Přejít na obsah


Fotka

Člun s motorem s sebou do Chorvatska


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 rypadlo

rypadlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 10 May 2011 - 14:33

Ahoj všem s pár kamarády uvažujeme vzít s sebou do Chorvatska nejspíš dva čluny nepodléhajíc zkouškám VMP a zároveň nepodléhajíc nějakému poplatku od Chorvatské pobřežní stráže. Mělo by se tedy, co jsem zatím zjistil, jednat o nafukovací člun s pevnou podlážkou do délky 300cm, nosností do 500kg a motorem nepřevyšujícím výkon 5koní. Chtěl jsem se zeptat znalých,zasvěcených či zkušených na možnosti jaké mám. Tím mám na mysli nějaké konkrétní půjčovny ať u nás či v právě v Chorvatsku, jak je to skutečně s nějakými povoleními atd, zkrátka mě zajímá vše co jste v tomto směru pro takovou to akci udělali. Díky moc za všechny informace.
  • 0
Garmin Etrex 30 Samsung Galaxy S II+c:geo

#2 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 10 May 2011 - 19:29

Přesně o tomhle jsem uvažoval, když jsme před dvěma lety jeli s rodinou do Chorvatska. Na internetu jsem našel i nějaké půjčovny v Česku, ale když jsem spočítal půjčovné, problémy s přepravou, odpovědnost za půjčený člun, tak jsem to vzdal a na místě jsem si půjčil za cca 1700 Kč na den člun s motorem, jen jsem si to musel hned po příjezdu na místo na dva dny dopředu rezervovat. Jinak ty problém s půjčením mi popisoval známý, který má se čluny zkušenost. Psal, že člun dám sice na střechu na auto, ale motor mi zabere velkou část kufru. Že nikdy nevím v jakém stavu půjčovaný motor je, zda nebyl pod vodou apod., že to okem při půjčení nepoznám a pak když se s motorem něco stane, zrovna když to budu mít půjčené, tak podle podmínek mohu mít s půjčovnou problémy.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama