Přejít na obsah


Fotka

II. kolo objednavania ceskych geocoins


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2006 - 23:37

na objednavkovy formular sa prekliknes z uvodnej stranky gc.cz :)


Jasně, já vím, jen jsem se ptal, jestli jsou ještě dostupný - z tvé odpovědi odvozuji že jo, což je super :o)
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2006 - 8:31

Pomoc prosim, minuly tyden jsem vyplnil objednavku ale doted mi neprisel zadny mail s vyzvou k zaplaceni. Vzhledem k tomu, ze jsem Coiny chtel dat zene k narozeninam :) jsem trosku v casovem presu. Muze se mi prosim nekdo z obchodu ozvat na muj mail? Diky predem
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2006 - 16:36

Při odeslání track kódu to na mne vysypalo nějaký záhadný seznam errorů. Tak nevím, jestli to dopadlo dobře. Nechám se překvapit.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2006 - 2:04

Totéž.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2006 - 9:57

zdravim, objednal jsem v cervenci, zaplatil a coins nikde - co mam delat?

Chce to napsat zdvořilý mejl na petr [at] vipa.cz. Prostě se zeptat u zdroje. My jsme posílali peníze 3.7. a dodnes mince nemáme - prý jsou ale už na cestě. Dlouho a náročně jsme identifikovali platbu :o( problémy mohou nastat např. u platebních údajů, protože jen variabilní symbol autorům mince nestačí. Taky není spoleh na adresu geocoin2006@geocaching.cz. Prostě to zkuste společně dohledat.
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2006 - 18:22

Dnes alebo zajtra pride zaujemcom mail s poziadavkami na platbu. Este tam par kuskov je.Nove mince budu az v r. 2007 na jar.

Dobry den vsem, ahoj Samane (mimochodem - diky za navstevu "u nas" v Chebu :-) Kluka z plakatu pujdu hned po praci zkotrolovat - je to skoda, jestli je zase ukradeny :-()!Rad bych objednal 3 KUSY ZLATYCH CESKYCH GEOMINCI pokud jeste jsou na sklade!
Diky moc predem, jestli jsou, tesim se na email!
TEA_CR
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 16:52

aktualne info: pravdepodobne druhy tyzden v cervenci dostanu vsetci, ktori si mince objednali, mail s vyzvou k zaplateniu a dalsimi informaciami. Distribucia minci bude postou v prvy srpnovy tyzden - Kozlik ktory ich ma tu cely cervenec nebude. Dakujeme za trpezlivost :)
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2006 - 9:01

Jsem natom stejně jako vy. Zaplatil jsem hned jak me vyzvali emailem. Zatim taky nic

No mne ani nikdo nevyzval. Radeji jeste projdu spam kos.
Ali
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2006 - 9:18

Jsem natom stejně jako vy. Zaplatil jsem hned jak me vyzvali emailem. Zatim taky nic

No mne ani nikdo nevyzval. Radeji jeste projdu spam kos.
Ali
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 0:36

Tak jsem si objednal, teď se ale ozval kamoš, že by chtěl taky - můžeš mi tam přihodit teda ještě jeden? Dík
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2006 - 10:57

Totéž.

ano su, skontrolujem vase objednavky, vygenerujem platby a Honza Vam posle mail s poziadavkami na platbu, skusim to urobit hned teraz, sorry, ale mam vela prace tak som sa k tomu nedostal.
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2006 - 10:21

Chce to napsat zdvořilý mejl na petr [at] vipa.cz. Prostě se zeptat u zdroje. My jsme posílali peníze 3.7. a dodnes mince nemáme - prý jsou ale už na cestě. Dlouho a náročně jsme identifikovali platbu :o( problémy mohou nastat např. u platebních údajů, protože jen variabilní symbol autorům mince nestačí. Taky není spoleh na adresu geocoin2006@geocaching.cz. Prostě to zkuste společně dohledat.

na buduci rok system premyslime tak, aby sa to maximalne urychlilo.
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2006 - 23:25

Dobry den vsem, ahoj Samane (mimochodem - diky za navstevu "u nas" v Chebu :-) Kluka z plakatu pujdu hned po praci zkotrolovat - je to skoda, jestli je zase ukradeny :-()!Rad bych objednal 3 KUSY ZLATYCH CESKYCH GEOMINCI pokud jeste jsou na sklade!
Diky moc predem, jestli jsou, tesim se na email!
TEA_CR

Ahoj Libor, zlate uz bohuzial nie su, este by malo byt par striebornych. Ale skus napisat priamo Kozlikovi cez profil, clovek nikdy nevie :) V Asskom vybezku a v okoli Chebu bolo pekne, diky za pekne cache.

Este poznamka k Darquer - videl som Tvoju objednavku, ale vsimol som si, ze je do Belgicka - neviem, ako si na tom s platbou do Ciech, a bude aj ina cena za postovne, taktiez odporucam priamo Kozlika cez geoprofil Kozlik.

  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2006 - 18:10

aktualne info: pravdepodobne druhy tyzden v cervenci dostanu vsetci, ktori si mince objednali, mail s vyzvou k zaplateniu a dalsimi informaciami. Distribucia minci bude postou v prvy srpnovy tyzden - Kozlik ktory ich ma tu cely cervenec nebude. Dakujeme za trpezlivost :)


V skrytu duše jsem doufal, že to stihneme v červenci, abych je mohl v srpnu vzít s sebou do zahraničí - co se dá dělat...
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 13:10

tak uz jsem is je vyzvedl a aktivoval i ja.. diky moc, jsou krasne!
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2006 - 11:52

aktualna sprava - volal som prave s Kozlikom, az teraz sa po navrate z avizovanej mesacnej dovolenky dostava k posielaniu minci - uz ich ma napytlikovane a ti, co platili, by ich mali coskoro dostat - na postu pojdu tento tyzden. Ti, ktori si objednali mince, ale este ani nedostali ziadost o platbu - coskoro sa tak stane, stiahnem posledne objednavky, spocitam to a Honza Bartovsky Vam potom zasle mail s info o minciach a poziadavkou na platbu. Ospravedlnujeme sa za dlhy cas od objednavky k dostaniu sa k minciam - je leto, dovolenky, a vela prace v zamestnaniach - celu akciu s ceskymi geocoins robime dobrovolnicky bez zisku vo svojom volnom case (resp. na ukor zamestnania). Buduci rok skusime vymysliet system tak, aby sme to maximalne urychlili.
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2006 - 10:41

Do tydne od uhrady jsem mel (1.9.) mince doma. Diky !!!
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2006 - 11:14

na buduci rok system premyslime tak, aby sa to maximalne urychlilo.


Dobrý den... mam dotaz, lze jeste si objednat geocoins, nebo uz je cely naklad rozebranej...?
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2006 - 16:39

V skrytu duše jsem doufal, že to stihneme v červenci, abych je mohl v srpnu vzít s sebou do zahraničí - co se dá dělat...

Ak je Tvoja kriza akutna, zastav sa a dam Ti par mojich minci, vratis mi ich ked dostanes svoje z druhej varky.
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2006 - 21:52

Odkud je Kozlik? Je reálné ziskat zlatou českou geocoins v pruběhu tohoto víkendu? V ponděli odjíždím a budu mít možnost vypustit je na pár zajímavých místech, například na Mojžíšově hoře (kopec na kterém Mojžíš dostal od Boha desatero přikázání) a bylo by škoda nevyužít tuto možnost. Jsem z Ústeckého kraje a rád si pro geocoins přijedu. Dík za pomoc.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama