Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Je vhodné poslat reviewerovi při zakládání keše řešení mysterky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:29

Je vhodné poslat reviewerovi při zakládání keše řešení mysterky? (Resp. bývá to zvykem? Usnadní to práci?) Díky moc!
  • 0

#2 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:46

to je spis povinnost, aby rewiever vedel jestli finalka nema konflikt s jinou kesi. Uloz ty finalni souradnice do waypointu final a nastav jako skryty
  • 0

#3 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:48

Polohu finalky tam samozrejme mam, myslim jestli je obvykle posilat i postup reseni sifry..
  • 0

#4 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:52

no to reseni sifer nakonec skonci u tech finalnich souradnich, to jediny rewievera zajima, ta kolize
  • 0

#5 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:54

swotty napsal/a:
to je spis povinnost, aby rewiever vedel jestli finalka nema konflikt s jinou kesi. Uloz ty finalni souradnice do waypointu final a nastav jako skryty


On se ale ptal na řešení a ne na finální souřadnice.

Je lepší to reviewerovi normálně napsat do note, on to před publikací smaže.
  • 0

#6 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:56

geba & marcana napsal/a:

swotty napsal/a:
to je spis povinnost, aby rewiever vedel jestli finalka nema konflikt s jinou kesi. Uloz ty finalni souradnice do waypointu final a nastav jako skryty


On se ale ptal na řešení a ne na finální souřadnice.

Jsem se preklikl omylem a odpoved poslal dvakrat
  • 0

#7 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:56

A úplně nejlepší je napsat řešení sem :D
  • 0
Není důležité, kolik keší najdeš, ale jaký a s kým.

#8 swotty

swotty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 17:58

MaK_cz napsal/a:
A úplně nejlepší je napsat řešení sem :D

Zvlast pokud finalka bude nekde blizko baraku
  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 18:20

irigi napsal/a:
Polohu finalky tam samozrejme mam, myslim jestli je obvykle posilat i postup reseni sifry..

Osobně si myslím že je dobré, pokud je to nějaká zapeklitější šifra, když do listingu napíšeš kdo dělal betatestera. A toho je dobré mít proto, že cizí oči mohou v řešení vidět problémy nebo jiné cestičky které ty jako autor neuvidíš. Takže to reviewrovi řekne, že to je řešitelné.
  • 0

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 18:35

Arne1 napsal/a:

irigi napsal/a:
Polohu finalky tam samozrejme mam, myslim jestli je obvykle posilat i postup reseni sifry..

Osobně si myslím že je dobré, pokud je to nějaká zapeklitější šifra, když do listingu napíšeš kdo dělal betatestera. A toho je dobré mít proto, že cizí oči mohou v řešení vidět problémy nebo jiné cestičky které ty jako autor neuvidíš. Takže to reviewrovi řekne, že to je řešitelné.

Tak je to správně. Taky jsem dělal betatest. A postup řešení reviewer nepotřebuje, stačí ty finálky a ty tam být musí!
  • 0

#11 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 18:39

dr.vota napsal/a:
A postup řešení reviewer nepotřebuje, stačí ty finálky a ty tam být musí!


U jedné keše po mě reviewer řešení vyžadoval.
  • 0

#12 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 19:02

geba & marcana napsal/a:

dr.vota napsal/a:
A postup řešení reviewer nepotřebuje, stačí ty finálky a ty tam být musí!


U jedné keše po mě reviewer řešení vyžadoval.

Myslím, že bude lepší v případě šifer mu to poslat, ale ty finální souřadky chce mít určitě, ty vyžaduje vždycky a má to svoje opodstatnění
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#13 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 19:15

geba & marcana napsal/a:

dr.vota napsal/a:
A postup řešení reviewer nepotřebuje, stačí ty finálky a ty tam být musí!


U jedné keše po mě reviewer řešení vyžadoval.


To asi neumel lousknout, co? :D:D
  • 0

#14 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 19:16

Určitě je dobré mu to poslat, ale nečekej, že ti to bude kontrolovat. Zajímá ho jen finální souřadnice, případně souřadnice stagí SoM (ve skrytých waypointech) a když se mu bude chtít, podívá se, jestli ta tvá šifra není úplná blbost. Ale když tam budeš mít chybu, publikuje ti to i s ní, za tu si odpovídáš ty. Není vůbec výjimečná situace, že se listing opravuje po prvních nálezech, nebo DNF. Pokud chceš mít jistotu, nech si od někoho udělat betatest.
  • 0

#15 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 20:05

mpik napsal/a:
Určitě je dobré mu to poslat, ale nečekej, že ti to bude kontrolovat. Zajímá ho jen finální souřadnice, případně souřadnice stagí SoM (ve skrytých waypointech) a když se mu bude chtít, podívá se, jestli ta tvá šifra není úplná blbost. Ale když tam budeš mít chybu, publikuje ti to i s ní, za tu si odpovídáš ty. Není vůbec výjimečná situace, že se listing opravuje po prvních nálezech, nebo DNF. Pokud chceš mít jistotu, nech si od někoho udělat betatest.

Mohu potvrdit, asi se to vždycky vyplatí. Kdysi jsem dělal takovou obyčejnou mysterku, nějaké počítání oken a pak se z toho něco počítalo. První lovci tam ale našli těch oken víc než já :-( Tak jsem to pak za pochodu rychle opravoval. A zase jako lovec jsem podobných příkladů taky dost potkal.
  • 0

#16 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 20:29

Modrak napsal/a:

geba & marcana napsal/a:

dr.vota napsal/a:
A postup řešení reviewer nepotřebuje, stačí ty finálky a ty tam být musí!


U jedné keše po mě reviewer řešení vyžadoval.


To asi neumel lousknout, co? :D:D


To asi ne, ale louskat to ani nemusí, protože už zná finálky, na což jeden nejmenovaný reviewr nedá při lovech dopustit... :@:@
  • 0

#17 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 21:31

Nutné to apriori není, u jedné mne reviewer pozádal o vysvetlení, nemel jsem s tím sebemenší problém a vše jsem zaslal
  • 0

#18 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 6:57

Ahoj, -kde je finálka je z pravidel povinnost napsat -a je třeba napsat řešení? a)mysterka, která má v zadání, kolik sní Šaman halušek k večeři 1.moc 2.nic 3.nic moc je řešení jasné, ale mystery, kdy nám pošlete špeky, tak tam chci mít řešení a postup odlovu vždy. Jde o to, aby mystery měla řešení. Jsou lidé, kteří zapomínají dávat jednotlivé stage do waypointů a nebo mají špatný typ. Obecně lze tedy říci a nikdy tím nic nezkazíte, když u mysterek a některých multinek, do reviewer note řešení a způsob odlovu, napíšete. Urychlíte si tak publikaci a nám jeden až dva emaily k jedné pixle. Veškerá komunikace s reviewerem v listingu se automaticky při publikaci maže, takže si můžete být jisti, že se nikdo nic nedozví. Příklad, minulý týden jsem schválil mystery, která se zdála býti pro kačerstvo neluštitelná. Já měl ale jistotu, že je luštitelná, protože mi owner napsal podrobné řešení a já mohl být v klidu, ačkoliv se dožadovali její archivace. Doufám, že vám to pomohlo.
  • 0

Skupec Reviewer


#19 Irigi&Maruska

Irigi&Maruska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 9:53

Díky všem za odpovědi! Nakonec jsem řešení rovnou přiložil, asi to bude nejlepší.
  • 0

#20 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 18:10

irigi: Hlavne to pis ne jako "Write note", ale urcite jako "Reviewer note". To prvni pri publikaci zustane, to druhe se pri publikaci automaticky smaze.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama