takže to si opravili ;) ted jsem provedl test a vypadá to , že to zase běhá jak má
  • 0

#51 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 15:12

Potvrzuji, už i mě to funguje... :)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#52 honzat-cz

honzat-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 7:56

Ahojkáč. Tak nakonec technici problém se "ztrácením" SMSek vyřešili. Mluvil jsem odpoledne shodou okolností se stejnou operátorkou a sdělil jí, že mi zprávy již chodí. Sama se divila, ona tu informaci ještě neměla. Po pár minutách mi volala zpátky, že je problém vyřešen a pak mi ještě dorazil potvrzovací email... From: veronika.xxxxxxxx@o2.com [mailto:veronika.xxxxxxxx@o2.com] Sent: Tuesday, March 29, 2011 4:07 PM To: xxxxxxxx Subject: Notifikace o uzavření požadavku Vážený zákazníku, dovolujeme si Vás informovat o uzavření Vašeho požadavku. Požadavek ze dne: 29.3.2011 10:24:27 byl uzavřen řešitelem Veronika xxxxxxxx. Číslo požadavku je: 1-1890757XXX Popis: Prověření odesílání zpráv 00420xxxxxxxxx@sms.cz.o2.com - příklad 10:23 ve formátu "test04" Přejí pěkný den. Honza
  • 0

#53 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 9:53

Presunuto do obecne diskue, ktera tu stejne vznikla...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#54 aďulka-47833

aďulka-47833

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 11:37

Ahoj. Notifikace mám vyřešené přes T-zones a v pohodě. Jen mě trápí, že v nich nechodí souřadnice a název keše. Poraďte prosím. Díky
  • 0

#55 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 12:39

debisa napsal/a:
Ahoj.
Notifikace mám vyřešené přes T-zones a v pohodě. Jen mě trápí, že v nich nechodí souřadnice a název keše. Poraďte prosím. Díky


Slyšel jsem, že něco takového prý jde přes gcm.cz, i když z vlastní zkušenosti nevím - pozvánku prý dostanu až odpoledne.
  • 0

#56 aďulka-47833

aďulka-47833

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 13:24

V tom případě bych byl rád za tvoji pozvánku. Když jsem se díval na uvedené stránky, tak to tak asi funguje. Dík
  • 0

#57 aďulka-47833

aďulka-47833

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 19:32

Prosím kohokoliv, kdo by mi poslal pozvánku na gcm.cz. Děkuji
  • 0

#58 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 20:20

debisa napsal/a:
Prosím kohokoliv, kdo by mi poslal pozvánku na gcm.cz. Děkuji

A k čemu ti to bude ????

Profile for User: debisa
Status: Not Validated Member
E-Mail Address: The "send message" feature is disabled because this email address has not been validated by the user.

  • 0

#59 aďulka-47833

aďulka-47833

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 20:26

Pokud se chci registrovat na GCM.cz, musím v registraci vyplnit kód pozvánky. A doslova je tam psáno "Pozvánku vám může poskytnout některý ze stávajících uživatelů geomailu."
  • 0

#60 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 20:36

Kdo by to řekl že? Arne se ptal k čemu ti bude když se tam registruješ?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama