Přejít na obsah


Fotka

GPS; Garmin & Sporttestery .. universal


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 8:21

zdravim, prosil bych poradit .. predpokladam ze mezi kacery by se mohlo najit par znalych lidi a snad i poradi .. predem dik ;) potrebuju neco co bude sledovat aktivity jako beh, cyklistika, plavani (tady s GPSkou je asi problem, nebo spis nemoznost …), pripadne lyze, bezky, atp .. najit neco univerzalniho je asi problem, co sem se tak dival, ale pokud tomu dobre rozumim (a zde prosim pripadne opravit) tak ruzne hodinky vlastne jen pocitaji casy a teprve az sofistikovane programy (garmin tranin zone, sportstracks, atp) z toho ziskavaji data (spalene kalorie, grafy, tabulky, a jine algoritmicke propocty). predpokladam ze vetsinu veci muzu na dale pouzivat Dakotu 20, se srdecnim pasem .. nejen ze vydrzi jet velmi dlouho a neni problem po kapsach tahat baterky, ale taky vidim kam jedu / jdu .. jedine co nedokaze je sledovat rytmus, varovet pri zonach, atp. (beh) takze otazka je … je pri lyzovani, cyklistice, atp neco kde „hodinky“ maji neco co Garmin Dakoty nebo Oregony nedokazou? Zajima me primarne trasa (GPS), tep pripadne u kola (snimac tempa), nebo v cem by meli extra vyhodu? a co se behu tyka, co byste doporucili pouzivat? co jsem se dival tak se me libi 310XT v tom ze ma vibracni upozorneni, ale jinak si myslim ze vetsine, funkci je prave Dakota / Oregon dostatecnou nahradou a na tech par zustavajicich, by snad mohla existovat nejaka levnejsi alternativa, .. poradite? prepdokladam ze pravidelni navstevnici tohoto tematicky zamerenho fora maji prehled :)) jelikoz uz mam zminenou dakotu a ten pas, tak bych preferoval zustat u garminu i na dale predem dik a sry za dlouhy text .. PS: pokud bych chtel sledovat veskerou aktivitu, lze tyhle veci pouzivat i na fotbal a jine podobne aktivity, ve smyslu sledovani spalene energiee (srdecni pas) atp., nebo v tomto pripade uz bych chtel moc? :) ... predem dik za odpovedi
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#2 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 8:45

Hodinky nemám, ale používám Garmin Edge 705, je to to jeden z nejchytřejších cyklocomputerů + má mapovou navigaci. Má to snad vše, co tě napadne, tepové zóny se signalizací jsou samozřejmostí. V balení byl i snímač kadence. No ale ze zdravotních důvodů jsem se s ním doposud věnoval víc hledání keší, kolo zkusím až tento týden. Koukni na celou řadu Edge, jsou tam různé přístroje. Otázkou je, zda by pro běh nebyly šikovnější hodinky. Jinak jsem viděl i hrudní snímač s vlastní pamětí na záznam tepu, údajně použitelný na plavání, ale to bylo tuším Suunto, nebo Polar, už nevím. Nakonec to vyhrál Garmin a díky tomu jsem na tomhle fóru :-)
  • 0

P%C5%88ov.png





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama