Přejít na obsah


Fotka

Nový vzhled GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
259 odpovědí na toto téma

#141 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:31

Ty mapy jsou opravdu jeste funknce podivne, ostane je to oznacene jako beta ale prijde mi ze prechod na betu je trochu predcasny. Ale zas to vypada za na tom dost pracujou, prestoze nejsou ty zmeny zapsany v tom infookne, koukam ze ted na urcity urovni priblizeni uz nejsou ctverecky ale zjednodusene ikonky :) - ale fakt ze zobrazeni disabled kesky by melo byt vice prvorade, a uz v puvodnich mapach to nebylo uplne idealni, nevim proc disabled nema svou ikonku.
  • 0

#142 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:49

Mně by ani tak nevadil nový vzhled - sice se mi některé věci nelíbí, ale časem si zvyknu (ačkoli tak měsíc budu nadávat, protože nebudu moct nic najít). Co mi ale vadí je, když věci přestanou fungovat :( Mimochodem, možná se to tu řešilo, ale na nových mapách se mi nezobrazují PM cache (PM máme zaplacené, v tom problém není).
  • 0

jmeli
Náš tým = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps) + GASP (statistika)


#143 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 23:10

Už to psali mnozí, ale jako největší problém vidím MAPY, jelikož dnes se v Žebráku publikovala nová keš GC2V2AC, která ve výpisu je a na mapách prostě není. Jako držitel FTF bych neměl moc křičet, ale doufám, že to je dočasná chyba, stejně jako např. to, že zobrazování ikonek je příšerný, chybí PM cache a neaktivní cache se mnohdy nerozlišují. Přeji G-Speaku hodně nervů a rychlé prsty při opravě.
  • 0

#144 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 23:19

Chybí PM cache? U mě je to naopak. Já je vidím, a přitom jsem BM. Ověřil jsem si tak hned souřadnice několika, které jsem složitě aproximoval ze vzdáleností a směrů. Asi mají pánové zeměmluvové něco špatně. Aby se PM neděsili - PM cache vidím na mapě, ale listing nevidím.
  • 0

#145 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 23:30

Čili na GC.com funguje vše jak má B).
  • 0

#146 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 0:42

Mně se to líbí, je to rychlejší, mapa se mi načítá hned na HC a je mnohem svižnější, takže za mě super. Je to určitě změna k lepšímu.
  • 0

#147 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 3:04

The transparency will be removed in a hot fix scheduled for tomorrow morning. (27728)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#148 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 6:01

mpik napsal/a:
... Já je vidím, a přitom jsem BM.... Aby se PM neděsili - PM cache vidím na mapě, ale listing nevidím.

No to je ale ten nejhorsi stav jaky muze byt, u kesi, ktere jsou PM kvuli devastaci okoli. To presne vede k tomu, ze si nemuzes precist aspon popis a hint, a podle mapy jdes prohrabavat dane uzemi okolo.... :(:(:(
  • 0

#149 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 6:59

Já takhle našel dvě, PM byly spíš kvůli velmi silnému mudloprovozu kolem. Třetí jsem nenašel, i když místo bylo správné, kvůli důkladnějšímu ukrytí. Ale abych začal rozhrabávat nádražní budovu, to nehrozí.
  • 0

#150 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 7:36

mpik napsal/a:
Chybí PM cache? U mě je to naopak. Já je vidím, a přitom jsem BM. Ověřil jsem si tak hned souřadnice několika, které jsem složitě aproximoval ze vzdáleností a směrů. Asi mají pánové zeměmluvové něco špatně. Aby se PM neděsili - PM cache vidím na mapě, ale listing nevidím.

A nebylo to co píšeš náhodou popsáno jako feature ?
  • 0

#151 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 7:47

Alke04 napsal/a:
Už to psali mnozí, ale jako největší problém vidím MAPY, jelikož dnes se v Žebráku publikovala nová keš GC2V2AC, která ve výpisu je a na mapách prostě není.


To same GC2V5FM ...schvalena 5:31, ale ta mape se neobjevila do ted (8:39) :(
Odkaz z detailu kese uz nasmerovat na novou mapu bylo zrejme ponekud predcasne..
  • 0

#152 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 7:51

mpik napsal/a:
Aby se PM neděsili - PM cache vidím na mapě, ale listing nevidím. ....
A nebylo to co píšeš náhodou popsáno jako feature ?

Ano, bylo to v tom jejich changelogu.. ale jak uz tady bylo rozebirano, neni to prilis stastne reseni... kdyz uz nekdo tu kesku na mape uvidi, bude ho to lakat ji zkusit BF, coz v pripade kesi, co jsou PMO z duvodu ochrany prostredi je znacne kontraproduktivni...
  • 0

#153 Bukujda

Bukujda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 7:53

mě vadí, že se mi v beta verzi nedaří otevřít detail keše. Prostě jen název (někdy se detail zobrazí, většinou ne). Listing musím otvírat přes starou mapu. Jsem začátečník a dost s tím bojuju. Ale nevzdávám. :)
  • 0

#154 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:00

jedno z mála pozitiv. Když mám ve statistikách obrázek (typicky odznak MoM), tak nyní už mu mohu zadat okraj a ten se dokonce zobrazí!
  • 0

#155 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:13

Bukujda napsal/a:
mě vadí, že se mi v beta verzi nedaří otevřít detail keše. :)

Funguje jen pri vetsim priblizeni a nefunguje v nekterych mobilnich nebo starsich verzich prohlizecu...
  • 0

#156 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:14

jmeli napsal/a:
Mimochodem, možná se to tu řešilo, ale na nových mapách se mi nezobrazují PM cache (PM máme zaplacené, v tom problém není).

Na to musis byt aktualne BM, abys je videl :D:D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#157 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:37

Včera jsme dali ke schválení naši novou cache a dnes ráno je schválená. Taky ale není vidět v mapě (GC2RHEB). A to ani jako BM (koukal jsem z jiného účtu). Nevíte někdo co s tím? Naše první cache co už máme delší dobu vidět je.
  • 0

#158 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:42

Mám z toho poněkud podivný pocit, připadá mi to nepřehledné - a mapy? Katastrofa, zvláště teď, když mám přechodně asi 10x pomalejší net. Dnešní novinka GC2VA2J se mi tam vůbec neukazuje. Přitom právě mapa bývala často indikátorem novinek.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#159 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:43

Mimi a Filibert napsal/a:
Včera jsme dali ke schválení naši novou cache a dnes ráno je schválená. Taky ale není vidět v mapě (GC2RHEB). A to ani jako BM (koukal jsem z jiného účtu). Nevíte někdo co s tím? Naše první cache co už máme delší dobu vidět je.


O par prispevku vyse se to zde resilo... Proste u novych kesi to nejakou dobu nefunguje ... Tu vrstvu s ikonami kesi zobrazuji nejspis z nejake kese a zrejme tam neni implementovany nejaky mechanizmus jak pri zmene db vynutit refresh te vrstvy...
  • 0

#160 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:55

Díval jsem se na listingy svých keší a vidím 2 hlavní problémy při zobrazení: - program nerespektuje volné rámečky kolem fotek a text lepí až k obrázku - program nenechává trochu místa pod nadpisy Dřív to fungovalo, leccos se sice zobrazovalo trochu jinak než v návrhu, ale zvykli jsme si; teď je všechno jinak. Že je listing "nudle" bylo patrné i dřív. Řeším to zařazením obrázku širokého 650 px do záhlaví listingu (viz třeba http://coord.info/GC2TDQZ). Může to těm programátorům někdo napsat??? (já nevím kam)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama