Přejít na obsah


Fotka

Podpořte datum u zobrazení logů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
116 odpovědí na toto téma

#41 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:02

Začínám mít pocit, že v Seattlu jsou naprosto mimo realitu. Vždyť absencí data úplně ruinují hru. Jak mám sledovat dění na keších, kontrolovat logy nebo dokonce po týdnech a měsících sepisovat ty svoje (doposud jsem začerstva obvykle alespoň jeden spíchnul jako "kotvu" a pak snadno viděl, k jakému datu se při logování onoho výletu vrátit třeba i po půl roce). Dřív člověk viděl to podstatné (nick, "číslo" a datum hezky vedle sebe, teď je to rozstrkané do všech koutů a zaneřáděné všelijakým grafickým bordelem. Ty avatary nemusejí být nutně špatné (i když nechápu, proč o ně před časem odrbali fŕa a teˇto cpou sem), ale měla by existovat možnost, aby si každý nastavil, co chce a co nechce zobrazovat. Stáhnul jsem nějaké zbytné hlasy z jiných témat a okamžitě dal plný počet. Doufám, že do zítřka se jim to msovým protestem omlátí o hubu coby nejprioritnější téma.
  • 0

#42 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:06

Odesláno, 3 hlasy. kolik lidí se musí ozvat aby to někoho zajímalo? 10.000? Nebo víc?
  • 0

#43 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:07

To je ale prima čurbes v logách . Hned se bude ,,líp,, kontrolovat logbook. Takže taky za tři body.
  • 0

#44 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:10

feedback.geocaching.com/forums/75775-geocaching-com/suggestions/2170437-bring-log-date-back-please

znovuvložení odkazu, je tam i anonymizér, aby neodstřihli příchozí z gc.cz ;)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#45 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:10

10000 nikdy nedosáhneš bo ti to radši zamítnou než aby to vzali v potaz.
  • 0

#46 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:30

tohle je jeste vetsi sloupnuti vedle nez cele challanges - vubec nevim jak tohle vzniklo a proc :) vote
  • 0

#47 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:31

Tak, tak, hezky zbuntovat k hlasování, koho se dá. Za posledních 40 minut přibylo cca 400 bodů (aktuální stav 1376), takže to mluví samo za sebe. Věřím, že do zítřejšího večera (toho našeho) bude téma vážně bojovat o špici. Zeměmluv si zkrátka pustil do ventilátoru pořádný kravinec a uklid ho nemine.

http://feedback.geoc...ate-back-please
  • 0

#48 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:32

Pokud jde o grafickou podobu logů, asi mě donutí používat Firefox, na který moc nejsem zvyklý. Tam se na to ještě dá koukat. S IE9 se to evidentně nemá rádo. Tam je to opravdu nepřehledné a rozházené.
  • 0

#49 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:33

Osobně si myslím že vymizení datumu z logu je BUG, to by přece nikdo "normální" nemohl navrhnout...
  • 0

#50 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:37

Bug + GS = feature
  • 0

#51 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:37

To je pořádnej bug! V hlavách Zeměmluvu... Nejblbější nápad od doby, co jsem začal hledat kešky.
  • 0

#52 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:46

Podpořeno. Challenges se dá ignorovat, ale tohle je blbej vtip. I ten FB co se tady s ním někdo ohání asi po týdnu ukazuje přesné datum. Ono to nemůže bejt ani kvůli soukromí, Protože když někdo bude někomu sledovat profil, tak si stejně od hlášky about 5 days ago odvodím datum kdy byl log zaslanej, jenže když je log starej několik let, tak to určí jen ten rok a to je špatné...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#53 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:52

3 bodíky ode mě
  • 0

#54 kalebinek.cze

kalebinek.cze

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:56

Nebyt tohoto vymizeni datumu tak bych to i dokazal ignorovat, ale ta rychlost to nelze... :-( Jinak jsem pro pryc stim..
  • 0

#55 bq

bq

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:58

+3 Koho to napadlo? Já bych naopak zavedla ještě psaní časů, aby v tom byla posloupnost a vědělo se, s kým jsem se u keše minula:-)
  • 0

#56 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:00

bq napsal/a:
+3
Koho to napadlo? Já bych naopak zavedla ještě psaní časů, aby v tom byla posloupnost a vědělo se, s kým jsem se u keše minula:-)


Přesně tak.
  • 0

#57 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:10

Tak vše ostatni se dá překousnout, klidně ať tam mají chalenge i avatary jako prase, ale zmizení logdate mě štvě. Máte tam tři body.
  • 0

#58 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:15

Koukam na odezvy a za par hodin po uvedeni nového tema "Bring log date back, please" jsme se dostali v TOP na 6.místo. Dobrá práce. Je vidět že ještě máme ve světě nějaký to slovo. Jen tak dál. B) Viz LOG: Atti This change kills overview. But hey it almost manages to get from zero to Top 6 annoyances in less than 3 hours!
  • 0

#59 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:28

3+ tohle je celkem zajímavý údaj na to aby se to zrušilo.... ikdyž kdo ví i bez něj to asi vydržím :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#60 Majkyn

Majkyn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:37

Aspoň že mailová upozornění na nový log chodí ownerovi ještě pořád s "Log Date: 8/18/2011", takže pokud by to takhle mělo zůstat, ta kontrola logbooku se dá udělat s otevřeným mailem. Ale je to teda hnus velebnosti... Chtělo by to ještě pár set hlasů, aby se ten feedback dostal mezi těch top 5, co se zobrazuje hned po kliknutí na tu hlásnou troubu vlevo... :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama