Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nejde mi mapa na GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#41 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 17:35

cbfousac napsal/a:
Pokud by někomu pomohla tato informace, tak budu rád.

Měl jsem problém se "starou" mapou na GC.com - jakoby se chtěla načíst, pak se změní adresa na javascript:void(pm=true);buildPMFilter(); v okně vyběhne hláška "false".
Beta mapy fungují normálně.
Zjistil jsem, že to dělá Greasemonkey !!!
Když ho vypnu, tak naprosto bez problému naběhne i stará mapa.
Win7/Firefox 5.0/Greasemonkey 0.9.7


Win7/Firefox 6.0/Greasemonkey 0.9.7 - bez problemu obe mapy.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#42 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 17:47

Prostě máš přes Opičku spouštěný nějaký PMfiltr, který zřejmě po změnách na GC nefunguje. Odinstaluj ho a půjde ti to. Tys místo toho vypnul celou Opičku.
  • 0

#43 cbfousac

cbfousac

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 18:09

mpik napsal/a:
Prostě máš přes Opičku spouštěný nějaký PMfiltr, který zřejmě po změnách na GC nefunguje. Odinstaluj ho a půjde ti to. Tys místo toho vypnul celou Opičku.

Jj máš pravdu. Byl tam skript "PM funkce na mapě GC".
Tak jsem já bloud chtěl poradit a nakonec bylo porazeno mně :D.
Děkuji mnohokrát.
  • 0

#44 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 12:04

Mě to právěže občas jde ale skutečně jen někdy, zjistil jsem, že když softwarově rebootnu router - TP-Link tak se to Google API pro zobrazení map po znovupřipojení rozjede a google mapy ergo -mapy na geocaching.com fungují. dívné, velmi divné
  • 0

#45 Kavka7

Kavka7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 10:39

Tak já už opravdu nevím,jak tu mapu rozběhat.Vyzkoušel jsem všechno možný co se tu píše a pořád mám místo mapy bílé pole a to na všech prohlížečích. Neznáte ještě někdo nějakou možnost? Díky předem.
  • 0

#46 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 11:33

A kdyz si otevres listing libovolny kese, vidis tam ty dve mapy? Jedna je nahore nad listingem a druha dole pod listingem nad logama. Paklize ne, tak mas (z nejakeho duvodu) blokovany pristup na server maps.google.com.
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#47 Kavka7

Kavka7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 11:40

V listingu jsou zobrazeny normálně.Všechno ostatní funguje jak má.
  • 0

#48 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 14:09

Ani se ti nic nezobrazi, kdyz napises obycejne jen http://www.geocaching.com/map/? Melo by tam byt Green Lake v Seattlu.
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#49 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 16:16

Ahoj nevím zda jsi zkoušel popřípadě zda Ti to již někdo neradil ale podívej se v nastavení prohlížeče zda máš povoleno javu, já občas na některé věci javu vypínám a pak mi mapy na geocaching.com nefungujou
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#50 Kavka7

Kavka7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 19:41

Pokud najedu na http://www.geocaching.com/map/ ,stránka naběhne ale jen se točí loading map.To je vše. Javu mám nainsalovanou a běží jako vždy. Spíš to vypadá na připojení,máme tu 3 pc a nejde to ani na jednom což je divný.Už si fakt nevím rady,vždycky to běhalo.
  • 0

#51 johniiik

johniiik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 19:46

Kavka7 napsal/a:
Pokud najedu na http://www.geocaching.com/map/ ,stránka naběhne ale jen se točí loading map.To je vše.
Javu mám nainsalovanou a běží jako vždy.
Spíš to vypadá na připojení,máme tu 3 pc a nejde to ani na jednom což je divný.Už si fakt nevím rady,vždycky to běhalo.


Měl jsem ten samý problém a příčina byl router. Zkus softwarový reboot (ten u mě sice nepomohl), pomohla až aktualiazace firmware. Mám router TP-Link. Snad ti to pomůže
  • 0

#52 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 19:51

Jesli to také není toto

We are currently experiencing technical difficulties. The entire team is working hard to address these issues and hope to have the website running smoothly soon. Thanks for your patience.


  • 0

#53 R4ZoR

R4ZoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 19:51

A čo to má spoločné s Javou?
  • 0

#54 Kavka7

Kavka7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 19:53

To mě taky napadlo aktualizovat routr ale heslo je jiný než je tam napsaný takže tahle možnost padá,jedině přez správce internetu.Mám taky TP-LINK.
  • 0

#55 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 20:11

Já to rebootoval, dělal s tím ruzné cavyky a vždycky se to po pár dnech rozjede. Celý problém je v GOOGLE API, takže když to nejedou googlemaps nepojedou ti ani mapy na geocaching.com Dělá mi to s přestávkami už měsíc. :|
  • 0

#56 Taura

Taura

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2011 - 22:01

Zdravím a tážu se, zda někomu taky dneska stávkují mapy na GC.com? Mně to občas dělá, prostě místo mapy bílá plocha a k tomu nejde hledat podle adresy, prostě to NIC neudělá, nepohne se to z té vyhledávací stránky. Tenhle problém nastává tu a tam, v obou prohlížečích (MSIE i Firefox), ale obvykle za chvíli, nebo nejpozději druhý den to šlape jako obvykle, aniž bych cokoliv na počítači změnila. Dneska mi to ale nejede vůbec celý den a nešlape to ani na tabletu s Androidem. A právě teď mě to přestalo bavit, protože nevěřím, že je chyba na mé straně drátu. Máte někdo podobné zkušenosti? A nějakou radu?
  • 0

#57 Kavka7

Kavka7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 12:38

Takže po dlouhé době mi ty mapy a vše funguje zase jak má.Problém nebyl na našem přijímači ani v našem routru ale v základním routru u našeho poskytovatele internetu.Takže ho vyměnili a zase nám to pěkně šlape.Doufám že to nezakřiknu protože být skoro dva měsíce bez map bylo pro mě docela peklo.Díky vám všem kteří mi tu radili a doufám že se někdy sejdeme při lepší akci než byla tahle.Díky moc:D:D:D.
  • 0

#58 mr.rakosnik

mr.rakosnik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 6:39

Taura napsal/a:
Zdravím a tážu se, zda někomu taky dneska ........


Dělá mi to naprosto to stejné. Třeba od včerejšího večera mi nejedo mapy a to ani v mozigu, takže veškeré dnešní kešování je v tahu :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka