Přejít na obsah


Fotka

Herberky jako POI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 19:39

Trhac: pojem vychází od světoznámého cestovatele, polárníka a prvního hráče geocachingu, Járy Cimrmana... Jinak k té mlčenlivosti, souhlasím, že jsou objetky, které si zaslouží být utajeny...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#22 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 19:43

Základní terminologie...

http://slovnik-cizic...herberk-herberg
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#23 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 21:01

Dobrovolnosti se meze nekladou...ale proč se tu řeší vytvoření nějaké databáze, když hned v druhém příspěvku je odkaz na celkem solidní databázi, kde je i možný export do gps. Já nemám moc v oblibě, když stejné věci mají několik internetových projektů, v každý je pak vtšinou ochuzen o informace, které člověk vyvěsil na ten druhý.Podporujte ty boudy.info to se mě celkem líbí a sem rád, že sem se otěchto stránkách dozvěděl, určitě to někdy využiju
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#24 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 21:04

Souhlas, forkování mnohdy nic neřeší. Na boudy.info začnu přispívat. Mj. boudy mapuju do Openstreetmap.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#25 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 21:24

Koukal jsem na to... nevím, už je to delší čas, co jsem jezdil pod širák. Je pěkná databáze, kam se dá zalézt když prší, ale většinou jsem zalezl do krmelce, zásypu, boudy u fotbalového hřiště, zastávky, nebo mokl pod igelitem. Asi se nepodaří zmapovat všechny možné přístřešky, už proto, že přibývají a zanikají. Spíš asi ty, které jsou pěkné a vyplatí se je hledat. Nebo vyloženě v horách, kde je nalezení přístřešku při zhoršeném počasí otázkou zdraví i života.
  • 0

#26 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 21:26

Kde jsou ty doby, kdy jsem si do mapy 1:100.000 dělal tečky fixou, když jsme našli použitelný seník nebo boudu! Kde jsou ty časy, kdy jsme takovou mapu přešli za víkend! Naštěstí začali dělat po revoluci ty 1:50.000. :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama