Přejít na obsah


Fotka

Google+


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 15:14

takže něco došlo? to jsem rád .. no teď už jen refreshovat no .. a modlit se :-D

refreshujte na té stránce kde Vám to říká že je server zatížen a máte to zkusit později.

EDIT pokud se google apps rozumí kalendář, latitude atp .. tak ty vesele používám v rámci svého google účtu .. a to již velmi velmi dlouho B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#22 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 15:57

WAW: njn je to neveřejné a asi i zabugované :| Orxion: Asi jsou myšleny tyto apps http://www.google.co...ness/index.html ...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#23 handy2

handy2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 21:21

jo přesně to co píše Snow. Nevím jak vám ,ale prostě mi byl zrušen mail handy2 [at] geocaching.cz , který jsem normálně používal a měl na něm docela dost mailů o které fakt nechci přijít. Bohužel stalo se a mail se prostě převedl na přímo google účet. Po přihlášení na zrušený účet mě to přesměruje přímo na ten nový nechtěný. BTW: Ještě jednou díky za pozvání. Přihlásit se mi ale pořád nadaří.. vydržet..vydržet:)
  • 0

#24 brzozin family

brzozin family

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 22:20

Lidi neblbněte se soc sítěmi. Kam se poděl prostý osobní kontakt člověka s člověkem. Za chvíli se všichni napojíme na net, lehneme si do vodní lázně a budeme komunikovat a sdílet. Matrix rulez.
  • 0

#25 tommyknocker74

tommyknocker74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 0:58

handy2 napsal/a:
Ahoj, na Živě.cz jsem získal inspiraci co se týče pozvánek na Google+ a chtěl bych se zeptat jestli někdo z Geocaching.cz nemá na Google+ učet a nezahájil by tak výměnu pozvánek mezi geocachery. Pokud již někdo účet máte stačí po vzoru http://www.zive.cz/b...91/default.aspx odeslat vzkaz někomu kdo na G+ není. Pokud bude někdo tak hodný a na mail handy2GC[at]gmail.com pozvánku pošle, budu mu velmi vděčný. Stejně tak další zájemci se sem mohou připsat a rozšířit tak řady geocacherů na nové určitě zajímavé sociální síti. Dobrou vizitkou každého komu se na G+ podaří dostat je samozřejmě další šíření pozvánek do světa. ;)


Jenom takový dotaz, k čemu mi to bude dobré?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama