Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

TB hotely


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 berzuh

berzuh

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 21:02

Ahoj, můžete mi poradit, jestli lze někde vyhledat TB hotel? Máme TB, který se nám nepodařilo umístit jak jsme plánovali. Když hledám podle názvu keše, tak je toho hrozně moc po celém světě. Potřebovala bych to zredukovat na Čechy, nejlíp na Prahu.
  • 0

#2 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 21:14

Keší, které se vydávají za TB hotely je hodně, ve skutečnosti se ale nijak neliší od běžné keše. Radil bych ti poohlédnout se po jakékoliv keši s větší krabicí na bezpečném místě. TB hotel v názvu opravdu nic neznamená...
  • 0

#3 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 21:29

berzuh napsal/a:
Ahoj, můžete mi poradit, jestli lze někde vyhledat TB hotel? Máme TB, který se nám nepodařilo umístit jak jsme plánovali. Když hledám podle názvu keše, tak je toho hrozně moc po celém světě. Potřebovala bych to zredukovat na Čechy, nejlíp na Prahu.


Mrkni k Ruzyni.
  • 0

#4 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 21:31

Treba pomůže toto:
http://www.geocachin...8b-b06554a6de4b
  • 0

#5 berzuh

berzuh

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2011 - 10:54

Na Ruzyň to mám přes celou Prahu, ale ze seznamu od LYNX_LYNX snad něco vyberu. Kdyžtak dám na radu kulhal. Díky všem
  • 0

#6 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2011 - 12:27

Jestli tomu TBcku chces skutecne pomoci, tak zkus dohledat nekoho kdo jede tim spravnym smerem 99% kaceru na mise TB kasle.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 17:47

Chystáme se do Žebráku a je tam TB hotel, kde jsou už několik měsíců coiny. Několika majitelům jsem psal a všichni chtěji, abych je vzal pryč. Co když celý ten hotel vyberu?
  • 0

#8 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 03 červenec 2011 - 18:07

Majitelé budou mít jedině radost! Na hloupé podmínky z listingu ohledně přítomnosti/měnění TBs neber ohled - nemají oporu v pravidlech.
  • 0

#9 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 19:34

Smrk napsal/a:
je tam TB hotel, kde jsou už několik měsíců coiny.


Urcite tam jsou?
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#10 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 20:34

BellaUH napsal/a:

Smrk napsal/a:
je tam TB hotel, kde jsou už několik měsíců coiny.


Urcite tam jsou?


Podle posledního logu jich tam je dokonce víc než je zalogováno. Ztratil se jen jeden, zrovna ownera keše.
  • 0

#11 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2011 - 21:48

Smrk napsal/a:
Chystáme se do Žebráku a je tam TB hotel, kde jsou už několik měsíců coiny. Několika majitelům jsem psal a všichni chtěji, abych je vzal pryč. Co když celý ten hotel vyberu?

Klidně je vysvoboď všechny. Zvlášť, když si to majitelé přejí. TB hotely nesmí být vězení pro předměty. Owneři nemají právo si určovat vlastní pravidla. Viz. podobné téma: Zneužívání GC a TB ownery kešek.
  • 0

#12 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 15:12

Ahoj, náhodou jsem narazil na tohle fórum, které se týká přímo mojí cache, takže se také vmísím do debaty. Skutečně se ztratil zrovna můj coin :-(. Co se týče obsahu hotelu - samozřejmě si můžeš odnést kolik coinů chceš, to nijak neomezuji. Jen jsem projevil přání, aby vždy v hotelu nějaký zůstával, jelikož by pak škoda, když někdo jde právě do hotelu a ten je prázdný, což jistě znáte. Proto doporučuji, kdo tam jde a má zrovna nějaké železo doma, aby klidně hotel vyčistil a nějaký tam dal... nikoliv kvůli mě, ale kvůli mě, ale právě kvůli těm, co dostanou stejný nápad o pět minut později než ty. K dotazu na majitele COINŮ: Docela bych se divil, kdybys napsal majiteli a ten ti řekl: NÉ - já chci, aby můj coin už nikdy nikam necestoval... to bych se divil :). Závěrem: osobně mám velkou radost, když hotelem co nejvíce coinů projde a né, že tam zůstávájí. Jen klidně přenášejte. Dokonce ani v listingu, jak někdo psal to nijak neomezuji. Alke04 owner
  • 0

#13 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 08 červenec 2011 - 15:55

Alke04 napsal/a:
Jen klidně přenášejte. Dokonce ani v listingu, jak někdo psal to nijak neomezuji.


Jsem ta potrefená husa, tak kejhám, odpovídal jsem mu obecně, jsem rád že v listingu žádný takový plky nemáš.
Prázdnej hotel je pruda, ale holt toho železa asi není v poslední době na cestách až tolik...
  • 0

#14 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 16:20

Alke04 napsal/a:
... samozřejmě si můžeš odnést kolik coinů chceš, to nijak neomezuji. Jen jsem projevil přání, aby vždy v hotelu nějaký zůstával ...

Je dobře, že v listingu nemáš ten častý a nesmyslný požadavek výměny TB "kus za kus". Přesto, i to tvoje přání "aby tam nějaký zůstal" je omezující. Lidé nevypouštějí TB proto, aby z nich měli radost návštěvníci právě tvé keše, ale proto, aby co nejvíc cestovaly. Až jednou navštívím tvou keš, rád tam nějaký TB nechám - budu-li mít v té době nějaký vhodný u sebe. A stejně tak rád vyberu všechny cestovatele, kterým nějak můžu pomoci ve splnění jejich cíle. Takže výsledkem mojí návštěvy může být in: nic / out: všechno, a nebudu z toho mít provinilý pocit.
  • 0

#15 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 16:35

Já ten hotel chtěl vybrat proto, že spousta kačerů u těch itemů loguje jen viděno a nikam je nepoponese. Dokonce jsem si vytvořil nový item, který bych tam nechal, aby tam teda alespoň něco zůstalo. Ale bohužel v místě uložení bylo o státní svátek zavřeno.
  • 0

#16 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 16:37

Já ten hotel chtěl vybrat proto, že spousta kačerů u těch itemů loguje jen viděno a nikam je nepoponese. Dokonce jsem si vytvořil nový item, který bych tam nechal, aby tam teda alespoň něco zůstalo. Ale bohužel v místě uložení bylo o státní svátek zavřeno.
  • 0

#17 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 17:15

Smrk napsal/a:
Já ten hotel chtěl vybrat proto, že spousta kačerů u těch itemů loguje jen viděno a nikam je nepoponese.

Což je typický problém TB hotelů. Kdykoliv se můj TB dostane do keše s názvem obsahujícím slova "TB Hotel", tak vím, že s velkou pravděpodobností tam uvízne týdny, někdy i měsíce. Zároveň hrozí větší riziko ztráty - nenechavci mají tzv. TB hotely moc rádi.
  • 0

#18 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 17:23

Ono to svádí k myšlence - hotel=ubytování
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#19 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 20:24

Trosku OT, ale ne zase tak moc.. Myslim ze docela dobry napad je www.tb-rescue.com Pro me docela zajimave spestreni v podobe kam se pripadne vydat a jako ownera TB alespon nadeje v posunuti uvizleho TB, nebo ujisteni ze uz nema cenu doufat..
  • 0

#20 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 22:05

Jave napsal/a:
Trosku OT, ale ne zase tak moc.. Myslim ze docela dobry napad je www.tb-rescue.com Pro me docela zajimave spestreni v podobe kam se pripadne vydat a jako ownera TB alespon nadeje v posunuti uvizleho TB, nebo ujisteni ze uz nema cenu doufat..


Hezke, pokud to bude dobre fungovat, moza by stalo za to to zaradit do wiki...
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama