Přejít na obsah


Pryč s Challenges!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
64 odpovědí na toto téma

#1 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:38

Trvalo to pár minut a již se v user voice objevila žádost o zrušení Challenges nebo alespoň přesunutí na extra web, tož podpořte komu se to taky nezdá...



ZMĚNA ODKAZU, JEREMY IRISH ZAMÍTL PŮVODNÍ VLÁKNO

Remove challenges, it has nothing to do with Geocaching
Or put it on a separate site. Thank you!
---
Pryč s Challenges, nemá to nic společného s Geocachingem
Nebo to dejte na extra web. Díky!

  • 0

#2 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:50

Já to nechápu, ještě se to pořádně nerozjelo a už chcete změnu?
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#3 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:53

Jezis se na to koukni... Vzdyt to nema nic spolecneho s geocachingem...! Ted budes jenom sedet za pocitacem a plnit porad challenges... Nebo mi to teda vysvetlete co je na tom geocachingoveho, protoze to fakt nechapu..
  • 0

#4 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:57

podporeno! i ty datumy! to je fakt snad nejhorsi "update a vylepseni", co pamatuju, Jdu blejt. velebnosti....
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#5 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 19:59

Naco teda zrušili podmínkové mysterky a proč nemůžu vyžadovat foto u írtek, když to je zpět v bleděmodrém... a to doslova ;)
  • 0
www.povetrnik.cz

#6 Obludkovi

Obludkovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:00

zahlasováno za zrušení, tyhle výzvy nemají nic společného s Geocachingem...
  • 0

#7 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:00

gost@ napsal/a:
Jezis se na to koukni... Vzdyt to nema nic spolecneho s geocachingem...! Ted budes jenom sedet za pocitacem a plnit porad challenges... Nebo mi to teda vysvetlete co je na tom geocachingoveho, protoze to fakt nechapu..


To říkáš ty, já nic takového dělat nebudu.
Jestli se ti to nelíbí, tak to ignoruj, ne?
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#8 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:01

Podpořeno - to je horší než Waymark - tam alespoň musím někam jít... Zajímavý směr vývoje outdoorové aktivity:o
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#9 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:01

ono by se to ignorovalo snaze, kdyby s tim neotravovali snad vsude, kde to jde (na vl. profil page, na publi profil, u logu,...).
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#10 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:01

Don82 napsal/a:

gost@ napsal/a:
Jezis se na to koukni... Vzdyt to nema nic spolecneho s geocachingem...! Ted budes jenom sedet za pocitacem a plnit porad challenges... Nebo mi to teda vysvetlete co je na tom geocachingoveho, protoze to fakt nechapu..


To říkáš ty, já nic takového dělat nebudu.
Jestli se ti to nelíbí, tak to ignoruj, ne?


To mas pravdu (ignorovat to), ale mohlo by to mit svoji stranku a "neprekazet" v geocachingu.
  • 0

#11 ips

ips

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:03

Ať si tam ty výzvy klidně nechají (nijak mi to nepřekáží a pokud to někoho baví, ať se klidně za monitorem vyřádí), ale nesmí se to počítat do bodové statistiky keší...
  • 0

#12 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:06

gost@ napsal/a:
Jezis se na to koukni... Vzdyt to nema nic spolecneho s geocachingem...! Ted budes jenom sedet za pocitacem a plnit porad challenges... Nebo mi to teda vysvetlete co je na tom geocachingoveho, protoze to fakt nechapu..


Dovedu si je představit, ale trošku méně gulášové schvalování a nějaká kontrola - že si každej šmoula udělá jednu denně a podvádíte se sami, to fakt ne...

Challenge "Turistická trasa Gutha-Jarkovského" nebo "Vystoupal jsem na Ještěd pěšky" klidně, ale to množství kravin co se vyrojilo jen tak nezmizí :(

gost@ napsal/a:
To mas pravdu (ignorovat to), ale mohlo by to mit svoji stranku a "neprekazet" v geocachingu.


Bohatě by stačila vlastní záložka, však nevěřím že by se své nové hračky Groundspeak vzdal...
  • 0

#13 Arandur9424

Arandur9424

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:07

Don82 napsal/a:
Jestli se ti to nelíbí, tak to ignoruj, ne?


Toto bohužel moc ignorovat nejde :( - mrší to statistiky, za chvíli tu budeme mít tisíce Challenges - to už nebudu muset vyrážet na výpravy po Hraničních kamenech abych nasyslil nějaké body, ale bude mi stačit sedět doma. To je nějaká budoucnost GPS hry? K čemu mám Oregon? Ještě že má ten foťák...
  • 0
Pokud Vás mé mysterky obtěžují, tak je prosím neluštěte...

#14 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:08

ivanbok napsal/a:

gost@ napsal/a:
Jezis se na to koukni... Vzdyt to nema nic spolecneho s geocachingem...! Ted budes jenom sedet za pocitacem a plnit porad challenges... Nebo mi to teda vysvetlete co je na tom geocachingoveho, protoze to fakt nechapu..


Dovedu si je představit, ale trošku méně gulášové schvalování a nějaká kontrola - že si každej šmoula udělá jednu denně a podvádíte se sami, to fakt ne...

Challenge "Turistická trasa Gutha-Jarkovského" nebo "Vystoupal jsem na Ještěd pěšky" klidně, ale to množství kravin co se vyrojilo jen tak nezmizí :(


Tak ted uz to asi zacinam trochu chapat.. ale stejne si po geocachingem radeji predstavim tu krabku...
  • 0

#15 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:14

Odhlasovano, palec dolu.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#16 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:15

ips napsal/a:
Ať si tam ty výzvy klidně nechají (nijak mi to nepřekáží a pokud to někoho baví, ať se klidně za monitorem vyřádí), ale nesmí se to počítat do bodové statistiky keší...

hele, zatím to je v testrežimu, pak to dostanou i bm (zakládat) a pak se to nacpe do statistiky běžných keší. (nějak musí masy nalákat)

jdu plnit monitorovky, ať poskočím ve statistice B)
  • 0

#17 gost@

gost@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:18

Zajimalo by me: Tohle ma byt vysledek vraceni virtual kesi?? - pokud vim tak se to nedavno resilo ze by se mneli vratit.., ale v tomhle kabate...
  • 0

#18 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:19

To se tu porad pise jak o ty body nejde a jak na nich nikomu nezalezi a najednou takovy poprask? Nemusi to byt nutne nesmysl-proc neudelat CH zapad slunce na vrcholu Luze (a klidne bez fota), aniz je k tomu nutno placnout umelohmotnou pikslu? Ja bych s tim piskotem zatim pockal, jak se to vyvrbi.
  • 0

#19 ips

ips

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:23

No ono ty body aspoň poskytují základní statistiku, je vidět jak si kdo vede, jak je kdo aktivní atd... Chci ale vidět většinou jak je kdo aktivní lovec keší, ne fotograf před monitorem. Jinak smysl by challenge mít mohly (podobně jako virtuálky přece), ale musely by mít nějaká trochu základní pravidla a regulaci/filtraci těch nesmyslných (kterých je teď odhadem kolem 80%)
  • 0

#20 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 20:29

škoda že mohu dát jen pouhé 3body
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama