Přejít na obsah


Fotka

geopsychodeformace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2011 - 10:34

Věříte ještě někdo, že v ptačích budkách opravdu hnízdí ptáci? Dokážete projít kolem sloupku a nesundat čepičku? Stále ještě si myslíte, že dvě šišky na pařezu si nechala veverka? ...kámen u kořene stromu zapomněli děti? ...ve spárách mezi kameny opravdu roste mech? Více jak dvakrát ano znamená, že jste ještě v pohodě...
  • 0

#22 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2011 - 18:03

lavockin napsal/a:

Demkes3 napsal/a:

Do jiných děr se koukám, jen když si myslím, že to místo není v kolizi.


:D:D:D a pak hned loguješ FTF :D:D:D


Ne ne.
Takové štěstí já nemám.
Maximálně pár pavučin a sem tam nějakej brouk.
  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#23 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2011 - 18:17

Nedavno jsme jeli autem okrajem Prahy a nejaky ridic stal u kraje a sel se vymocit, nez zacal, okukoval kolem a a me srotovalo v hlave, co tam je za kesku.:D
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#24 Yenjik

Yenjik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2011 - 19:57

Jo to je uplne normalni, kdyz pominu jine mnohem horsi deformace. No me se tava ze mam tendenci pronasledovat podezrele rychle jedouci auto (asi na FTF).
  • 0

#25 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2011 - 20:17

Dneska jsem coural po lese, vidím hromádku kamenů a světe div se. Byla tam. Moje první BF je na světě.
  • 0

#26 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2011 - 21:05

To já jsem dnes našel zcela jistě schránku, ale prázdnou. Asi pre-pre-FTF. Takže čekám, co vyběhne.
  • 0

#27 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2011 - 21:12

Jezdím do práce i z práce kolem několika krabiček. Často tam staví auta, někdy i traktor, nebo poštovní. Pokaždé se tak významně usmívám a říkám si áá, kolegáček, jenže doma žádný log a druhý den svítí z lesa bílý bordel igelitek, nebo se tam povalují rozřezané bužírky :( v tom lepším případě tam prostě jen někdo močil :@
  • 0
mishiczka1

#28 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 6:25

Když jsme s GC v roce 2009 začínali, podezírali jsme každého nedaleko keše, že je to taky kačer, protože proč by tam jinak proboha šel? :) Až později jsme pochopili, že s tou hustotou kačerstva v populaci to pořád ještě není nijak přehnané a že jsou taky jen obyčejní pejskaři, cyklisté, turisté, fotografové a tak :)
  • 0

#29 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 8:10

Pozoruhodna sbirka schozofrenie :D Ja jen podezrivave okoukavam chorose, zda neni sundavaci zastamdaci, diry ve stromech, zarovnane diry ve zdech, podezrele hromadky kamenu, ale jinak jsem zcela zdrav :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#30 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 8:13

Já zase když vidím v televizi nějaké zajímavé místo, říkám si, tam je určitě k tomu keška :D
  • 0
eTrex Vista HCx, Google Nexus S

Pokud znáte problém v OSM mapách (chybí název ulice, celá ulice, jednosměrka apod.) - dejte mi vědět přes SZ, doplním, opravím...

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#31 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1401 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 9:05

Yenjik napsal/a:
Jo to je uplne normalni, kdyz pominu jine mnohem horsi deformace.
No me se tava ze mam tendenci pronasledovat podezrele rychle jedouci auto (asi na FTF).


Jo, tuhle jsem jel na FTF a prestoze jsem se samozrejme nijak necoural, predjela me dost dabelskym manevrem zprava jakasi oktavka. Okamzite jsem vyplasil ze toho nesmim nechat ujet, ten tam prece evidentne jede taky. Nastesti na dalsi krizovatce odbocil nekam do haje.
  • 0

#32 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1401 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 9:07

hrabosata napsal/a:
Když jsme s GC v roce 2009 začínali, podezírali jsme každého nedaleko keše, že je to taky kačer, protože proč by tam jinak proboha šel? :) Až později jsme pochopili, že s tou hustotou kačerstva v populaci to pořád ještě není nijak přehnané a že jsou taky jen obyčejní pejskaři, cyklisté, turisté, fotografové a tak :)


Chces rict ze po ulicich normalne chodej i jiny lidi nez kaceri? To me nejak nenapadlo. A proc vubec chodej ven, kdyz nesbiraj pixly?
  • 0

#33 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 10:51

Hmmm ... a ja si myslela ze nejsem normalni kdyz na naplavce osahavam zebriky, lezu do kdejake drenazni roury, kazdy strom s dutinou je jasnym ukrytem a zadna hromadka kamenu nesmi zustat neprozkoumana :D
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#34 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1033 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 14:06

Yenjik napsal/a:
Jo to je uplne normalni, kdyz pominu jine mnohem horsi deformace.
No me se tava ze mam tendenci pronasledovat podezrele rychle jedouci auto (asi na FTF).


nedavno se me stalo u jedne kesky, ze si takhle v klidu logujem, a vsimly jsme si ze po lese pobyha nekdo s baterkou. a za chvili druhy a treti .. prvni co me napadlo byli FTF lovci .. pak se z toho ale vyklubal nocni orientak :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#35 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 15:45

ajne napsal/a:
Já zase když vidím v televizi nějaké zajímavé místo, říkám si, tam je určitě k tomu keška :D

To znám.
Ale mezi nama, komu se už stalo, že v náhodně rozhrnuté hromadě kamenů nenašel keš. Mě dvakrát. Vždy finálka dlouhé multiny, kterou jsem ani řešit nechtěl.
Takže jakýpak jsme/nejsme normální?!?
Jsme jen praktičtí. :)
  • 0

#36 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 15:53

Já našel finálku jedné "škaredé" mysterky při pokusu o založení vlastní cache :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#37 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 16:00

fremen.cz napsal/a:
Já našel finálku jedné "škaredé" mysterky při pokusu o založení vlastní cache :D


Pfff jednou mě to štěstí taky potká :D
  • 0

#38 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 21:19

Noo, s tim rozhrnovanim kamenu opatrne - ja jednou rozhrnul hromadku kamenu, ocividne umele navrsenou, a pod ni byla krabicka...jenze papirova, a popsana detskym pismem: Zde odpociva myska...(jmeno uz si nepamatuji). Takze jsem se diky sve geozvedavosti dopustil hanobeni hrobu. Nicmene na svou obranu musim uvest, ze jsem tak ucinil neumyslne a pokusil jsem se hrobecek uvest do puvodniho stavu. Budiz mysce zeme lehka. P.S. neobchodovano ;)
  • 0

#39 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 07 April 2011 - 23:05

schmar napsal/a:
Noo, s tim rozhrnovanim kamenu opatrne - ja jednou rozhrnul hromadku kamenu, ocividne umele navrsenou, a pod ni byla krabicka...jenze papirova, a popsana detskym pismem: Zde odpociva myska...(jmeno uz si nepamatuji).
Takze jsem se diky sve geozvedavosti dopustil hanobeni hrobu. Nicmene na svou obranu musim uvest, ze jsem tak ucinil neumyslne a pokusil jsem se hrobecek uvest do puvodniho stavu. Budiz mysce zeme lehka.
P.S. neobchodovano ;)

To mi připomnělo, jak jsem dávno, jako malý hošík, píchl v lese při houbaření prstem do hromádky jehličí s nadějí, že se tam klube hříbek a vytáhl prst obalený hnědou smradlavou hmotou :)
To ale nemá s geocachingem nic společného, takže se omlouvám za offtopic.
  • 0

#40 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1350 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2011 - 10:04

Chryseis napsal/a:
A co teprve takové ty velké balvany opřené o kořeny stromu - člověk by neřekl, že se něco takového normálně v přírodě fakt vyskytuje, a ono jich je! :D


Podobne s budkama :D Když je u země vždy ji jdu kontrolovat a to by člověk nevěřil kolik budek v okolí turistických stezek je :D
  • 0
Užívej života...




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama