Přejít na obsah


Fotka

Statistiky na gc.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
82 odpovědí na toto téma

#41 DeDeCzech

DeDeCzech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 1:28

PaWcz napsal/a:

DeDeCzech napsal/a:
Pokud by to byl problém, stačí vypnout notifikace a budu ti jí sledovat a filtrovat logy.


Toto je neproveditelné. Owner cache dostává mailem všechny logy z jeho keší a jejich zasílání vypnout nelze!


Díky za pohlazení, konečně něco k věci.
A není možné, tak jako u běžných PM notifikací, zvolit si jiný než registrační e-mail ?
  • 0
The body of a muggle, but the soul of a cacher!

#42 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 7:25

[quote]DeDeCzech napsal/a:
[quote]PaWcz napsal/a:
[quote]DeDeCzech napsal/a:
Díky za pohlazení, konečně něco k věci.
A není možné, tak jako u běžných PM notifikací, zvolit si jiný než registrační e-mail ?[/quote]
Je to mozné.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#43 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 8:30

NEMAZAT WN v jeho už existující referenční keši


Ale Ty kese nejsou od neho, ale od X jinych lisi, kterym by to treba vadilo!!!! A treba by pak nemeli zajem, aby jejich cache byla v nejake statistice a cela akce se statistikou by sla do kytek, tak prestan vymyslet kraviny, a jdu radsi ven kesit a treba ulovis referencni cache !!!!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#44 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 8:43

Archi1 napsal/a:
Je to mozné.


Mýlíš se - všechny logy z vlastních keší chodí na primární mail. Sice je možné přenastavit ten, ale pak přicházím o logy ze všech svých keší (a tamtéž mi budou chodit vzkazy od jiných kačerů etc.).
Funkce zasílání logů z vlastní keše je něco jiného než notifikace.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#45 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 8:48

Co kdybyste taky jednou zkusili spolupracovat

pepa.z.pocernic napsal/a:
Máte možnost další referenční navrhnout, jejich výběr je spíš úkol pro znalce místních poměrů (místně populární pro našince, malá návštěvnost cizinců). Já je vybírám bajvoko podle mapy, což není zrovna ideální.


  • 0

#46 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 9:16

pepa.z.pocernic napsal/a:
Co kdybyste taky jednou zkusili spolupracovat

pepa.z.pocernic napsal/a:
Máte možnost další referenční navrhnout, jejich výběr je spíš úkol pro znalce místních poměrů (místně populární pro našince, malá návštěvnost cizinců). Já je vybírám bajvoko podle mapy, což není zrovna ideální.


Procetl jsem si tu diskuzi a myslim ze napad s tim udelat kesku kde si statistiky bude moci zapnout kdokoliv pomoci WN neni spatny.

DeDeCzech mohl uz davno navrhnout ze kesku sam zalozi, ale mozna se na to jako novacek neciti. Ja jsem ochoten takovou kesku pripravit a udrzovat nekde tady u Kladna. Kladenaci myslim budou radi ze v okoli pribude dalsi zelena krabka. A ja si snadno napisu filtr ktery bude aktivacni WN likvidovat aby me neobtezovaly.

Pepo jsi ochoten takovouhle krabku zaradit do systemu statistik?
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#47 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 9:40

semik75: klidně zařadím. Ale žádost na návrhy dalších kešek s vhodnými parametry samozřejmě dál platí, protože čim víc lidí tam bude zařazeno bez ohledu zda o statistice ví nebo ne, tím líp. Návrh: Taky se můžeme domluvit, že pokud někdo v logu napíše třeba {cz}, tak ho to automaticky označí za tuzemce.
  • 0

#48 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 11:42

Pepa z Počernic tady už několikrát jasně řekl, čím můžeme systém vylepšit.
Pro ty nedovtipné: navrhněte další referenční keš do stávajícího systému.
Nějaké pokusy o "virtuální" keše pro aktivaci si zaslouží akorát tak archivaci, zcela podle pravidel.
Zas*rání logů na reálné keši "aktivačními WN"...zkuste si pak v tom smetí hledat skutečné logy, když na tu reálnou krabici půjdete. S kolika "WN" by se muselo počítat? Tisíce? Spíš několikrát víc.

A děkuji za poslání "někam", je vidět že když dojdou argumenty, opět nastupuje hulvátství. Slibuji, že když někdo bude příště chtít poradit se skutečným problémem, nebudu ztrácet čas a budu radši mlčet :)
  • 0

#49 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 12:01

no ja bych si tedy s dovolenim dovolil navrhnout jako dalsi referencni cache toto:

Jonatanova magicka kostka
http://coord.info/GC20001

Krabicka je to pekna, navic ji odlovi zpravidla jen Cech a to takovy, ktery to s GC mysli trochu vazne (osobne nevidim duvod, proc mit ve statistice kazdeho jantara, ktery nalezne 5 cachi a pak ho to prestane bavit a jen blokuje nickname na gc.com)

Do tech virtualnich aktivaci bych osobne nesel, sam jsem na svou refcache cekal asi 5 mesicu, nez se zadarilo (do te doby jsem si musel vystacit s cacherstats.com). A i dnes mi ta statistika tolik nebere, pac jestli jsem 3245 nebo 3564 je dost jedno B)
spis mne zaujala ta s tim aktivnim kacerem, kde preci jen se da nejak soutezit (jak nekdo psal, PaBu tezko dozenem B) )

Toz tolik za me .
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#50 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 12:35

pepa.z.pocernic napsal/a:
semik75: klidně zařadím.

Návrh: Taky se můžeme domluvit, že pokud někdo v logu napíše třeba {cz}, tak ho to automaticky označí za tuzemce.


Dobry napad. Vymyslim nejaky listing o statistice a ozvu se ti mailem abychom doladili detaily.

nosferatu XIII. napsal/a:
no ja bych si tedy s dovolenim dovolil navrhnout jako dalsi referencni cache toto:

Jonatanova magicka kostka
http://coord.info/GC20001

Krabicka je to pekna, navic ji odlovi zpravidla jen Cech a to takovy, ktery to s GC mysli trochu vazne (osobne nevidim duvod, proc mit ve statistice kazdeho jantara, ktery nalezne 5 cachi a pak ho to prestane bavit a jen blokuje nickname na gc.com)


Dekuju za pochvalu. :)

Zvazil jsem i nabidnuti nejake jonatani krabky i pro tu WN aktivaci ale zavrhl jsem to. Krabka jejiz autor premysli o archivaci neni vhodny kandidat na referencni pro statistiky.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#51 DeDeCzech

DeDeCzech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 17:47

semik75 napsal/a:
...DeDeCzech mohl uz davno navrhnout ze kesku sam zalozi, ale mozna se na to jako novacek neciti...


Proto ne. Pepovu kešku jsem navrhnul, protože je autorem a správcem statistik. Tak aby vše bylo "pod jednou střechou". Díky za nabídku. Doufám, že tato informace se v úvodu "Statistik" objeví.

Pořád existuje možnost, jak odvést "záplavu" logů z vlastního mailu. Založit BM s jiným e-mailem a kešku jím adoptovat. Stačilo by to udělat až později, při nárustu zájmu.
  • 0
The body of a muggle, but the soul of a cacher!

#52 DeDeCzech

DeDeCzech

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 18:42

nosferatu XIII. napsal/a:
...osobne nevidim duvod, proc mit ve statistice kazdeho jantara, ktery nalezne 5 cachi a pak ho to prestane bavit ....
...spis mne zaujala ta s tim aktivnim kacerem .....


Má to další výhodu. Bude-li se zpracovávat statistika aktivit, bude možné na jejím základě vyřadit z celkové statistiky všechny, kdo jsou po určitou dobu neaktivní.
  • 0
The body of a muggle, but the soul of a cacher!

#53 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 9:35

Přidal bych jeden další kousek z Plzně... GCW21Q
  • 0

#54 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 9:46

kdyz tedy kostka neprosla :P navrhuji jednu z techto dvou:
http://coord.info/GC15T2F
http://coord.info/GC2QTTW
Obe jsou na peknych mistech, ta mysterka na prvni pohled nezkusene odradi a ta tradicka je zase na trochu odlehlejsim miste...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#55 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 9:52

Dovolím si do referenčních keší doporučit naši Michelskou synagogu GC1B1EJ - má cca 1650 nálezů a podle kontroly logů tam bylo jen 11 cizinců. Návštěvnost na keši je dost slušná, archivaci neplánuji..
  • 0

#56 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 10:05

těm co navrhují keše díky. nosferatu XIII.: Nezapomeň na účel těch kešek. Z pohledu statistik je jediným účelem sběr vhodných dat. Pokud má keška 20 nálezců a do statistik by přidala jen dva další lidi, tak to není příliš efektivní.
  • 0

#57 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 10:12

DeDeCzech napsal/a:

nosferatu XIII. napsal/a:
...osobne nevidim duvod, proc mit ve statistice kazdeho jantara, ktery nalezne 5 cachi a pak ho to prestane bavit ....
...spis mne zaujala ta s tim aktivnim kacerem .....


Má to další výhodu. Bude-li se zpracovávat statistika aktivit, bude možné na jejím základě vyřadit z celkové statistiky všechny, kdo jsou po určitou dobu neaktivní.


Jenže když upravíš statistiku tak, že vyhodíš část vstupních dat, tak ta statistika přestane dávat smysl.

Daleko zajímavější by bylo spočítat, kolik procent lidí, co začalo, u geocachingu také zůstalo a další čísla v porovnání na ty, co našli jen pár kousků ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#58 Petua123

Petua123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 10:42

Dovuluji si přidat návrhy na referenční kešky v Brně:
http://coord.info/GC1GRHM
http://coord.info/GC1A2AK
http://coord.info/GC28FZM
To máme v současné době v Brně jen jednu referenční kešku?
Podle čeho je vlastně seznam referenčních kešek řazený? Dost špatně se v něm hledá...
  • 0

#59 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 11:37

pepa.z.pocernic: Je možné nějak pomoci s ruční kontrolou cizinců (tj. kdybych aspoň část statistik prošel a napsal ti zařazené kačery, kteří jsou jistě cizinci)? Nebo je jednodušší, když to budeš dělat ty sám?
  • 0

#60 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 12:02

pepa.z.pocernic: Je možné nějak pomoci s ruční kontrolou cizinců (tj. kdybych aspoň část statistik prošel a napsal ti zařazené kačery, kteří jsou jistě cizinci)? Nebo je jednodušší, když to budeš dělat ty sám?


s ruční kontrolou bych také klidně pomohl, po večerech mám celkem dost času .
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama