Přejít na obsah


Fotka

GeoGet - vícenásobné logy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#1 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 15:49

Zdravim, nemůžu to nikde ve fóru najít, jak je možné do statistik dostat dvakrát "Found It" pod jednu kešku? Respektive, aby se to ve statistikách projevilo, když je možnost u keše získat 2 bodíky? Díkes
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 16:03

Geoget není dělaný na to, aby si někdo připisoval "druhý bod" za jednu keš. Pokud ti ale o to jde, aby číslo ze statistik z GG sedělo s počtem bodů na GC.com (kde dovolují k jedné keši dva body), tak musíš vytvořit "fiktivní keš" v geogetu (Body/Nový bod) a tu označit jako najitou.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 17:09

Díky za info, chtěl jsem, aby mi to sedělo v počtech...;)
  • 0

#4 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 18:57

...a nebo naopak, jeden nález na gc.com smazat :)
  • 0

#5 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 19:13

Nedávno jsem omylem odlovil jednu krabičku po druhé (C:geo se tvářilo, že ji ještě nemám) a ve statistikách mi to udělalo pěknej bordel.
  • 0

#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 21:47

jinak bylo opravdu velky usili najit http://geoget.ararat...r:navody:nalezy

Vícenásobný nález

Ačkoliv mi to přijde divné, někteří majitelé keší umožňují za jistých podmínek odlovit jejich geocache vícekrát. Nebudeme se zde pouštět do polemik, jestli to je či není správné. Faktem zůstává, že geoget na to stavěný není!

Abychom takový nález zaevidovali, musíme si ručně vytvořit novou falešnou geocache, a na ní ručně označili svůj nález.

  • 0

#7 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 21:57

Vícenásobný nález

Ačkoliv mi to přijde divné, někteří majitelé keší umožňují za jistých podmínek odlovit jejich geocache vícekrát.

Taky mi to přijde divný.

Faktem zůstává, že geoget na to stavěný není!

A to je dobře.

Abychom takový nález zaevidovali, musíme si ručně vytvořit novou falešnou geocache, a na ní ručně označili svůj nález.

Prostě takový menší podvod?
  • 0

#8 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 7:58

asi stejny jako logovat jednu kes dvakrat, no.. :P ale no flame
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 9:45

KAMPJ: tak ten druhy FI log proste na GC.com smaz a mas to vyreseny. Taky jsem nasel nekolik kesi dvakrat (nektere i vicekrat) a neloguju pokazde FI. Kdyz uz chces moci mermo logovat, tak si to dej jako Write Note.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 9:53

takže to nejde, chodit na krabku, co ji mám 200m od baráku a logovat třeba 2x týdně, protože nemám čas se dostat jinam? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 10:20

fremen.cz: ale to vis, ze to jde, dokonce muzes logovat krabicku, kterou jenom vidis - treba vysoko na strome a nechce se ti tam lezt. :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 10:23

Tak to pozor - v tom fremenove případě ti nikdo log smazat nemůže (předpokládám, že se pokaždé zapíše), ale v tom případě S474nově v logbooku zápis nebude, takže owner mazat může. Jinak je to obojí pitomost :D
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#13 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 10:28

LudekV napsal/a:
Tak to pozor - v tom fremenove případě ti nikdo log smazat nemůže (předpokládám, že se pokaždé zapíše)

Jinak je to obojí pitomost :D


paráda... mohu si znovu odlovit okolí kolem baráku jakožto noční procházky, jak jsem do dělával dříve, klidně 3x za měsíc... juuu to bude bodů :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 10:36

LudekV napsal/a:Jinak je to obojí pitomost :D

BINGO!

Mimochodem, zkousel to vubec nekdo, jestli GC.com schrouste vic FI logu? Ja tedy vim pouze o dvou, ale treba jich fakt vezme vic. :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#15 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 10:44

S474N napsal/a:
KAMPJ: tak ten druhy FI log proste na GC.com smaz a mas to vyreseny. Taky jsem nasel nekolik kesi dvakrat (nektere i vicekrat) a neloguju pokazde FI. Kdyz uz chces moci mermo logovat, tak si to dej jako Write Note.

Neboj, už to mám dávno vyřešeno.
  • 0

#16 JeanPierre12

JeanPierre12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2011 - 13:44

já zkoušel logoval jednu keš, lépe řečeno WP jenom max. dvakrát. GSAk s tim problém nemá, jen se musí ukotvit výroční statistika, která se posune. Logovat stejnou keš mi příde blbost, ale po změně keše na jiný typ a uložení na jiné místo finálky mi na tom nic divnýho nepřijde. Jo problém jednou nastal na Archer's smile, Wergovi se to nelíbilo a log mi smazal :D
  • 0
Geocaching je úžasná hra plná zábavy a různých překvapení, kterou nikdy nechci degradovat na sport nebo závazek.

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2011 - 19:37

Tisickrat omilane tema... Ber to jednoduse - pokud je ta kes stejna, tak jaky smysl ji ma zalogovat podruhe? A pokud je ta kes opravdu jina, ze novy nalez ma smysl, tak proc ji neudelat jinou i na serveru s novym ID? Co se tyce geogetu - specielni atribut o nalezu opravdu pocita jen s jednim nalezem. Nicmene nema sebemensi problem uchovavat vsechny tve logy, takze pokud ti jde o statistiku vicenasobnych nalezu, staci ji generovat podle logu. Asi to zadne soucasne statisticke udelatko nedela - patrne proto, ze to zadny z jejich tvurciu nepotreboval resit.
  • 0

#18 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2011 - 20:04

GgStat sice pracuje pouze s jednim logem Found it, ale pokud jde o pocet nalezu, existuje promenna %FOUNDLOGS%, ktera obsahuje pocet "nalezovych" logu a kde jsou tedy zapocteny i vicenasobne nalezy. Je to videt v mem profilu, mam o jeden nalez vic nez je pocet nalezenych kesi, protoze jsem nasel jednu bonusovou kes, jejiz log je napsan ke kesi nebonusove (autor sice toto v listingu zduvodnuje dle meho pochybnym argumentem, ale to je jina vec).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#19 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 23:59

Ahojte. Mám dotaz. V Geogetu máme stáhnuté všechny nalezené kešky (prostě jich víc stáhnout nejde). Je jich 426. Na GC.com máme ale logů 427. Vědomě jdme ale nic vícekrát nelogovali. Jak teď zjistíme, kde je problém? V geojarry je nějaký dotaz Keše - vícenásobné nálezy, ale nic to nedělá, resp. jsem si nevšiml, že by to něco dělalo. Nevíte někdo co s tím? Rádi bychom vědeli, které číslo je správně a příp. to sjednotili...
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:30

Zkus v Geogetu menu Plugin -> oprava databaze -> oprava vadnych logu. Mozna mas v databazi nejake divne logy z nejakych starych nepodarenych importu, a timhle se to opravi. Jinak, jestli tomu rozumim, Geoget ti rika vic nalezu, nez ve skutecnosti mas? To pak nejsou vicenasobne nalezy, ale v geogetu mas oznacene jako nalezene i to, co nalezene nemas, nebo ti bylo ownery smazano.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama