Přejít na obsah


Fotka

Geokačeří sny


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 21:01

Nedávno se mi po nějakých odlovech o keškách i zdálo. Nevím, jestli tu takové téma bylo, ale myslím, že by bylo zajímavé se o tom podělit s ostatními. Kdo chce, může taky. :)

Zdálo se mi o tom, že jsem vyrazil na FTF a skutečně jsem ho získal. Zalogoval a spokojeně odjel domu. Doma mi s kapsy vypadla ona nalezená keš na zem, jaké to bylo překvapení. Co teď? Honem jsem jel zpět, abych tam tu krabičku vrátil, než bude malér. Když jsem přijel na místo, už kolem obcházelo asi deset postav, všichni se mračili a koukali do přístrojů. Co teď, to je ale malér, co budu dělat? Napadlo mě, že budu taky koukat do GPS a obcházet dokola, přitom nenápadně strčím keš na své místo. Nikdo nic nezjistí a bude to dobré. Problém nastal, nemohl jsem si za boha vzpomenout, kde keš byla a souřadnice v GPS nešli najít. Přitom jsem se probudil, byla to h r ů za,:o ještě že to byl jen sen.;)
  • 0

#2 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 21:41

Ha! Tak tos byl ty! A já tam obcházim a mračim se...:-D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#3 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 21:42

Tak to mas teda dobry sny. Taky jsem se parkrat pristihnul, ze snim o tom, ze lovim. Je to sileny. Vetsinou to je po vetsich kombajnech. B)B)B):D:D:D
  • 0

#4 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 22:02

Anupev: já už to nikdy neudělám :| :D:D:D
  • 0

#5 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 4:43

No konečně se někdo přiznal GC1TK7K, čekáme na to už nějaký pátek. Tak to ty jsi odnesl krabku a my hledali při FTF marně.
  • 0

#6 HaHač

HaHač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 10:03

Mě se zdálo taky něco o keškách už si to nepamatuji přesně většinou sny zapomínám. Ale jak se mi to zdálo tak jsem prý ze spaní mluvil: ''To není ona'' a potom: ''Tady je''.
  • 0
Etrex H + Xperia X 10 mini (TrekBuddy + c:geo)

#7 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 14:19

Tak koukám nikomu se nic nezdá, nebo to každý zapomene. To je škoda. Některé sny jsou dost bizardní a mohlo by být docela sranda podělit se o to.;)
  • 0

#8 Veveruschka_cats

Veveruschka_cats

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 19:46

Mně se o hledání nezdá, zato před usnutím se mi honí hlavou "Kde jsem ve výpočetním vzorci udělala chybu?" "Jak dát třetím tahem mat?" " Jak ty čísla spolu souvisí?" "Jak zjistit souřadnice z fotky volejbalistek?" :P
  • 0

#9 HaHač

HaHač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 20:34

Taková malá rada když se vám stává že se ráno vzbudíte sen si pamatujete ale třeba za hodinu už nevíte nic. Hned jak se vzbudíte tak mějte u postele blok do kterého si o snu něco zapište. Nemusí to být do podrobností stačí náznaky. Jak přijdete domů např. ze školy a přečtete si to okamžitě se vám sen vybaví.
  • 0
Etrex H + Xperia X 10 mini (TrekBuddy + c:geo)

#10 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 6:59

Primo o hledani se mi obcas taky zdava. Ze jsme treba s prateli nekde na nejake kesi. Vetsinou ale vic se mi zda o lusteni mysterek a to, kdyz se jim ten den nejak vic venuju (vetsinou vecer pred spanim). To pak porad ve snech lustim a lustim a lustim a nema to konce :)
  • 0

#11 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 9:52

Horší jsou sny, ve kterých vás při hledání nahání roj vos. Mám z nich panický strach. Takové sny si ani nepotřebuju zapisovat. Vybaví se mi vždy, když někde v přírodě hledám keš. Například včera jsem se odvážil jet hledat keš umístěnou pod starým dřevěným mostem (GC2YYB2). Už několik kačerů přede mnou mělo problémy s vosí společností, ale i přes svůj strach jsem tam vyrazil. Pod mostem je skutečně hned několik hnízd. Sic mi přišly prázdné, ale pravda, moc jsem je raději nekoumal. Keš se mi nepodařilo najít, takže tam dneska vyrážím znovu. Mám z toho husinu až na pr*deli ... :@
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#12 siku

siku

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 18:10

Teda já si vzpomínám na sen ještě předtím, než jsme se dozvěděli o geocachingu a začali lovit. Zdálo se mi, že jsme na nějakém hradě a hledáme v zemi ukryté šperky a poklady. Perfektní sen. Myslím, že to byla taková předzvěst toho, čemu se budeme věnovat /je to asi už 5 let/
  • 0

#13 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2011 - 9:05

Tak já taky přidám, co se mi před pár dny zdálo.
To sedim takhle s kámošem na nějakým internátu u počítače, zrovna mi aktivovali premium účet, tak koukám na premium kešky v okolí. Otevřu listing jedné z těch kešek a co nevidím, souřadnice se luští podle povahových vlastností kačerů! Tak otevřu ICQ a jednomu z těch v listingu zmiňovaných píšu "Hele, už vím proč ti nechce [přezdívku záměrně cenzuruju ač si ji ze snu pamatuju] poslat listing k tý jeho premium keši! Seš totiž psanej v jejím listingu!" Kolega něco odepisuje, ale není čas psát odpověď, pípla nová keška. S kámošem se okamžitě zvedáme a vyrážíme. Je zajímavé, že ač jsme byli v patře, stačilo otevřít jedny dveře vedle nás a hned jsme byli v lese. Už je noc, projdeme pár kopřivama a zapínáme baterky. A co to nevidíme - před náma leží zahozená špičková GPSka! Necháváme ji ale být, sice by bylo hezké mít novou špičkovou GPS, ale to je určitě jen způsob, jak nás zastavit před FTFkem. Pokračujeme za svitu baterek dál lesem a před námi najednou leží další zahozená GPSka! Beru ji do kapsy a pokračujeme na souřadnice. Jsme u nějaké paseky na kraji lesa, GPSka na nule. Kamarád se ptá: "Jaká je nápověda?" "Pařez," odpovídám. Ale pařez nikde žádnej. Dojde mi, že cache je asi špatně zaměřená a proto kolegové zahodili GPSky, protože jim byli naprosto k ničemu [no co, já to v reálu dělám normálně, viz. např. tento můj log]. Asi po pěti minutách nacházíme několik desítek metrů od souřadnic pařez a v něm kešku. Jsme druzí. Vracíme se zpátky na intr, před kopřivama hledám tu GPSku co jsme tam předtím viděli ležet, ale už tam není. Projdeme kopřivama, dveřma, a zase jsme v patře internátu. Nad schody hlídkuje vychovatelka, tak jdeme k ní a říkám "Paní vychovatelko, v lese ležela GPSka." Ani mě nenechá domluvit a říká: "Ano, vím." "Ale tam byla ještě jedna, tady ji máte." "Tak já ji dám taky do trezoru, třeba se nám ještě někdy hodí." Říkám: "Ale to by se mělo vrátit původním majitelům!" "Tak na, tady je máš a vrať jim je." "A komu?"
A jak to bylo dál? Kdo ví. To je na tom to nejlepší, že ty sny se nikdy nedozdaj až do konce :D
  • 0

#14 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2011 - 9:54

geosny už postihli i mě...dnes jsem měla naprosto reálnej sen, že jsme jeli na chalupu...Po chvíli jsem se vydala na kešky a u jedné byl odkaz že před odlovením musím prvně najít GC2XBPZ. V tu chvíli mi došlo, že ta se skrývá někde u nás v ložnici. Po pár minutách hledání jsem ji objevila - naprosto luxusní skrýš, tvořená z několika realisticky maskovaných schránek, i když terén 5 mi přišel silně nadhodnocenej, stačilo vylézt na židli a natáhnout se:) Při logování se kolem mě začala motat celá mudlorodina, tak jsem si musela vymýšlet šílené výmluvy, abych utajila, o co jde. Z nálezu jsem ale měla obrovskou radost, jen mi nešlo do hlavy, jak je možné, že jsem ji objevila až jako šestá, když je uvnitř naší zamčené chalupy...že by známí, co se tu nedávno stavovali, byli geocacheři? Úlovek jsem důkladně ukryla a začali jsme se chystat domů. Cesta zpět byla nekonečně dlouhá a já se nemohla dočkat, až svoji první 5* zaloguju. Přijeli jsme, já vylezla z auta...a probudila jsem se. Fakt hnus, ještě první půlminutu v posteli jsem byla přesvědčená, že jsem ji našla a jen zapoměla zapsat...pěkně mě to naštvalo, celej sen promarněnej náročným hledáním a nic z toho:D
  • 0

#15 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 9:48

taky me dostal kacerskej sen... a to pekne zaludne dnes, pred chvili sem si vspomela ze bych mela dolustit jednu kes, byla v ni takova divna sifra... ALE ja prece nasla tu super prirucku kde byli sifry tak perfektne vysvetleny ! kam sem jen tu knizku zalozila kdyz sem ji tady prece studovala .... ehhh sakra me se to ZDALO ! a to to byla takova pekna knizka, samy pekne polopaticky vysvetleny sifry a tajny jazyky :o( a von to jen SEN :oS jinak o snech - nocnich murach pred vetsim vyletem ci dovolenou kdy clovek planuje a pripravuje vice kesi, a kdy se mu zda ze je uz tam a GPS nefunguje nebo nejsou nahrany podklady, ani vytistene podklady nikde, pripravene TB a GC nemuze najit, na ty sem si uz skoro zvykla ...
  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#16 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 9:58

Taky neco pridam z realu, kdo tam byl pochopi.
http://www.geocachin...16-b0a5e8462b6c
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#17 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 11:47

No, bývaj to někdy absolutně nesmyslné sny. Mohly by se zdát víc ... Co si vzpomínám, jednou jsem se ocitl na výletě v Americe - tuším San Francisco, ale bez předchozí geopřípravy ... No a Handy Geocaching nejelo! Takže nic se nezadařilo. Pak mi v reálu to HG opravdu nemakalo. :-D Jindy zase, to byl první geosen, jsem hledal mysterku - tuším finálka byla umělý sarkofág společně s geokolegy. Ten den před spaním jsem viděl obrázek s podobným úkrytem a lebkama, co byl na ofiko blogu geocaching.com. :-P Takže moje sny jsou taková divná realita.
  • 0
Cogito ergo sun ...

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 12:07

Mě se občas zdálo o krásných, vymakaných a vymazlených krabkách. Poslední dobou se mi o nich zdá už i ve stavu bdělosti.
  • 0

#19 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 12:25

Tak se taky pochlubim... Zdalo se mi, toto: Zvoni mobil, na druhem konci kacer, pry nemuze najit moji kes, chce aby mu vysvetil, kde tedy je. Zacnu vysvetlovat, kdyz v tom se spojeni presrusi. Za chvili vola znovu, jen co zacnu vysvetlovat, spojeni se znovu prerusi. Pri treti telefonatu nabizim, ze se sejdeme na P a ke kesi ho sobne dovedu. Prijedu tedy na parkoviste, hledam, ale neuspesny kolega nikde neni. Jdu se tedy sam ke kesi, ale cestou zjistim, ze vubec nevim, kam jsem ji schoval a proto zacnu zoufele a neuspesne prohledavat obrovsky les. Pak zazvonil budik a bylo po snu :-)
  • 0

#20 Seb.Loeb

Seb.Loeb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2011 - 13:02

No mně se zdálo, že po pečlivém proměření ukládám svoji první keš na dokonale vytipované místo. Rvu ji do díry a najednou si všimnu, že ve vzdálenosti asi 200 metrů přes řeku nějaký floutek do půl těla telefonuje a na snad jediném místě, z kterého je z dálky na uložení keše vidět, přechází z místa na místo a při tom na mne čumí. A tak si sednu a čekám, říkám si, že vysmahne. Ale ne, telefonuje půl hodiny, když dotelefonuje, přijde druhý floutek a na tom místě, na kterém jsem před tím nikdy neviděl vůbec nikoho ani jen zastavit, zevlujou dva. Tak čekám snad dalších deset minut, floutkové upřeně čumí někam stranou na řeku, občas se ohlídnou na mně. Tak se nase*u, beru krabku zpítky do baťohu rozhodnut dát ji někam jinam ... po měsící hledání ... No, a to je vše. Jo a ačkoli to byl zlý sen, vůbec se mi to nezdálo ....
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama