Přejít na obsah


Fotka

Diskuze o alternativách ME geocoinů a suvenýrů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#1 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 18:17

Ahoj,

mám tu první fotky verze trackovatelného Mega-eventového suvenýru, který by mohl navázat na povedený "geocoin" z předchozího ME PRAGEO GAMES v Praze. Tyto neprodejné nafocené vzorky jsou darem sponzora a jsou určeny do tomboly. Cenu nevím, ale zjistím.

Vzorků je víc a vypadají opravdu moc pěkně. Všechny vzorky můžete vidět na stránkách Mega-eventu, kde bude postupně spuštěno hlasování.

LINK ZDE
: http://cz-geocoin-sh...ky-me-suvenyru/

Díky za Vaše názory.
  • 0

#2 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 18:42

Takový "geocoin" si nepořídím. Měl bych strach, že nevydrží cestu ani do druhé keše své pouti.
  • 0

#3 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 18:53

Já nevim o nikom kdo by předchozí skleněný geocoin pustil do světa. Mám ho doma a taková blbost by mě nenapadla. Je to unikát ... suvenýr ... sběratelská věc určená na památku. V nadpisu píšu "suvenýr NEBO geocoin" ... asi začnu všude opět používat velká písmena aby to každý pochopil. Každopádně toto je pouze jedna z možností připravovaných "suvenýrů", další budou následovat. Tuto variantu zde nepropaguji, několik opravdu zajímavých variant se teprve připravuje a máte se na co těšit.

Prosím všechny prudiče, kteří nemají věcné připomínky k těmto suvenýrům ať jdou místo kešek hledat raději houby. Pro houbaře takové vymoženosti nikdo nepřipravuje, tak alespoň nemají možnost prudit.
  • 0

#4 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 19:31

Aha, promiň, měl jsem pocit, že se zajímáš o názory kešující veřejnosti. Tedy ani jako "unikát" si takovou věc nepořídím. Ber to jako názor jednoho z tvých zákazníků. PS: Velká písmena stejně jako tučné písmo je nutno používat s rozmyslem. Neplatí přímá úměra mezi rozsahem jejich použití a srozumitelností textu.
  • 0

#5 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 19:54

Díky za názor, další "unikáty" budou následovat. Svůj názor můžete vyjádřit v hlasovací anketě, která bude k tomuto tématu spuštěna... :):):)
  • 0

#6 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 19:55

Kešující veřejnost si tento "coin" ponechá a nebude ho posílat, jelikož kešující veřejnost chápe už od pohledu, že tohle není běžná trackovatelná věc, takže není třeba kešovací veřejnosti speciálně vypisovat, že tohle moc nevydrží přesuny z kešky do kešky.
  • 0

#7 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 20:02

Abych řekl pravdu, tak mě by se další skleněná krychlička jako geocoin moc líbila. Aspoň by mi ta z minulého ME neležela na polici tak sama.
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#8 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 20:31

Ahojte, mě by se takový suvenýr líbil. Unikátní "geocoiny" (trakovací předměty) to můžu. Díky za další. Juraf369
  • 0

#9 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 21:39

Je to pekne, ale coin (= mince) to neni ani v nejmensim.
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 21:45

k-lord napsal/a:
Je to pekne, ale coin (= mince) to neni ani v nejmensim.

Moje řeč. Ten pražský se mi nelíbil a tohle je taky zběsilost. Proč OMG z ME věnovanému CWG a GC není prostě nějaký hodně pěkný GC (mince). Já hned viděl krásný kovový CWG...

Zatím z celého ME mám bohužel jen dojem mega prezentace zámku, obce a nestorů CWG :-(
  • 0

#11 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 22:09

Paullow napsal/a:
Abych řekl pravdu, tak mě by se další skleněná krychlička jako geocoin moc líbila. Aspoň by mi ta z minulého ME neležela na polici tak sama.


Přesně můj názor, rozhodně budu radši pro skleněnou krychličku, než kovové CWG (i když by asi taky nebylo špatné). A dávat GC z ME do keše? To by mě nenapadlo ani ve snu :o
  • 0

#12 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 22:38

sobikovi napsal/a:
Moje řeč. Ten pražský se mi nelíbil a tohle je taky zběsilost. Proč OMG z ME věnovanému CWG a GC není prostě nějaký hodně pěkný GC (mince). Já hned viděl krásný kovový CWG...

Zatím z celého ME mám bohužel jen dojem mega prezentace zámku, obce a nestorů CWG :-(


Nikdo tě přeci nenutí, aby sis to kupoval a eventová CWG jsou přeci taky, tak co si stěžuješ. Jednou je to mince z kovu, jindy z plastu nebo třeba skla. Skleněná je luxusnější. Mince je sice kovová, ale jednou jsou mince ze zlata, jindy ze stříbra nebo slitin, taky nikdy nejsou stejné. Existují i mince sběratelské, které ze skla jsou.

A že to je propagace zámku? Tak ať je, jde přeci o výstavu coinů, které budou UVNITŘ zámku, o nich je toho na stránkách eventu napsáno víc než dost, tak proč je řešit. Teď se řeší vše okolo. A mimochodem, CWG se už snad do coinů nepočítají? Já myslím, že bez nestorů CWG by ani neexistovaly, takže o tom bych raději pomlčel.

Někde tu byly témata o kačerech teoreticích, už vím, co to znamená. :D
  • 0

#13 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 5:59

sobikovi napsal/a:

k-lord napsal/a:
Je to pekne, ale coin (= mince) to neni ani v nejmensim.

Moje řeč. Ten pražský se mi nelíbil a tohle je taky zběsilost. Proč OMG z ME věnovanému CWG a GC není prostě nějaký hodně pěkný GC (mince). Já hned viděl krásný kovový CWG...

Zatím z celého ME mám bohužel jen dojem mega prezentace zámku, obce a nestorů CWG :-(


Za oba praotce CWG, kteří sem už znechuceni raději asi nechodí, nebo alespoň nepublikují, upozorňuji, že na akci zapůjčují katalog CWG, ale jinak se aktivně na ni nepodílejí, tak si je neber do úst... Ostatně začínám poslední dobou mít pocit, že označení žumpa je naprosto přesné (Honza si to měl nechat patentovat)

Jinak k tématu... skleněnka z loňského ME byla zajímavý výstřelek a pokud by letos byla stejně velká (ne větší), tak si ji rád koupím... Ono jak znám geo.scorpiona, tak jistě nějaká další překvapení bude mít ještě v rukávu... Stejně jako loni na ME překvapil coinem Maxinoha ;)
  • 0

#14 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 10:35

mirotiro napsal/a:Stejně jako loni na ME překvapil coinem Maxinoha ;)


A kruci, to si budu muset vymyslet nějaké další překvapení ;-)
  • 0

#15 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 11:29

A kruci, to si budu muset vymyslet nějaké další překvapení ;-)


Jen do toho !!! Ale už ne Zinaco :)
  • 0

#16 crowak

crowak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 11:49

... no neviem kocka mala svoj zmysel, pretoze sa jednalo o PRAGeo Games a jeho ikonka je kocka. Bol to original. Tento druhy vyzera ze uz nie su napady .... Navyse aj s kockou su len trapenia pretoze sa to nosi an event zvlast a vsetci to chcu chytat a zapatlaju to. Navyse cele tieto laserove tvarnice mi pridu ako pekny gyc :( ... Este ze si ho nemusim kupit ak chcem ist na mega event ...
  • 0

#17 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 11:55

crowak napsal/a:
... no neviem kocka mala svoj zmysel, pretoze sa jednalo o PRAGeo Games a jeho ikonka je kocka. Bol to original.


Musím souhlast. Nezapomeňte na to, že je to pouze jedna z alternativ. Sem se moc nehodí. Spíše by se to chtělo soustředit na ostatní alternativy.

Nicméně jako cena do tomboly je to luxus :):):)
  • 0

#18 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 7:29

Ahoj,
obdržel jsem dva grafické návrhy ME mince, kterou navrhla Lucecitka. Jedná se o kombinaci kovu (patinované stříbro) a dřeva (nejpíš smrkové). Lícová strana bude ražená, s plnobarevným erbem. Rubová strana bude z vyfrézovaného dřevěného plátku. Veškeré motivy ve dřevě budou vygravírované kalsickým způsobem. Každý může mít na geocoinu svůj nick.

Dnes mám od JPAgeo a Poníka slíbený finální grafický návrh mince s motivy CWG. Nezbývá nám moc času, proto ještě dnes spustím hlasování o finální verzi na stránkách Mega-eventu.
Díky Radek
  • 0

#19 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 7:30

Druhá verze
  • 0

#20 3am

3am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2011 - 7:44

vypada to zajimave a spojeni kovu s drevem je dobry napad, osobne se mi nejvic libi verze 1.3
  • 0

Garmin Oregon 550t + GSAK V8 + Locus PRO





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama