Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

"Díky za bod"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 15:18

ivanbok napsal/a:
Jsem i na ICQ, authorisation request jsem poslal na číslo v profilu.

A jinak nano keše už jsou na cestě 8)

Waw:D , no když jsem si o to řekl...
  • 0

#22 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2011 - 22:44

k-lord napsal/a:
Ono to s tim "diky za bod" = "spatna kes" nebude tak zhave. Najde se plno kaceru, kteri loguji i dobre kesky ci kese na zajimavych mistech tak, ze napisou jen jednoduchy log prave ve stylu "diky za bod." Proste je nebavi logovat a nebo loguji plno kesi najednou - v tomto pripade je to uz jen "powercaching", protoze dotycnemu se vsechny kese slijou do dikyzabodovek.


Poděkování za keš je pro ownera keše v naprosté většině případů jeho jedinou odměnou. Tak že s tím, co k-lord píše, se dost dobře ztotožnit nemůžu. Pokud proti keši nic nemáš, tak je slušnost poděkovat za keš, ne za bod. Jestli má cacher chuť či nechuť (případně třeba i z důvodu hromadného logování) se víc rozepisovat, s tím sice souvisí, ale pouze okrajově, naprostá většina z nás dělá geocaching pro hezké zážitky a body jsou až sekundárním efektem. Obsáhlejší log pak ownerovi keše značí, že v návštěvníkovi jeho keš zanechala nějaké emoce. Pokud Vám jde pouze o body a chcete za ně děkovat, tak to prosím u svých logů uvádějte, mnoho ownerů by to mohlo vnímat negativně tak, že se Vám jejich keš v něčem nelíbí (mě osobně takový bezdůvodný "díky za bod" log akorát na***e).
  • 0

#23 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 7:31

Díky za bod píšu když kes nestoji za nic, ale tak jako tak je dobra na preruseni dlouhe unavne cesty, na protahnuti, na zkraceni cekani na cokoli atd... Jinak log jako takovy je jak uz bylo psano jedinou odmenou ownera :), a taky vizitkou kačera, a proto se snažím vždy aspon trochu rozepsat. Mne jako ownera taky zamrzi, kdyz osobne mi kačer co najde mou kes rekne ze je to super, a do logu foukne díky a čau :D, ale kazdyho vec...
  • 0

brundi
 


#24 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 8:26

Jenom bych chtěl nesměle podotknout, že někteří z takykačerů nesurfují po GC fórech. Rozdíl mezi "díky za bod" a "díky za kešku" vůbec neřeší, nebo nevnímají. Pokud vůbec chtějí nějaké díky vyjádřit. Nakonec rozrytost okolí mnohých keší tomu silně nasvědčuje.
  • 0

#25 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 9:55

WiperCZ found Pardubicky podjezd - graffiti (Traditional Cache)
www.geocaching.com
Diky za cache, na hnusném míste o nicem mela by se disablovat.

http://www.geocachin...13-96170c07717e
:-D když je někdo líný si přečíst listing a na místě udělat tři kroky a rozhlédnout se, riskuje, že ze sebe v logu udělá v*** - kašpara ;-) ale tady šlo stejně jen o ubohou slíbenou "pomstu"
Stejně bych ji asi měl archivovat (ještě si plete pojmy :D
Souhlasím s tím, že listing je vizitkou ownera, log vizitkou lovce kačera... ;)
  • 0

#26 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 10:09

Ale to je hezky grafitti... :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 10:30

dr.vota napsal/a:

WiperCZ found Pardubicky podjezd - graffiti (Traditional Cache)
www.geocaching.com
Diky za cache, na hnusném míste o nicem mela by se disablovat.

Jak my na něj, tak on na nás. My jsme mu psali že tu kešku co má na používanejch vlakovejch kolejích by měl disablovat a přesunout, tak nám to teď oplácí :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama