Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#181 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2011 - 20:38

Pokud je problem s generovanim statistik, pak je rozhodne nejlepsi jit do prikazove radky (cmd.exe) a spoustet ggstat s prislusnymi parametry rucne. Pak jsou videt vsechny hlaseni o postupu programu a vsechny chyby a varovani. Take neni problem se prevodem cestiny mezi autostatem a ggstatem. Pokud je problem s prenosem spravne vytvorene statistiky na profil, pak bych to videl na spousteni GJ a hledal chyby tam.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#182 Spasik

Spasik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 03 May 2011 - 15:31

Tak jsem vše vyřešil tím nejjednodušším způsobem změna nicku bez diakritiky a vše šlape jak má ;-) Děkuji moc za rady!
  • 0

#183 David_89

David_89

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 6:26

Taky vám po včerejší aktualizaci gc.com nejde se přihlásit na geojarry? :(
  • 0

#184 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 May 2011 - 6:27

to se dalo cekat - musime cekat az autori udelal updaty (predem diky za me :) ) btw a proc psat dotaz o geojarry do vlakna autostatu??
  • 0

#185 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 06 May 2011 - 7:22

jako kdyby nekdo byl takova trubka a psal, ze se AutoStat neprihlasi.. ale kdyz uz vim ze se neprihlasi urcitej skript tak to nepisu k uplne cizimu, ano?
  • 0

#186 washa_rednecks

washa_rednecks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 15 May 2011 - 22:46

mikrom, pls dotaz :) dneska pravděpodobně po aktualizaci GG nějak zlobí AutoStat, asi. Pokud mám zafajfknuto "Stáhnout logy z nalezených keší" provede se v DB GeoGetu aktualizace i keší, které jsem jako nalezeny měl i včetně logu na gc.com atd. Nyní se mi u cca 550 keší aktualizoval nález na 15.5.2011 a dalších 20 keší na datum od 4.8.2011 do 5.11.2011. Pokud odfajfknu stahování logů z nalezených keší, je to ok. Statistiky na vlastních keších taky neběží 100%, načtou se mi do statistik pouze logy u první založené keše a druhá nic. Respektive logy v GeoGetu jsou, ale nehodí se do statistik. Ale to bude spíš problém GgStat. Windows 7 Ultimate x64 SP1 GeoGet 2.5.12.625 AutoStat 3.0.0.13 GgStat 1.1.32 poslední verze ze 7.5.2011
  • 0
Washa Rednecks alias .wr!
// go hard or die tryin' //
Samsung Galaxy Ace, c.geo, Locus
HTC Evo 3D, Locus Pro
Samsung Galaxy Mini, a.drake, c.geo
HTC TouchPro2, PocketDrake, GCz
Sony Ericsson W715i, Handy Geocaching
Garmin eTrex Legend, MapSource
GeoGet, MOBAC

#187 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 15 May 2011 - 23:05

A nezmenil sis na gc.com format data na dd/mm/yyyy?
  • 0

#188 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 15 May 2011 - 23:09

má aktuální GJ?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#189 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2011 - 8:02

a k tem logum u zalozenejch kesi - neresi to nahodou GgStat 1.1.33beta? :)
  • 0

#190 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1369 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2011 - 8:49

Ne, ma tam kes starou 0 dni, takze to chcipne na deleni nulou pri pocitani navstev za den.
  • 0
MaFa

#191 washa_rednecks

washa_rednecks

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 16 May 2011 - 9:25

HaLuMa: ee, formát mám výchozí: 05/13/2011 Washa Rednecks found VE STREDU Olomoucky kraj, Czech Republic Visit Log fremen.cz: GeoJarry aktualizované petulinka1: verze GgStat ze 7.5. (takže ta 1.1.33beta) :) MaFa: problém s druhou keší byl opravdu tím dělením. Nahrál jsem si do GeoGet nově vygenerovaný GPX přímo s gc.com s nalezenými cache a založenými cache, spustil jsem statistiky znovu a jede. Když jsem si tam hodil zálohu DB před importem GPX, tak jsem si všiml, že u první založené keše bylo datum ok, ale u druhé založené keše bylo také špatné datum, stejně jako u nalezených. Teď je tam již stáří větší a generování jede dál. Děkuji za rychlé reakce :)
  • 0
Washa Rednecks alias .wr!
// go hard or die tryin' //
Samsung Galaxy Ace, c.geo, Locus
HTC Evo 3D, Locus Pro
Samsung Galaxy Mini, a.drake, c.geo
HTC TouchPro2, PocketDrake, GCz
Sony Ericsson W715i, Handy Geocaching
Garmin eTrex Legend, MapSource
GeoGet, MOBAC

#192 LukasKotek

LukasKotek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 1:05

Prosím Vás mám prosbičku... Nefunguje mi patička, ať tam zadám jakýkoliv odkaz či něco jiného, absolutně nic se nezobrazi, ale pokud aktualizuji AutoStat na nejnovější verzi, tak to zase funguje a naopak mi nefungují odznaky BadgeGen... Pak mám u map okresů a krajů příliš nahňácané názvy krajů, počet nalezených keší v nich a procenta, tak že tam není žádná mezera a je to občas nečitelné a u mapy okresů mám dvakrát centrum prahy - jednou "Hlavni mesto Praha" a podruhé "Hlavni misto Praha", pravděpodobně to dělá "e" s hackem, ale jeden čas to taky tak nebylo, tak nechápu... A tím se mi nezobrazuje na mapě správný počet a poslední věc, ikdyž stáhnu do GeoGetu logy nalezených keší, tak mám ve statistikách nejdelší, nejkratší a průměrný log nulu... no prostě hromada chyb, nejspíše by se dalo upravit ručně v template, ale už jsem vyzkoušel snad všechno a pořád nic... Nevím si s tím rady, tak bych se rád zeptal, jestli někdo z vás si neví rady alespoň s něčím z toho všeho... :-(
  • 0

#193 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 7:37

Nerad se opakuji, ale uz ti (i jinym) na to odpovedeli jini. Myslis, ze zopakovanim otazky dostanes odpoved, ktera se ti bude vice libit?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#194 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2011 - 9:07

Ahoj, nevite nekdo co se muze skryvat za touto chybovou hlaskou? Diky

Přiložené miniatury

  • clipboard-4.jpg

  • 0

#195 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2011 - 9:20

nevim, jak to ma mikrom osetrene, ale te FTP funkci v Geogetu se predava jen adresa serveru, nikoliv URL. Takze pokud jsi nekde vyplnil "ftp://michalhejl.wz.cz", tak tam zkus dat jen "michalhejl.wz.cz" Ona jaksi funkce na FTP nepotrebuje jeste vedet, ze se jedna o FTP protokol. To ona vi sama o sobe. ;)
  • 0

#196 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2011 - 9:24

To jsem zkousel, ale chybova hlaska je stejna... Bez ftp:// to dokonce hodi tu hlasku okamzite, zatimc s ftp:// to aspon chvilku neco dela a chybu hodi az pote...
  • 0

#197 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2011 - 9:31

Neni na webzdarma nahodou login ve stejnej tvaru jako FTP, tzn. "michalhejl.wz.cz"
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#198 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2011 - 9:38

S474N napsal/a:
Neni na webzdarma nahodou login ve stejnej tvaru jako FTP, tzn. "michalhejl.wz.cz"


Je:D
Uz to funguje, diky.
I ta HaLuMova pripominka byla spravna, musel jsem nastavit login na "michalhejl.wz.cz" a zaroven odebrat "ftp://" z URL.
  • 0

#199 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2011 - 19:16

Tak jsem se konečně po hodně dlouhé době dostal k tomu abych se pustil do statistiky. Chvilku mi to dalo, ale všechno se nakonec podařilo a není to ani tak složité jak to na první pohled vypadá B)
Snad se postupně prokoušu dál a zatím tedy děkuji zde, kde jsem začal, ale určitě to patří všem ostatním, kteří se na tom soukolí statistik a na té spoustě práce podílejí. Díky moc!

No a jelikož jsem jeden z těch co nemají (neměli) rozum a zvolili si nick s diakritikou, nezbývá mě nic jiného než se pustit do boje s tím mým háčkem a nějak ho propasírovat i přes statistiky. Koukal jsem, že se to zde již trochu řešilo, ale měnit nick se mi opravdu nechce. Když už jsem donutil i groundspeak aby se s ním poprali tak se to snad podaří i tady. Zřejmě to nesouvisí vše s AutoStatem, ale zatím se v tom moc neorientuju a někde začít musím :|

v současné době mi nechodí:
- aut. zobrazení profilu po uploadu na gc.com, to se dá snadno ošetřit úpravou přímo ve skriptu pluginu AutoStatu
RunShell('http://www.geocaching.com/profile/?u='+EncodeURLelement(AnsiToUtf(gsUsername))+........
- dotažení vlastních logů na vlastních a nalezených keších - tady mi pomůže to samé, ale jak píše Gord, možná to nezabere stejně na všech Wins
WHERE finder LIKE '''+AnsiToUtf(GEOGET_OWNER)+.....
- Log Length, words: Average: 0, Longest: 0 , Shortest: 10000
- Series - tady to do statistik hází chybu "Wide character in subroutine entry at Encode.pm line 174, line 7." a v průběhu práce GgStatu to píše něco jako "Wide character....". Pokud zadám nick bez diakritiky, pak se i Series vygenerují správně
- BadgeGen - to samé jak Series

Poslední dva problémy zřejmě souvisí až z GgStatem nebo možná až s GgsExpr. Pokud by mi tedy někdo dokázal poradit jak dál a co zkoušet abych se přiblížil místu kde to naráží, byl bych mu vděčen a šel pak prosit o pomoc na ten správný hrobeček. Koukal jsem, že GgStatu se můj nick předává v příkazovém řádku takto -c "Šubi", což vypadá pro člověka celkem čitelně, ale jestli to nepotřebuje nějak jinak.

Předem díky.

Co mám ověřeno a funguje:
- GG a jeho funkce související s nickem (rozpoznání vlastních keší, filtry my found, own, atp.)
- veškeré funkce Autostatu prováděné přes Geojarry (imprort mých logů, upload statistik, atp.)
- počty nalezených a vlastních keší ve statistice a téměř všechny základní statistiky
- komunikace s gc.cz (nálezy, mapka) - tam mám nick Subi, čili to jen tak mimochodem.
  • 0

LG G3 + a:Drake


#200 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2011 - 19:42

Tahani vlastnich logu mam automatizovane pres Combine pri logovani, takze tato funkce mi v Autostatu pripada zbytecna :) Serie a BadgeGen bude asi zalezitost obou - GgStatu i GgsExpr. Chybove hlaseni znamena, ze je pouzitu znak s diakritikou, ale neni preveden do nejakeho "rozumneho kodovani" nybrz je v perlovem internim. S cestinou jsem si ted hodne hral (cca 40 hodin) a docilil jsem toho, ze GgStat i GgsExpr umi pracovat se cestinou v cestach a jmenech souboru. Fakt je to docela problem zejmena kdyz se kazde Windowsy chovaji jinak. V kazdem okamziku jsou pro cestinu pouzity 4 typy kodovani (a to pomijim moznost INCODING a OUTCODING) a neni uplne jednoduche rict, kdy ma byt ktery typ pouzit. V tvem pripade bude potreba zjistit, v kterem pripade je chybne pouzit nick - nevim o tom, ze by se v BadgeGen pouzival, ale uz jsem par verzi do te sablony nekoukal. Pokud mas moznost provozovat perl, muzes sablonu spusstet v ggsExpr rovnou pres prikazovy radek a nemusis pouzivat ggstat. Na ladeni je to urcite lepsi - pohodlnejsi, rychlejsi. (Podrobneji asi soukromou cestou - mail, ICQ.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama