Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

TB hotely


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2011 - 6:34

Já teď mám item z Německa, který chce vyloženě navštěvovat TB hotely :-) Paradox.
  • 0

#22 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2011 - 9:02

Tak vyrazime na Zebrak, TB hotel je v planu, takze mam ho probrat? Koukam, dost coinu i tbcek tam trci od dubna...
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#23 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 22:12

Určitě se zastav jak v Žebráku, tak v hotelu. Co se týče trvání coinů... dělal jsem dnes kontrolu. Josu tam poslední 2 TB a 1 GC. Vše ostatní bylo v minulých dnech (věřím, že i díky tomuto foru) vyzvednuto různým uživateli, takže se to hejbe docela dobře. :)
  • 0

#24 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 22:15

Také bych měl jeden dotaz. Lze udělat to, aby v keši byl jeden coin nastálo (samozřejmě ownerův), se vzkazem, aby nebyl přenášen? Prostě by uživatelé dávali jen discavered?
  • 0

#25 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 22:50

Ja to udelal, koupil jsem samolepku na auto, nalepil do krabicka s moznosti discovered. Sice jsem mel na zacatku maly problem, ze to je uchylne, ale casem se vse vysvetlilo a dnes tam neni problem.
  • 0

#26 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 23:12

Alke04 napsal/a:
Také bych měl jeden dotaz. Lze udělat to, aby v keši byl jeden coin nastálo (samozřejmě ownerův), se vzkazem, aby nebyl přenášen? Prostě by uživatelé dávali jen discavered?

V Pribramskym hotelu to takhle maj udelany. Ale ze tam ty oznaceny coiny zustanou, to nezaruci nikdo.:D:D:D
  • 0

#27 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 8:07

Alke04 napsal/a:
Lze udělat to, aby v keši byl jeden coin nastálo (samozřejmě ownerův), se vzkazem, aby nebyl přenášen?

Ano, viděl jsem to vícekrát, a dokonce jeden takový TB ([tb]TB2PQTK[/tb]) mám takto nastálo uložený. Funguje to skoro dva roky, možná proto, že coin je připevněný jako přívěšek u klíče ke keši.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama