Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak na štítky s číslem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 18:24

Pokud máte zájem, za malou úplatu vyrazím číslice vel cca 6 mm do plechu a pod. Mnoho spokojených klientů - B7, p007 a spol.
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#22 chochocz

chochocz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 18:32

LukasX napsal/a:
Zdravim,
potreboval bych na vetev pripevnit stitek s cislem, tak aby tam bezudrzbove zustal. Nechce se mi privazovat petky a v petce cislo. Videl jsem nekde kovove stitky s vyrazenym cislem. Jak se k nim dopracovat?

Takovy stitek bych uz privazal na misto kam potrebuju. Nemate prosim tip? Ja jsem zvykly spis pracovat se drevem, ke hrackam s kovem moc pristup nemam.

Diky za tip.

Zdravim ja bych ti to mohl vyrazit klidne zitra muzu to pak poslat postou nebo predat v Brne kdyztak se ozvy pokud by chtel...
  • 0

#23 Krakono

Krakono

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 19:15

Našel jsem jednu stránku (mohla by se hodit):
http://www.gravirova....com/stitky.php
Dělají i razítka, CWGčka atd.
  • 0

#24 budik

budik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 20:27

A musí být štítek nutně kovový? Udělej ho ze dřeva, číslo vypal žhavým drátem, přelakuj něčím co vydrží venku a je to. Už jsem takový někde viděl a na větvi to vypadá dobře. Další jednoduchá možnost je udělat štítek z mosazného nebo měděného plechu, popsat lihovou fixou a dát odleptat do roztoku chloridu železitého (používá se na leptání plošných spojů). Ještě lepší než obyčejná lihovka je laková fixa na bázi xylenu protože dělá silnější vrstvu. Nebo zmíněný plech natřít voskem (nejlépe včelím) popřípadě acetonovou barvou (nesmí úplně zaschnout), nebo roztokem asfaltu v bezínu, nápis do krycí vrstvy vyškrábat jehlou a zase odleptat.
  • 0

#25 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 20:34

LukasX napsal/a:
Zdravim,
potreboval bych na vetev pripevnit stitek s cislem, tak aby tam bezudrzbove zustal. Nechce se mi privazovat petky a v petce cislo. Videl jsem nekde kovove stitky s vyrazenym cislem. Jak se k nim dopracovat?

Takovy stitek bych uz privazal na misto kam potrebuju. Nemate prosim tip? Ja jsem zvykly spis pracovat se drevem, ke hrackam s kovem moc pristup nemam.

Diky za tip.


Když mě pošleš ten plíšek a čísla tak ti to orazím ;)
  • 0

#26 elkern

elkern

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 20:43

Jeden muj kolega a z prace ma na tyhle veci tiskarnu... zkus se po necem takovym podivat ve sve okoli. Pracuji na cnc stroji a pokud bys chtel tak bych ti to na ten stitek mohl vygravirovat. Nedavno jsem neco takoveho delal.
  • 0

#27 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 22:11

http://aukro.cz/list...&string=raznice
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#28 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 22:18

to LukasX: Já ty raznice na Aukru koupil, takže až mi dojdou, klidně ti je půjčím. Za stofku se to hodí investovat...
  • 0
www.povetrnik.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama