Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#481 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1439 příspěvků(y)

Publikováno 06 November 2013 - 2:14

Nikdy bych se tolik nezasmál, jako v tomhle tématu.

Nikdy bych se nedostal na tolik skvělých míst.

Nikdy bych si nemyslel, co lidi dokáží vymyslet za naprosto skvělý "schovky". (díky za GeoWest a to mam nalezeno jen pár kousků)

Nikdy bych netrávil tolik času v lesích a lukách.

Nikdy bych nevěřil, že "hra" může tolik ovlivnit ostatní činnosti jimž se věnuji.

Nikdy bych nechodil, třičtvrtě hodiny po lese a hledal v perimetru "domeček Křemílka a Vochomůrky"... :D

Nikdy bych neměl nohy samý puchýř, protože by mě nenapadlo jít přes 6 hodin v kanadách po železničním náspu.


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 06 November 2013 - 2:16

  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#482 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 06 November 2013 - 13:08

Nikdy bych nevěřila, že kromě jiných šíleností, kterých jsem se za něco málo více než rok s gc dopustila, budu vstávat krátce po třetí jen proto, abych mohla s podobně postiženými sledovat přenos z Kazachstánu a získala tak suvenýr. :)

 

Nikdy bych nevěřila, kolik fajn lidí všech věkových kategorií a z kolika koutů nejen naší zemičky díky gc poznám. Díky za všechny zajímavé postřehy nejen o gc a za různé rady ze všech možných oborů.

( vyjímky potvrzující pravidlo mě netrápí, každý si můžeme jít za šipkou svou cestou  - nebo třeba jet na kole, gc dává hodně možností volby)

 

Nikdy bych nevěřila, že už po roce budu dělat "kmotru" nováčkům na jejich prvním eventu -  je to fajn pocit.

 

A nikdy bych nevěřila, že místo abych vzala návštěvu na kafčo s dortem, polezu s ní v hadích lodičkách a koženém kabátě po šutrech v lomu. :D


  • 3

#483 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 23 November 2013 - 19:03

Nikdy bych nevěřila, že se uslyším říkat: "Ještě šedesát keší a máme hotovo :D  :rolleyes:  :D !"


  • 4

#484 Sam Otlik

Sam Otlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 23 November 2013 - 19:41

....nechodil na místě vzdáleném 400 km dokola kolem stromu :P


  • 5

>>>>>!*FOUND IT*!<<<<<


#485 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 9:08

Nikdy bych nepřesvědčovala starší spolusestru z komunity, že by měla na své zdravotní obtíže užívat více projímadla, které se distribuuje v praktické plastikové vodotěsné pixle velikosti regular :D!


  • 11

#486 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 10:11

Nikdy bych nehral prejedeneho skritka a nemrzl kvuli tomu v lese 8o)
  • 1
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#487 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 07 December 2013 - 11:10

Nikdy bych nevyjel za tmy tou nenáviděnou klikatou cestou z Kolína na Vlašim do neznámých lesů, abych podle souřadnic (navíc nepřesných) a hodnoty terénu 3,5 (skutečnost byla max. 2,5) nezkoumal větve i kořeny u každého stromu, nešmátral pod každý špalek nebo spadlou břízu, nesjížděl po zadku i po zádech po kluzké stráni, abych tam nalezl jen rezavá kamna, která nám nakonec posloužila jako jediný bod, podle kterého jsme se s nápovědou po telefonu domlouvali, kterým směrem se při odchylce souřadnic vydat, nezatahoval bych do toho ještě manželku, od které jsem za ty 2 a půl hodiny v lese moc slov lásky a sympatií k mé osobě neslyšel, aby nakonec ona byla ta úspěšná nálezkyně, která do ticha les zvolá: hele mám! – a to všechno jen proto, že na internet někdo dal zprávu, že se kdesi na území České republiky nachází Geokalendář 2014, který zatím svět neviděl… 


Tento příspěvek byl upraven od SpeedyGT: 07 December 2013 - 11:13

  • 6
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#488 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 08 December 2013 - 16:21

Nikdy bych nepoznal tak fajn lidi, které mám moc rád. Nikdy bych nechodil uprostřed týdne po šichtě někam na hory, abychom se tam sešli, 20 minut pokecali a zase šli domů. (PPPV eventy mám nejraději) Nikdy bych v -15 nešel po zamrzlém rybníku, abych mohl odlovit kešku uprostřed ostrůvku na rybníku. Našlo by se toho víc, Hodně už tu ale bylo řečeno.  Skvělé vlákno dík za něj. To si člověk spoustu věci uvědomí :-)


  • 0

#489 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 08 December 2013 - 17:36

Nikdy bych ...

...nekrotila dive uzivatele na tomhle foru... 

...nedelala pokusnyho kralika gordovi, kireGPS a DrakMrakovi (lepsi nicky bste mit nemohli? :D)


  • 1

#490 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3564 příspěvků(y)

Publikováno 11 January 2014 - 8:00

Nikdy bych po každým praní nesplachovala ze dna vany, kam se vypouští pračka, tak tlustou vrstvu písku a bahna.


  • 0

#491 MonickaTapinka

MonickaTapinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 January 2014 - 18:33

Nikdy bych:

~ nezažila s geopřítelem tolik zajímavého dobrodružství 

~ se nešinula maximální možnou rychlostí s kolenem v ortéze a naplánovanou operací na naše první úspěšné FTF

~ necestovala autem do Prahy zhruba šest hodin místo klasických tří kvůli lovení a hledání dálničních keší

~ nelezla ve tmě rozbláceným zmoklým polem jen abychom se v půlce (asi 50m od keše) museli vrátit, protože hrozilo uvíznutí nadosmrti

~ řádně nedocenila odolnost mých STEEL glád (a jejich schopnost zachytit v podrážkách zhruba 5kg bahna)

~ nestrávila hodiny výrobou speciálních trackovatelných hodin na event (TB5JF0K)

~ nevěřila, co všechno se jak a kam dá schovat

~ neměla takovou radost z toho, že jsem svými keškami udělala radost tolika lidem
~ a samozřejmě klasicky nepoznala tolik zajímavých a krásných míst a stejně zaměřených lidí :)

.. kdyby nebylo Geocachingu! :P


  • 1

1028.png


#492 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1857 příspěvků(y)

Publikováno 12 January 2014 - 19:51

Nikdy bych nevěřila, že s přibývajícím věkem bude přibývat i oněch "NIKDY BYCH..." :-)))
Právě přibylo:
- nikdy bych nevěřila, že i já se přihlásím na event na lezeckou stěnu
- nikdy by mě bez gc nenapadlo se 1.února vydat na vodu a to hned po lezecké stěně
( není toho na jeden den trochu málo, nepřidá geojih ještě něco do třetice? :-) )
- nikdy bych nevěřila, jakou budu mít radost, když se nečekaně při cestě domů "zkratkou" ocitnu u keše ve 4 metrech, ležérně sáhnu do zabordeleného kufru auta, nahodím a zabezpečím provazový žebříček a pohodlně se vydám pro keš!
Poděkování patří Solimovi za inspiraci a kolegovi CCI4695 za výrobu a vylepšení - žebřík je nyní vhodný a bezpečný díky karabině a dostatečně dlouhým provázkům i pro blondýny při samostatném odlovu, jupí!
  • 0

#493 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2014 - 19:41

Taky přispěju,

Nikdy by mě nenapadlo, že na Nový rok půjdu potmě do lesa, abych tam našel záchod a hledal v jeho útrobách krabičku. :D  :D  :D


  • 5

#494 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2014 - 20:02

nikdy bych nepoznal tak krasny obor, jakym geocaching je.........:-)
  • 0

#495 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 08 February 2014 - 10:51

Nikdy bych (kvůli vyplnění políčka statistiky) nejezdila z Liberce do Turnova odlovit jedinou krabičku, abych tam hned příští den jela znovu pro druhou krabičku ;D!


  • 1

#496 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 08 February 2014 - 20:26

nikdy bych neverila ze kvuli geocechingu budu tak casto mejt boty  a mit obavy ze me kvuli stavu kalhot nevezmou do mhd ... (ale ja vim proc to je, to ta baheni prisera od botice, urcite se do me zamilovala :oF)


  • 2

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#497 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1044 příspěvků(y)

Publikováno 08 February 2014 - 21:05

nikdy bych neverila ze kvuli geocechingu budu tak casto mejt boty  a mit obavy ze me kvuli stavu kalhot nevezmou do mhd ... (ale ja vim proc to je, to ta baheni prisera od botice, urcite se do me zamilovala :oF)

Bahno nasbírané cestou k jedné keši opadá při cestě ke keši jiné :D


  • 0

#498 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 08 February 2014 - 21:16

Bahno nasbírané cestou k jedné keši opadá při cestě ke keši jiné :D

to sice jo, ale ta jiná cesta může být tramvají...


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#499 Ramsses

Ramsses

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2014 - 11:44

- v IKEA, OBI, BAUMAX, HORNBACH, CASTORAMA, LEROY MERLIN atd. nekradl tužky.


  • 5

#500 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 05 April 2014 - 10:28

Nikdy bych neviděl šípkovou Růženku kompletně v Němčině nebýt Geocachingu.

 

(opravdu, nedělejte to .. )


  • 3




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama