Přejít na obsah


Fotka

Nový firmware pro GPSMAP 60CSx ver. 2.90 a routovani


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2006 - 21:24

Nemate problemy s routovanim trasy ? Pokud mam FW 2.90 a chtel jsem trasu z Frydku-Mistku na Travny (pro neznale - jeden "kopec" v Beskydech:-), vypocitalo mi to trasu nejdrive smer Ostrava (uplne opacna strana nez jak se ma jet) a pak zase zpet kolem Frydku-Mistku a pak teprve to pokracovalo jak ma spravne byt k Travnemu.
Kdyz jsem mel FW 2.71 beta, tak jsem se s tim nesetkal.
Nastaveni routovani jsem mel jak Kolo (jedu na kole), tak i Auto (co ze mi to naplanuje), vysledek porad stejny, t.j. spatne routuje.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 June 2006 - 8:16

Nemate problemy s routovanim trasy ? Pokud mam FW 2.90 a chtel jsem trasu z Frydku-Mistku na Travny (pro neznale - jeden "kopec" v Beskydech:-), vypocitalo mi to trasu nejdrive smer Ostrava (uplne opacna strana nez jak se ma jet) a pak zase zpet kolem Frydku-Mistku a pak teprve to pokracovalo jak ma spravne byt k Travnemu.
Kdyz jsem mel FW 2.71 beta, tak jsem se s tim nesetkal.
Nastaveni routovani jsem mel jak Kolo (jedu na kole), tak i Auto (co ze mi to naplanuje), vysledek porad stejny, t.j. spatne routuje.

zkus treba taky napsat co pouzivas za mapu =)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2006 - 10:20

Nemate problemy s routovanim trasy ? Pokud mam FW 2.90 a chtel jsem trasu z Frydku-Mistku na Travny (pro neznale - jeden "kopec" v Beskydech:-), vypocitalo mi to trasu nejdrive smer Ostrava (uplne opacna strana nez jak se ma jet) a pak zase zpet kolem Frydku-Mistku a pak teprve to pokracovalo jak ma spravne byt k Travnemu.
Kdyz jsem mel FW 2.71 beta, tak jsem se s tim nesetkal.
Nastaveni routovani jsem mel jak Kolo (jedu na kole), tak i Auto (co ze mi to naplanuje), vysledek porad stejny, t.j. spatne routuje.

To u téhle mapy může být proměnné, podle toho, kde zrovna stojím a na co jsem kliknul a tak. Někdy to téměř ze stejného místa vezme po silnici a někdy po cyklostezce. Tahle mapa má routování špatně vyřešené, snad to v update bude lepší. Nevinil bych FW. I když je běžné, že gps routuje jinak než Mapsource v PC.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 17 June 2006 - 19:02

zkus treba taky napsat co pouzivas za mapu =)


Taky me to melo napadnout a uvest, TOPO 50 od Bedi Travnicka (v3).


  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2006 - 23:56

Taky me to melo napadnout a uvest, TOPO 50 od Bedi Travnicka (v3).

tak to neni firmwarem, ale mapou, ktera routuje chybne po cyklostezkach jez chape jako dalnice
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 June 2006 - 0:20

tak to neni firmwarem, ale mapou, ktera routuje chybne po cyklostezkach jez chape jako dalnice

to je sice pravda... ale tazatel ma jiny problem :) ze s jednim firmwarem mu to routuje spravne.. a s druhym firmwarem spatne.. na te same mape...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama