Přejít na obsah


Fotka

Daruje někdo GPSku začátečníkovi?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
10 odpovědí na toto téma

#1 kapoes

kapoes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 20:57

Zdravím, daroval by někdo GPS navigaci pro nováčka? Jsem student a s mými příjmy si nemůžu žádnou dovolit. ;)
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 21:17

GPSka na městské kešky zdarma: http://maps.google.c...ps?hl=cs&tab=wl
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 21:17

kapoes napsal/a:
Zdravím,
daroval by někdo GPS navigaci pro nováčka? Jsem student a s mímy příjmy si nemůžu žádnou dovolit.
;)

doslova za pár stovek se dá pořídit nějaký GPS modul k mobilu, to snad dá dohromady každý
  • 0

#4 ajule

ajule

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 21:32

spousta keší se dá ulovit i bez gps jen podle map (já jich dala kolem 500, než jsem si gps nadělila k vánocům :-) Mnohdy je to rychlejší než s gpskou (ale v lese to moc dobře nejde)
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 21:42

Ne, tady flame nebude. Ušetřete prosím čas svůj i můj. Dík. Příspěvky mimo téma smazány, předmět upraven na výstižnější, pravopisná chyba opravena, aby nedráždila.:)
  • 0

#6 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 8:34

Bohužel, myslím, že GPS mají pořád svoji docela slušnou cenu, i ty starší, takže je asi nikdo nedá jen tak. Já bych ti mohl nabídnout za 350,- Kč včetně poštovného slušný bluetooth GPS modul. Za 14 dní by byl k dispozici, mám ho totiž doma. Pokud ani tolik nechceš investovat, tak opravdu asi jen Google Maps, já osobně doporučuji Google Earth.
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 8:46

A k věci: já lovil první stovku taky jen s mapami na papíru, ale používal jsem mapy.cz (že všichni doporučují google...u nás není třeba, stejně je to v podstatě totéž, ale interface byl lepší u mapy.cz)
  • 0

#8 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 8:47

Třeba tady (asi nejlevnější varianta, kromě GoogleMaps): http://onemobil.cz/o...s-modul/detail/ A nebo trochu lepší typ: http://www.skvelecen...are_g76189.html
  • 0

#9 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 11:12

Zaregistrovaný: 06.08.2009 18:32:38 .. a 1 prispevek .. to ses tu dlouho rozhlizel nez sis o ni pozadal :D ale tak ve skole mate urcite tiskarnu, takze hura na google mapy .. myslim ze jedine slovicko co tu jeste nepadlo je warez, ale tenhle druh navodu bych hledal na jinych forech :D .. zkousel si uz neco lovit? abys pak nezjistil ze sezenes GPSku a pak te to ani nechytne ;)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#10 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 12:02

Orxion napsal/a:
Zaregistrovaný: 06.08.2009 18:32:38 .. a 1 prispevek .. to ses tu dlouho rozhlizel nez sis o ni pozadal :D ale tak ve skole mate urcite tiskarnu, takze hura na google mapy .. myslim ze jedine slovicko co tu jeste nepadlo je warez, ale tenhle druh navodu bych hledal na jinych forech :D .. zkousel si uz neco lovit? abys pak nezjistil ze sezenes GPSku a pak te to ani nechytne ;)


Nu .. zesměšňováním tazatele na sebe ukazuješ nepěkně.

Docela dobře si pamatuji, jak jsem se vloni pokoušela s dcerou ulovit pár keší bez GPS a jak jsme obě byly otrávené a neužili si ani krásný výlet. Oblezly jsme snad 50 pařezů a našly akorát h..... i s papírem. Mooožná by to šlo někde v zástavbě.

A i si pamatuji, jak stále mělo mnoho potřebných věcí přednost, před koupí GPS. Třeba dobré boty .. a podobně.

Jak zde sleduji diskusi, chce to hodně silný žaludek, sem položit nějaký dotaz.
  • 0

#11 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 12:05

Jak s tatarama. Pokud chce někdo darovat GPS, nechť žadatele kontaktuje přímo. Tady zámek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama