Přejít na obsah


Fotka

PŘEDPRODEJ - Velkokříž Řádu Bílého Lva


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 7:08

S radostí Vám oznamujeme, že byl právě spuštěn předprodej těchto výjimečných mincí. Mince si můžete objednávat jako první, odpoledne budeme posílat "Direct mailing" všem zahraničním zákazníkům. Oficiální předprodej skončí 31.7.2011. Mince budeme zasílat poštou na Vaše adresy od pondělí 1.8. 2011. Cena je 390,- Kč pro všechny verze.
  • 0

#2 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 7:08

Náhled všech verzí
  • 0

#3 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 12:34

Geo scorpions o tom ví, problém vznikl při zadávání práce externímu grafikovi, bude opraveno.
  • 0

#4 knoflikari

knoflikari

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 13:36

mno tak objednavam a najednou hups, nejdou poslat penize pres paypal, a kdyz uz tak uz tak spadne i cely server to je o to takovy zajem ?
  • 0

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 13:38

Nějak jsem nepostřehl, kde objednávat...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 13:52

fremen.cz napsal/a:
Nějak jsem nepostřehl, kde objednávat...

SZ
  • 0

#7 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 14:16

Zdravím vás přátelé. Na tento den jsme se připravovali opravdu dlouho. Nikdo nemohl tušit že firma, u které máme zaplacený hosting právě tento den 2 x !!! restartuje své servery díky "nějakému přetížení". V této chvíli eshop jede na 50%. Před pár minutama jsme měl na telefonu pana majitele firmy a ten mi ubezpečil, že za 30 minut eshop pojede naplno. Prosíme o strpení a omlouváme se.
  • 0

#8 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 14:22

Doporučil bych vám, abyste přidali funkci "Vyhledat"... už 5 minut marně klikám sem a tam a snažím se najít jeden coin, co jsem viděl někde při proklikávání se k tomu kříži... :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#9 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 14:32

Jde to ztuha, ale objednano a zaplaceno.
  • 0

#10 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 14:34

Tuto funkci určitě přidáme, protože během několika příštích týdnů tam přibyde cca 200 druhů geocoinů.
  • 0

#11 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 15:27

Můžu taky poprosit odkaz kde se dá předobjednat :)
  • 0
Nedělám to pro body, ale pro zábavu.

#12 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 15:28

fremen.cz napsal/a:
Doporučil bych vám, abyste přidali funkci "Vyhledat"... už 5 minut marně klikám sem a tam a snažím se najít jeden coin, co jsem viděl někde při proklikávání se k tomu kříži... :|


Můžeš mi, prosím, napsat stránky, o kterých se tu bavíte?
Předem děkuji
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#13 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 15:43

Baví se o http://cz.geocoin-land.com/, pokoušel jsem se tam ten Velkokříž Řádu Bílého Lva objednat, ale to se fakt nedá. Ufo geocoin, teda spíš Adventure Race Hracholusky 2011 geocoin jsem objednal na http://tftc.eu, kde s tím nedělají takové monstrakce a prodávají ho už týden a Řád Bílého Lva zkusím objednat až to bude fungovat...
  • 0

#14 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 16:27

Tak jsem si prosel martyriem registrace noveho zakaznika. Vsechno trvalo neskutecne dlouho, ale nakonec se povedlo. Coin jsem objednal s tim, ze zaplatim predem na ucet. Po chvili dorazil email s potvrzenim objednavky, ale na jaky ucet zaplatit, jaky je variabilni symbol, to uz jsem z nej nevycetl. Tak nevim...
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#15 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1734 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 16:34

lukabike.com napsal/a:
Po chvili dorazil email s potvrzenim objednavky, ale na jaky ucet zaplatit, jaky je variabilni symbol, to uz jsem z nej nevycetl.
Tak nevim...

Mně po chvíli přišel další email, kde byly instrukce k platbě, tak vyčkej. ;)

Jinak já jsem s tímto obchůdkem spokojená, zapomněla jsem si objednat coin UFO, takže jsem dělala dvě objednávky za sebou a naprosto v pohodě mi to předělali na jednu objednávku, tudíž jednu platbu i jedno poštovné.
Objednávala jsem kolem jedné hodiny, vše se dlouho načítalo, ale vysvětlení toho se tu píše, takže nevidím problém. ;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#16 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 16:35

Cely je to hrozně nepřehledný a ještě v kombinaci s tou rychlostí. Jestli do tohohle chaosu přidají ještě 200 druhů geocoinů, tak už tam nikdo nic nenajde a nejspíš už se to ani nehne. Hlavně, že jsou všude baby s křidýlkama :o
  • 0

#17 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 16:40

:-))) neberte mi baby s křidýlkama. Moc se mi líbí. A až do dnešního dne nebyl s rychlostí žádný problém. Občas tam chodím nakukovat. Nu pravda dnes to tam vzdávám a počkám až nebudou skvrny na slunci. :-)
  • 0

#18 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 16:47

Objednávky vyřizuji jak jen to jde a průběžně celý den. Zatím jsem neměla s nikým problém a vyšla každému vstříc s doobjednávkou i přepočtem poštovného. ... beru objednávky popořadě, takže vyčkejte na instrukce s placením. Díky Vlaďka
  • 0

#19 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 17:08

Registraci na http://cz.geocoin-land.com/ jsem provedl již před pár měsíci, kdy bylo jasné v jakém obchodě se bude tento krásný coin prodávat. Původní vlákno jsem pravidelně pročítal a těšil se, až si objednáme originální verzi. Ještě dnes v noci cca kolem 4 hod ráno jsem se šel kouknout na net, jestli se už dá objednat, ale bylo moc brzy. Ráno, když jsem vstával do práce v 6hod, pořád ještě nic, tak jsem to zkusil kolem půl sedmé, těsně před odchodem a objednal si celou tuto nádhernou a jedinečnou sérii. Hurá!!! Moc se na ní těšíme – už aby byla doma! Děkuji všem, kteří se této zajímavé minci jakkoliv podíleli.

Zajímalo by mě, kolik kusů jednotlivých druhů bude celkem v oběhu a zda existují ještě nějaké neprodejné verze (jak se o nich psalo) a jak by k nim mohl člověk přijít? Díky za info.

Lovu zdar, sejdeme se na ME u Plzně.

  • 0

#20 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 21 July 2011 - 17:48

Ahoj, Shop šlapal rok bez jediného problému. Dnešní datum máme už dávno ve svých kalendářích označené jako den "D" ... a zrovna dnes hostingové servery několikrát jako na potvoru spadly. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni vypovědět hostingové firmě smlouvu. V těchto chvílích řeším nové hostování úplně u jiného poskytovatele hostingu. Je to velmi nepříjemné, moc dobrou vizitku nám to nedělá, ale pochopte že bohužel se stávají i tyto nepříjemnosti, za které sice nemůžeme, ale stávat by se neměly. Ještě jednou se omlouváme. Prosíme ještě o strpení. Jediné co mohu slíbit je fakt, že prozatím nebudu rozesílat direct mailingy zahraničním zákazníkům a nechám Vám všem dostatek času pro objednání mincí. Tato informace platí do doby vyřešení problémů s hostingem. Nick cacher123 už neřeším ... nejenom že nemá ani kousek slušnosti vystupovat pod svým nickem, protože opět tento nick na geocaching.com neexistuje ale jeho výpady na konkurenční eshopy a nekonečnou propagací eshopu tftc jsou k smíchu. Je těžké zjistit, kdo se za tímto nickem schovává. Pokud někdo chce poslat všechny příspěvky tohoto individua, mám je zálohované. Nesnížím se k tomu, abych je tady publikoval. Radek Sigmond alias geo.scorpions
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama