Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#241 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 13:10

Asi by bylo dobre vyhledove implementovat v Autostatu BadgeGen II, pro spoustu lidi by to asi bylo dostatecne reseni statistik i bez GgStatu.
  • 0
MaFa

#242 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 13:52

Nejak ti nerozumim. Autostat generuje statistiky tim, ze vyvolava GgStat. K cemu by bylo vyvolat misto GgStatu BadgeGen II?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#243 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 13:54

gord napsal/a:
Nejak ti nerozumim. Autostat generuje statistiky tim, ze vyvolava GgStat. K cemu by bylo vyvolat misto GgStatu BadgeGen II?


Asi že by měli místo statistik pouze odznáčky.
  • 0

#244 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 14:50

Asi že by měli místo statistik pouze odznáčky.

To je jeden duvod - spouste lidi by odznacky urcite stacily a nemuseli by nic nastavovat. Druhy duvod je ten, ze BadgeGen II je samostatne spustitelny, takze je treba ho spoustet zvlast, spustenim GgStatu jiz odznacky nevygenerujes, pouze je zaclenis do HTML kodu.
  • 0
MaFa

#245 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 23:47

Bylo by možné do příští verze místo dotahování logů na vlastních a nalezených keší geojarrym implementovat využití GC Live? Když už tady ta možnost je, tak proč ji nevyužít :)
  • 0

#246 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 0:05

Parkis napsal/a:

No možná Autostat4, ale ber to tak, že pro BM je to nepoužitelné... takže by jsi chtěl do autostatu implementovat volbu, že jako PM použij API a jako BM GJ? Myslím, že na tohle se Mikrom vyprdne.
  • 0

#247 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 0:35

sobikovi napsal/a:

Parkis napsal/a:

No možná Autostat4, ale ber to tak, že pro BM je to nepoužitelné... takže by jsi chtěl do autostatu implementovat volbu, že jako PM použij API a jako BM GJ? Myslím, že na tohle se Mikrom vyprdne.

Nějak jsi ještě nepřišel na to, že i BM mají možnost používat funkce API. A funkce tahání logů mezi nimi rozhodně je.
  • 0

#248 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 7:16

sobikovi napsal/a:

Parkis napsal/a:

No možná Autostat4, ale ber to tak, že pro BM je to nepoužitelné... takže by jsi chtěl do autostatu implementovat volbu, že jako PM použij API a jako BM GJ? Myslím, že na tohle se Mikrom vyprdne.

I BM můžou stahovat logy, v tom není problém. Ani to není tak velký bourák, včera jsem si to upravoval v jiném scriptu který využíval GJ. Ale nechci se do toho pouštět i tady sám, protože bych to musel dělat znova po každém updatu.
  • 0

#249 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 8:25

Tak, tak. Pro Geocaching Live ma BM omezene tahani plnych listingu, hledani kesi (jeste v GG neni), a pak ty funkce, ktera pracuji s PM vecmi, jako jsou PocketQuery. Ostatni veci muze pouzivat stejne jako PM! Takze opravdu je dobry napad, aby se logy dotahovaly jen pres API, bude to rychlejsi a nezavisle na zmenach na webu. V APi jsou dokonce i funkce na nahrani profilu na web, takze jednou bude moci byt cely autotat pres API a nebude GJ vubec potrebovat. ;)
  • 0

#250 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 9:05

MaFa napsal/a:
Asi by bylo dobre vyhledove implementovat v Autostatu BadgeGen II, pro spoustu lidi by to asi bylo dostatecne reseni statistik i bez GgStatu.


Doufám, že se nehodláš zbavit statistik ;-)

Nicméně si myslím, že by to asi bylo dobré přimontovat do AutoStatu... jak se vyhrabu z té beta verze...
ještě to chci celé malinko přiotesat tohle je taková idea jak by to mělo vypadat výstup pod kapotou ještě práce dost a dost :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#251 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 19:08

1. ano uz jsem to vcera zkusil, a pak se na to vyprd, ale vyhledove se v dalsi verzi autostatu pocita s gc.live 2. ano, je v planu v dalsi verzi implementovat volani badgegenu2, plus jeste zavolani libovolneho GGP (treba davku jarryho) 3. otazkou je do jake miry se gordovi podari me prekecat aby byl autostat jako davka do Combine...
  • 0

#252 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 21:39

mikrom napsal/a:
3. otazkou je do jake miry se gordovi podari me prekecat aby byl autostat jako davka do Combine...

:D Ano, pripada mi trochu zbytecne stale doprogramovavat funkce, kdyz je mozne je pridat nebo odebrat nekolika kliknutimi mysi. Navic by si to mohl udelat kazdy sam podle toho, co zrovna bude potrebovat. Ale mate pravdu, je to jen nazor sverepeho uzivatele a autora Combine.
(Sam pouzivam Combine na statistiky od te doby, co Combine prestalo umet jen filtry a naucilo se i ggp.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#253 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 20:08

tak takovy prvni funkcni nastrel http://dl.dropbox.co...mbine_4.0.0.gip, jen pro odvazne a pokrocile uzivatele :)
a bude to chtit pockat na novou verzi combine

jeste k tomu zkusim napasovat ty klikaci dialogy pro lamy, ale samotny jadro pobezi jako davka v combine
  • 0

#254 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 20:21

mikrom: slo by napsat nejakej changelog?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#255 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 21:40

...u mě to padá s touhle chybkou Cannot open file "C:\Data_Sally\GeoGet2\data\--CombineTemp.ggt". Systém nemůže nalézt uvedený soubor.
  • 0

#256 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2011 - 23:38

Možná blbá otázka, možná jsem jen špatně hledal. V Autostatu je možné udělat si vlastní tabulku z definovaného tagu. Je možno i omezit počet vypisovaných řádků. Je nějak možno udělat výpis všeho, setříděný podle nějakého sloupce a omezit počet řádků? Konkrétně, chtěl jsem si udělat tabulku nejstarších keší (podle data založení), které jsem našel. Šlo by to asi udělat přes milníky, ale ty tam mám taky a dvě tabulky milníků s různým nastavením mi nešly. Nakonec se mi tu tabulku povedlo udělat, těm příslušným jsem nastavil tag a tabulku udělal podle něj. Ale nelámal jsem něco moc přes koleno?
  • 0

#257 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 7:15

Sally&eL: mikrom psal, ze mas pockat na nove Combine. Tato chyba je hlasena v pripade, kdy neni v seznamu zadna kes, ktera by odpovidala pozadavku. Kdyz to odkliknes, pojede to spravne (snad) dal. mpik: tohle vsecho fakt umi Autostata? :o Tak to asi pouzivas nejaky jiny nez vsihni ostatani. Kdyz to zjednodusim, Autostat jen vola GgStat a ten to vsechno zpracovava. Tedy i ty TAGy, ... Takze bych zkontroloval, zda pouzivas stejnou verzi template pro Autostat 3 i Autostat 4 a spoustis stejnou verzi GgStatu (nemely by byt mozne 2 verze soucasne, takze to je spis jen teoreticka moznost). Pak to musi davat stejne vysledky.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#258 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 7:51

mpik napsal/a:
Možná blbá otázka, možná jsem jen špatně hledal.
V Autostatu je možné udělat si vlastní tabulku z definovaného tagu. Je možno i omezit počet vypisovaných řádků. Je nějak možno udělat výpis všeho, setříděný podle nějakého sloupce a omezit počet řádků? Konkrétně, chtěl jsem si udělat tabulku nejstarších keší (podle data založení), které jsem našel. Šlo by to asi udělat přes milníky, ale ty tam mám taky a dvě tabulky milníků s různým nastavením mi nešly. Nakonec se mi tu tabulku povedlo udělat, těm příslušným jsem nastavil tag a tabulku udělal podle něj. Ale nelámal jsem něco moc přes koleno?


V mém profilu najdeš rovnou dvě dvojice takovýchto seznamů - podle výšky a podle stáří. Dokonce mám takový dojem, že příprava na ten seznam podle výšky je už i ve vzorovém template. Když ne, tak mohu poslat.
  • 0

#259 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 8:53

[b]
mpik: tohle vsecho fakt umi Autostata? :o Tak to asi pouzivas nejaky jiny nez vsihni ostatani. Kdyz to zjednodusim, Autostat jen vola GgStat a ten to vsechno zpracovava. Tedy i ty TAGy, ... Takze bych zkontroloval, zda pouzivas stejnou verzi template pro Autostat 3 i Autostat 4 a spoustis stejnou verzi GgStatu (nemely by byt mozne 2 verze soucasne, takze to je spis jen teoreticka moznost). Pak to musi davat stejne vysledky.

Abych řekl pravdu, nějak nerozlišuju Autostat a GGstat. Tohle jsem dělal v šabloně v adresáři Autostatu. Ale jak vidím, možná zbytečně a jde to i jinak, bez toho nuceného tagování.
  • 0

#260 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 9:02

To bys ale tedy rozlisovat mel. Protoze kdyz budes vedet, ze to dela GgStta, muzes se podivat do jeho dokumentace a tam to mas i s priklady.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama