Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

"Díky za bod"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 takewara

takewara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 11:05

Na úvod: NECHCI ZAČÍNAT FLAMEWAR A FAKT MI JDE O POCHOPENÍ TERMÍNU Jelikož jsem kačer začátečník a spíš se rozkoukávám, tak úplně nechápu zmínky ostatních kačerů ve stylu "díky za bod" nebo "keška na nic, ale bod dobrej..." a tak se chci zeptat: - Moje pochopení je, že "bod" je nález kešky. Je to tak? - Dané "body" slouží především ke dvěma aktivitám: a) Mám-li premium account, tak deset bodů (nálezů) směním za jeden favorite point a odměním nějakou hezkou kešku b) Nemám-li premium account a potkám jiného kačera, tak si vzájemně poměříme velikost svých ... hm, nálezů a když mám víc nálezů (bodů) tak z toho můžu vytřískat to, že mi druhý kačer třeba zaplatí pivo. Pochopil jsem to správně? A ne, nehodlám platit pivo všem pokročilejším kačerům :)
  • 0

#2 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 11:14

Ano, nalezeni kese je bod do statistik. Ano, premium muze davat favorited pointy. Pomerite hrusky a jablka, protoze realne nema zadnou vypovidaci hodnotu, ale proc ne....
  • 0

#3 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 11:15

a) nesměňuješ, "body" ti neubudou, leč ano, favorite pointy se sbírají za nálezy B) na to bych se podíval...:-)) Já jim dám pivo, pacholkům:D c) Sice se říká body, ale nejde o to, kdo má víc - když máš "hodně" máš pocit spokojenosti, leč nikdy ne úplné - vždy můžeš mít přece víc,že? A závislost nikdy nekončí...;)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#4 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 12:26

Ahoj, "diky za bod" predevsim v GC hantyrce znamena, ze kes nestala za nic. (Vetsinou se dekuje za kes a podekovani za bod je jakousi slusnou formou sdeleni ownerovi, ze to co vytvoril, za vic nestoji. Ono predevsim totiz nejde o body, ale do statistiky kazdej bod dobrej)
  • 0

#5 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 04 červen 2011 - 12:33

Autacek napsal/a:
Ahoj, "diky za bod" predevsim v GC hantyrce znamena, ze kes nestala za nic.

(Vetsinou se dekuje za kes a podekovani za bod je jakousi slusnou formou sdeleni ownerovi, ze to co vytvoril, za vic nestoji. Ono predevsim totiz nejde o body, ale do statistiky kazdej bod dobrej)


Auťáček to shrnul velmi přesně.

Já bych se za to placení piv mazákům přimlouval ;););)
  • 0

#6 takewara

takewara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 13:11

Ahaaa Jelikož mám zatím nějakejch 21 nálezů, tak jsou pro mě i "blbý" keše občas výzvou, protože ještě nemám úplný kačerský oko :) A jeswtli zjistím jak najít berounskej geosraz tak třeba i to pivo zaplatím :)
  • 0

#7 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 14:31

A taky většinou poznáš, že keška stojí za prd, až když ji najdeš.
  • 0

#8 peca66

peca66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 14:38

PLAJ family napsal/a:
A taky většinou poznáš, že keška stojí za prd, až když ji najdeš.


Nebo podle logů. Za těch pár kousků co sem našel se to vetšinou potvrdilo.
  • 0
To chce klid.

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 15:04

Já to píšu tak, že dík za bod je u keše, kde je to fakt jen další bodík do statistiky, keš mi nijak nic nedala... no a dík za keš je vždy, kdy s to líbilo a stálo to zato, tedy je to bodík do statistiky a ještě jsem se poučil nebo něco pěkného viděl, případně se setkal s fajn lidičkama.
  • 0

#10 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 15:07

a proto se obecne doporucuje mit uloveno aspon treba 50, 100 kesi nez nakou zalozis, abys vedel jak by asi mela vypadat (pokud teda tech 100 co predtim najdes nejsou naky mestsky dikyzabodovky :D) dost lidi ma 5 nalezenejch a hned se hrne do zakladani a pak to vetsinou konci tragicky a v lepsim pripade je kes do par tydnu archivovana
  • 0

#11 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 19:01

mikrom napsal/a:
dost lidi ma 5 nalezenejch a hned se hrne do zakladani a pak to vetsinou konci tragicky a v lepsim pripade je kes do par tydnu archivovana


Nebo je z toho právě ta díkyzabodovka...

A co se stane, až je najdu všechny?
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#12 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 21:04

A co se stane až je najdu všechny? - Zacnes je schvalovat :D
  • 0

#13 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2011 - 22:39

Ono to s tim "diky za bod" = "spatna kes" nebude tak zhave. Najde se plno kaceru, kteri loguji i dobre kesky ci kese na zajimavych mistech tak, ze napisou jen jednoduchy log prave ve stylu "diky za bod." Proste je nebavi logovat a nebo loguji plno kesi najednou - v tomto pripade je to uz jen "powercaching", protoze dotycnemu se vsechny kese slijou do dikyzabodovek.
  • 0

#14 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 8:21

Já někdy používám "díky za bodík," když se mi keš líbí, ale přitom nemá hlubší smysl - neupozorňuje na místo, je tam daná "jen tak." No a díky za bod používám minimálně, většinou se snažím na keši najít něco dobrého - pozitivního.
  • 0
Cogito ergo sun ...

#15 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 9:44

Tak tak, díky za bod jsem nikdy nenapsal. Jednak nevím, proč děkovat za bod, který dostanu automaticky a za druhé vždycky najdu něco pozitivního ;)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 10:36

O trosicku tvrdsi variantou "diky za bod" je zkratka UBK = uplne blba kes.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 12:36

S474N napsal/a:
O trosicku tvrdsi variantou "diky za bod" je zkratka UBK = uplne blba kes.

To je dobrý to si musím někde poznamenat:D, protože někdy to je opravdu děs a ani se mi k tomu nechce kolikrát cokoliv napsat. Ale když je keš pěkná tak to tam napíšu a pochválím.
  • 0

#18 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 05 červen 2011 - 12:49

martuf: už se těším na příští logy B)

Neříkám že ty levný body na Andrláku jsou něco extra, ale stěžovat si po odlovu mikrovky že jsem šel na mikrovku... neřeknu kdyby byla označená jako large a na místě leželo mikro... ;)

Že jsem se tam kvůli zranění ještě nedostal s logbookem je jiná věc.
Obě inkriminované keše (GC2HHMP a GC2HHN4) jsou zvolený s ohledem na místo a přírodu: je mi na blití z pařezů rozkopaných v okruhu 50m (jen ten s keší je "zamaskován") - nechtěl jsem aby to u nás vypadalo podobně.

A poloprázdná (rozuměj vykradená) regular udělá radost komu?
  • 0

#19 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 13:42

ivanbok napsal/a:
martuf: už se těším na příští logy B)

Neříkám že ty levný body na Andrláku jsou něco extra, ale stěžovat si po odlovu mikrovky že jsem šel na mikrovku... neřeknu kdyby byla označená jako large a na místě leželo mikro... ;)

Že jsem se tam kvůli zranění ještě nedostal s logbookem je jiná věc.
Obě inkriminované keše (GC2HHMP a GC2HHN4) jsou zvolený s ohledem na místo a přírodu: je mi na blití z pařezů rozkopaných v okruhu 50m (jen ten s keší je "zamaskován") - nechtěl jsem aby to u nás vypadalo podobně.

A poloprázdná (rozuměj vykradená) regular udělá radost komu?


:Dna tohle odepíšu přes profil...
  • 0

#20 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 05 červen 2011 - 13:50

Jsem i na ICQ, authorisation request jsem poslal na číslo v profilu.

A jinak nano keše už jsou na cestě 8)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama