Přejít na obsah


Fotka

SOUVENIR PRO NEBÍLOVSKÝ MEGA-EVENT (3.9.2011)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
56 odpovědí na toto téma

#21 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 12:46

Ano to máš pravdu... Teda klubouk dolu kdo neco takovyho dokaže udělat. Na to človek musi mit trpelivost, nápad a hlavně si rozumět s nejakym grafickym programem...
  • 0

#22 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 12:49

Myslim, že by byl dobry napad sobikovich s tou truhlou plny CWG nebo tu hromadu GC... Když je to tem CWG a GC venovano...
  • 0

#23 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1874 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 16:12

geo.scorpions napsal/a:
Co jsem měl zatím možnost vidět grafiky souvenýrů moc se mi líbily, vyjma Slovenského s fujarou. Něčeho takového se prosím v grafických návrzích vyvarujte.
Musíme vymyslet něco pěkného ... ne jako Holanďani na jejich ME.

LINK: http://www.geocachin...84-4cdd5f2a7159


No vzhledem k tomu, jaky souvenir maji Portugalci pro ten jejich ME, tak se bojim, abychom nedopadli s tou "postovni znamkou" podobne.

http://www.geocachin...46-4166cff7d3f1
  • 0

#24 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1350 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 17:19

Dneska jsem aktualizoval suveníry na geo wiki - jsou tři (jeden zmínený škorpíkem a druhý k-lordem) megaeventový...všechny mají tuhletu známku ale predpokládám, ze vsude bude nahrazena vetsím obrázkem, tak uvidíme...
  • 0
Užívej života...

#25 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 19:33

Tak jak jsme se bavili o tech fotografiich, tak jsem se >pokusil< vytvořit neco bez fotek.;) (ta CWG jsou fotky, ale neni to moc poznat). Celej obrazek vypada divne - třeba ta ještěrka:D, ale chci jen ukazat jak jsem si to asi tak představoval. Sypajici se CWG na jšetěrku...;) Nevim jak bych tam zakombinoval geocoiny. Zamek bych sem necpal. Asi se to neprodere dal, ale jestli bude nekdo mit zajem, tak rad přijmu jakoukoliv radu co s tim dal. Třeba takovy pozadi nevim jake dat... Tak aspon trochu pestrosti a inspirace ne?:)
  • 0

#26 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 19:47

Ad fotky - 3 zde zmíněný odkazy prošly možná proto, že evidentně byly focený přímo pro suvenýr, nebo maj jinak pořešený autorský práva na ty fotky. Obávám se, že obrázky z googlu (byť třeba jen truhla...) asi neprojdou. Rozhodně bych se před nějakým větším kreslením nejdřív zeptal, jak si to představujou ... formát, barvy, rozlišení...atd... Každopádně ať se daří! Určitě se tu šikovný grafik najde! ;)
  • 0

#27 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 19:49

Ja vim, že to neprojde - dyt to nema ani uroven kvality obrázku (je to rozmazany) atd, ale me jde o to abychom meli představu jak bude finalni obrazek vypadat. Třeba jen ten nápad.
  • 0

#28 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 20:29

tak jsem taky něco zkusil, bylo to za pár minut, jen mi tam nějak chybí ty coiny :)
  • 0

#29 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1771 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 21:21

Tak nevím, ale pokud si přečtu úvodní příspěvek, tak tam stojí:

... You have the option of using your logo as part of this souvenir...
If you are not interested in using your logo, we will create a souvenir for the event in any case.

Tomu rozumím tak, že suvenýr navrhne Groundspeak a nám dává jen možnost poslat logo, které do suvenýru zakomponují. Takže snaha o návrh kompletního suvenýru je, podle mě, bezpředmětná.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#30 Hondzik&Janinka

Hondzik&Janinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2011 - 22:32

No mám takový pocit že LudekV má pravdu... ;)
  • 0

#31 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 7:59

100Dteam napsal/a:
tak jsem taky něco zkusil, bylo to za pár minut, jen mi tam nějak chybí ty coiny :)

jj, takhle nějak jsem si to představoval, jen ne tak temné... na obzoru by mohl být vidět zámek (menší) a před truhlou se někde válet cár staré mapy s křížkem u místa Nebílovy...
  • 0

#32 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 8:09

sobikovi napsal/a:

100Dteam napsal/a:
tak jsem taky něco zkusil, bylo to za pár minut, jen mi tam nějak chybí ty coiny :)

jj, takhle nějak jsem si to představoval, jen ne tak temné... na obzoru by mohl být vidět zámek (menší) a před truhlou se někde válet cár staré mapy s křížkem u místa Nebílovy...


Souhlasím se sobikovi. Návrh je super, má to myšlenku, ale je to moc tmavé. Coiny byly jsou a budou ... ty bych tam necpal.
  • 0

#33 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 10:47

geo.scorpions napsal/a:
Co jsem měl zatím možnost vidět grafiky souvenýrů moc se mi líbily, vyjma Slovenského s fujarou. Něčeho takového se prosím v grafických návrzích vyvarujte.
Musíme vymyslet něco pěkného ... ne jako Holanďani na jejich ME.

LINK: http://www.geocachin...84-4cdd5f2a7159


Proč, ne? Má to nápad, švih, eleganci... Škoda, že zůstalo jenom u ikony. ;)
  • 0

#34 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 11:57

Bylo by možno dát někam pro potřebu graf. návrhů samostatný snímek zámku, který máte na banneru? Snažil jsme se něco najít na internetu, ale rozumný snímek, který by nebyl chráněný autorskými právy jsme nenašel. Předpokládám, že práva k této fotce máte vyřešené. ;) Díky!
  • 0

#35 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 12:42

ok ... to je dobrý nápad. ;)
Soubr ve formátu PSD (v barvách RGB ) jsem uložil na stránky ME.

Zde si můžete soubor stáhnout: http://cz-geocoin-sh...-o-me-souvenir/
  • 0

#36 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 13:59

geo.scorpions napsal/a:
ok ... to je dobrý nápad. ;)
Soubr ve formátu PSD (v barvách RGB ) jsem uložil na stránky ME.

Zde si můžete soubor stáhnout: http://cms.cz-geocoi...-o-me-souvenir/

Page was not found :o
  • 0

#37 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 14:16

Page was not found Omlouvám se ... opraveno ... :):):)
  • 0

#38 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 14:39

LudekV napsal/a:
Tak nevím, ale pokud si přečtu úvodní příspěvek, tak tam stojí:

... You have the option of using your logo as part of this souvenir...
If you are not interested in using your logo, we will create a souvenir for the event in any case.

Tomu rozumím tak, že suvenýr navrhne Groundspeak a nám dává jen možnost poslat logo, které do suvenýru zakomponují. Takže snaha o návrh kompletního suvenýru je, podle mě, bezpředmětná.

v, co už kreslíte a malujete: opravdu máte pozitivně od GS potvrzeno, že si můžete namalovat CELÝ ten suvenýr?
Já bych to, bohužel, taky chápal tak, že do toho můžete dodat tak maximálně nějaké to logo, ale suvenýr vám zpatlá zase někdo v jůesej...
  • 0

#39 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 14:45

Asi ano máš pravdu, že to nakonec chtějí kreslit sami ... ale proč jim neposlat kvalitní grafický návrh jako doklad toho, že nejsou středem vesmíru ? Proč nezkusit protlačit "náš" grafický návrh souvenýru ? Myslím že už se české komunitě geocacherů povedlo vyvrátit mnohé předsudky, kdy všichni tvrdili, že "tohle prostě nepůjde" To, že se to nepovedlo ostatním neznamená, že to nepovede nám !!! Pokud se mezi námi najde někdo opravdu graficky zdatný na to, aby si na to troufnul, já ho podpořím.
  • 0

#40 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 24 May 2011 - 16:03

geo.scorpions napsal/a:
.. ale proč jim neposlat kvalitní grafický návrh jako doklad toho, že nejsou středem vesmíru ? Proč nezkusit protlačit "náš" grafický návrh souvenýru ? Myslím že už se české komunitě geocacherů povedlo vyvrátit mnohé předsudky, kdy všichni tvrdili, že "tohle prostě nepůjde" To, že se to nepovedlo ostatním neznamená, že to nepovede nám !!!

Presne tak, dejme jim cely suvenyr a mejme v zaloze jen logo.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama