Přejít na obsah


Fotka

Geocaching Challenges


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
567 odpovědí na toto téma

#21 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:38

no vida, tak uz mame prvni... sice ne ty prazske, ale mame zabu :)
  • 0

#22 ips

ips

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:40

Ta mapa s challengema by me taky zajimala. Tusite nekdo, existuje to vubec? Nebo se fakt musim spokojit s challengema v okoli?
  • 0

#23 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:41

a co to má společného s geocachingem? To virtualky mi připadají smysluplnější...
  • 0
Horší cesta nemusí být kratší...

#24 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:44

ale kdyz o tom premyslim.... jedine co mi to prijde, jako takova vedlejsi hra geocachingu. moznost jak si nasbirat zadarmo bodiky a tim se znehodnocuje do ted loveny pocet kesek. podle me, diky tomuhle pujde geocaching niz. jestli nekdo bude mit 1000odlovenych kesek a nekdo jiny 500 takovych ukolu, ktere ani splnit nemusel vice mene a jen stahl fotku nekde z netu jako na te zabe tak mi to prijde o nicem. kdyz vidim nekoho kdo uz ma pres 1000 tak si rikam jo, to uz je pan kacer a ne jako ja s 300 keskama jeste ucho..... ale po tehle novince... no nevim. nelibi se mi to ani trochu tenhle napad.... a kdyz uz, tak melo byt oddelene hodnoceni na kesky a na tyhle voloviny, ktere hned zaplavi mesta. bude se zakladat ke kazde volovince bez ladu a skladu, protoze jsem si nikde nevsiml publikovanych pravidel. prijde mi tohle smutne, kam se groundspeak ubira.......
  • 0

#25 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:44

u Mělníka další
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#26 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:45

no tak myslim, jako ze nevim...ten CZ karluv most jeste budiz (aneb stejne jako klasicka oldschool virtual), ale ta zaba?! Vzdyt nemusim ani vstat od PC, abych to splnil!!! (viz ty fotky libani zaby na monitoru). To uz nema vazne nic spolecneho s GC :( uz vidim zaby challenge power trail aneb 1000 bodu z gauce...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#27 R4ZoR

R4ZoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:47

Záhuba geocachingu prišla, vznikne plno challengov ktoré nebudú mať s GC nič spoločné a bude ľahšie spraviť 10 challengov ako nájsť 1 krabičku. Zaujímavé, že na feedbacku bolo napísané, že to chcú spraviť tak aby mohli byť publikované iba za špecifických okolností a bude ich málo s prísnymi pravidlami. Vyzerá to na presný opak.
  • 0

#28 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:51

R4ZoR: vyzera to uplne na p...ytel prijde mi to jeste horsi nez virtualky a WM...GC je od toho, ze musim zvednou zadek a jit ven hledat a ne abych libala nejakou zabu na monitoru...
  • 0

#29 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:53

Může mi tady někdo prosím vysvětlit, co tohle challengeování má společnýho s geocachingem ? Mám pocit , že za chvilku to bude vypadat jak na facebooku.:(
  • 0

#30 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:56

koukate na ty jine??? vsechno je to jen o foceni z domova! ted jsem koukal na sleeping.. ukazte mi vase spici zvirata..... trapne cele.... asi si rozmyslim, jestli se s nimi budu zdrzovat a zatezovat, jestli se jich den co den objevi pres desitky.... mam jednu na zkousku, tu zabu a uz me to zacina mrzet..... premyslim o te krave, jednu mame i v brne. (Asi) ale i tak. alespon ze na profilu, kdyz se k nekomu podivate tak hned vidite kolik ma kesek a kolig chalenges......
  • 0

#31 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:58

Tom007 napsal/a:
u Mělníka další


Jak je hledáš? Mně to vyjma zadání "Prague" nic nenajde...
  • 0

#32 R4ZoR

R4ZoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:59

A tiež myslím, že to ľudia nepochopili. Jediný celosvetový event je Kiss the frog a tie čo majú zakladať ľudia majú byť na daných súradniciach. To je tak keď zrušia review.
  • 0

#33 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:06

to je jediný štěstí, že to nedali dohromady, člověk si na tom nažene body (to já bych asi klidně) ale zase ten pocit z toho?
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#34 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:08

mapa náhodně zobrazuje další CH, a tam se objevil i Mělník,áááá tak to bude jinak- to se zobrazuje místo kačera, který ji dokončil
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#35 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:08

http://www.geocachin...ew.aspx?cx=CX5C
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#36 ips

ips

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:09

No já se nestačím divit. Challenge postni nápis GEOCACHING na twitteru a vyscreenuj to. Počítám že do pár hodin si budeme screenovat plochy/ browsery, fotit naše GPSky/mobily/televize/ledničky a sbírat body... EDIT: Právě se objevila další s focením naší státní vlajky... jde to rychlejc než jsem čekal... EDIT2: Tak jsem zjistil že Challenge vyfoť svojí GPS už tam dávno je :D a s ní i vyfoť svoje pivo a svýho psa. Radši to přestanu procházet nebo se mi udělá špatně...
  • 0

#37 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:11

Založím si chalenges powertrail.... ne založím si chalenges ultra mega powertraill... ne založím si chalenges ultra mega giga powertraill... Seru na to a jdu zalogovat dnešních 9 FTF :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#38 LukeUp

LukeUp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:13

Tohle by prostě mělo jet nějak bokem a nemít to žádnou váhu na zasahování do bodů. Vždyť to je výsměch. Bod za focení se žábou.....Hodně velký palec dolu.
  • 0

#39 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:13

nevite nekdo jak muzu smazal "log" u chalange???? mam tu zabu, ale jeikoz s tim uplne nesouhlasim, tak bych to rad smazal... jestli to jde. rozhodl jsem se a lovit je nebudu, protoze to nema nic spolecneho s geocachingem a uvnitr si udelam obrazek o kazdem kacerovi, ktery bude mit vic chalenges nez kesek. nevite tedy jak ji smazat???
  • 0

#40 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:14

Už se někomu povedla zobrazit nějaka mapa kde jednotlive CH najdu?
  • 0
"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."

"Před otevřením úst zapni mozek."

"Nehledej duvody, hledej zpusoby."




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka