Přejít na obsah


Pryč s Challenges!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
64 odpovědí na toto téma

#41 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:52

fotrik napsal/a:
Ano, ale pokud kazde hlasovani o odstraneni challenges bude zamitnuto, jakoze bude, tak aspon nejaky kompromis. Takze hlasuji pro oboji.

Já taky ;)
  • 0

#42 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:52

vite proc hned zaviraji ankety proti chalengim?? protoze chalanges mohou zakladat jen preminum, ze kterych maji penize. je to tudiz dalsi vec kterou mohou premium uctu nabidnout aby z nej vytahly penize. tak proc by to rusili?? nasrali me s tim. a omlouvam se za muj slovnik, ale to uz jinak rikat ani nejde. ... nemuzu ted ani v klidu lustit kesky, kdyz samotne nacitani map s keskama je pomalu jako pri pripojeni za mych mladych let pres pevnou linku..... dnes je to poprve, co jsem kvuli geocachingu nastvany! takhle to zvorali.....
  • 0

#43 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:55

Hele, a proč si ty čelenky myslej (find chal near loc) že bydlím někde v Seattlu?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#44 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:56

Do-bby napsal/a:
vite proc hned zaviraji ankety proti chalengim?? protoze chalanges mohou zakladat jen preminum, ze kterych maji penize. je to tudiz dalsi vec kterou mohou premium uctu nabidnout aby z nej vytahly penize. tak proc by to rusili??

nasrali me s tim. a omlouvam se za muj slovnik, ale to uz jinak rikat ani nejde. ...

nemuzu ted ani v klidu lustit kesky, kdyz samotne nacitani map s keskama je pomalu jako pri pripojeni za mych mladych let pres pevnou linku.....

dnes je to poprve, co jsem kvuli geocachingu nastvany! takhle to zvorali.....




No nevím - mám premium a že bych zajásala a hned nějakou založila to ne ani to není faktor který by jakkoli ovlivnil jestli si ho pořídím znovu nebo ne. Ctím krabičky a tak to zůstane. Ani si nemyslím že by mládežníci houfně posílali peníze a pořizovali PM
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#45 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:57

Myslim, ze jako dalsi krok, pokud budou stale odmitat prani lidi, by mohlo byt provest nove hlasovani zavrenim vsech vlastnich kesi na den nebo treba i tyden nejlepe vcetne jejich odneseni z mista. Docela by me zajimalo, kolik procent vlastniku kesi by se pridalo...
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#46 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 21:59

Nebo zalozit celosvetovou chalenge "Poslete e-mail s pozadavkem na zruseni chalenge kesi na contact@geocaching.com" a fotku pri odesilani mailu prilozte, at je to dle pravidel, ze...
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#47 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:00

fotrik napsal/a:
Nebo zalozit celosvetovou chalenge "Poslete e-mail s pozadavkem na zruseni chalenge kesi na contact@geocaching.com" a fotku pri odesilani mailu prilozte, at je to dle pravidel, ze...


To uz tu bylo a uz je archivovana... :-)
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#48 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:01

Už zamítli i separaci challenges ve vláknu Jeremy...do fěruna k čemu to fýdbekové forum vlastně mají ? K masturbaci nad vlastním egem ?
  • 0

#49 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:04

kuliocko napsal/a:

fotrik napsal/a:
Nebo zalozit celosvetovou chalenge "Poslete e-mail s pozadavkem na zruseni chalenge kesi na contact@geocaching.com" a fotku pri odesilani mailu prilozte, at je to dle pravidel, ze...


To uz tu bylo a uz je archivovana... :-)


V tom pripade nezbyva nez hlasovat docasnym zavrenim a odnesenim kesi. Sorry, ze to tak radikalizuji, ale to, jakym zpusobem Jeremy zareagoval, me vytocilo. "Proste to tak bude vy si trhnete nohou."
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#50 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:05

Fotříku, hoď to sem i na face a klidně je zaarchivuju hned ;-)
  • 0

#51 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:06

Je to krok vedle a moje forma protestu bude,že si neprodloužím PM.Poprvé jsem znechucenej po tom co ignorují naše názory:(
  • 0

#52 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:12

A nezdá se vám, že to trochu moc prožíváte? ;) Je to jako u všeho - nechceš? Nelov to...
  • 0

#53 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:14

Sutech: Když to nemám chtít, tak proč mi to vnucujou do počtu bodů, na gc.com/my to mám vedle found a hidden apod.? Až to udělaj tak, že to nebudu muset nikde vnímat, tak mi to teprve nebude vadit.
  • 0

#54 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:17

Sutech napsal/a:
A nezdá se vám, že to trochu moc prožíváte? ;) Je to jako u všeho - nechceš? Nelov to...


Mas pravdu, presto jsou dve veci, ktere mi hodne vadi a proto to nehodlam jen tak vzdat.

1. Nechteji challenge zrusit, budiz. Vadi mi vsak ton, jakym to Jeremy zamitl.
2. Ano, kdo nechce, at to nehraje, ale at to nezapocitavaji do celkovych nalezu. Jenze uz zamitli i to. Bez vysvetleni, jen Declined.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#55 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:19

Tak to vypadá, že ještě nakonec budem rádi za opencaching.
  • 0

#56 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:20

motty.rt napsal/a:
Sutech: Když to nemám chtít, tak proč mi to vnucujou do počtu bodů, na gc.com/my to mám vedle found a hidden apod.? Až to udělaj tak, že to nebudu muset nikde vnímat, tak mi to teprve nebude vadit.


Ano, věřím, že ta nula pod nápisem Challenge je nepřekonatelný problém ;). Omlouvám se, není to myšlené přímo k tobě, ale chováte se opravdu jako malé děti.
Já třeba nemám odlovený žádný Benchmark - a vadí mi to, že mám na to odkaz v profilu? Zároveň považuju statistiky za totální magorovinu, koho max. krom autora zajímá, kolik průměrně keší denně udělám - a prskám tu, že mi vadí ta jejich záložka? Uvažujte lidi :).
  • 0

#57 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:23

Nic, jdu balit bagl na Medlov a budu pokracovat v nasrani az v pondeli.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#58 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:25

Sutech: Benchmarky taky neřeším, ale jsou tam zapadlý níž mezi odkazama a vůbec o nich nic nevím. A když navíc pominu to, co jsem už napsal, tak je to zas jenom další nedotažená věc. Co čtu, tak tomu půl věcí nefunguje, nezobrazuje se to a já nevím co všechno. Prostě další z části rozdělaná věc, stejně jako se kdysi udělala betamapa a furt je jenom beta...bomba ne? Nikdo mi nevymluví, že to je v Seattlu jenom banda neschopných amatérů.
  • 0

#59 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:27

fotrik napsal/a:

Sutech napsal/a:
A nezdá se vám, že to trochu moc prožíváte? ;) Je to jako u všeho - nechceš? Nelov to...


Mas pravdu, presto jsou dve veci, ktere mi hodne vadi a proto to nehodlam jen tak vzdat.

1. Nechteji challenge zrusit, budiz. Vadi mi vsak ton, jakym to Jeremy zamitl.
2. Ano, kdo nechce, at to nehraje, ale at to nezapocitavaji do celkovych nalezu. Jenze uz zamitli i to. Bez vysvetleni, jen Declined.


Ad 1. Ano, asi to nebylo úplně nejlepší řešení, ale jak říkám - momentálně je na konstruktvní debaty brzy, protože lidi nedokážou být objektivní.

Ad 2. A co je na tom špatného? Obáváte se snad, že vás někdo předběhne v žebříčku, protože bude lovit z domova challenge a vy ne? Navíc pochopili jste vůbec jejich smysl? Krom Worldwide, které jsou odlovitelné z pohodlí domova, mají být jak Action, tak Photo challenge spojené s konkrétním místem, takže cacher tam musí každopádně dojít a splnit daný úkol.
Ano, mnozí autoři to nechápou a vymýšlejí blbosti typu screenu, který však odporuje smyslu challenge. Od toho je tu pak "samoreview" pomocí palců dolů či Flagu = obdoba NA logu, aby se tyto challenge vyeliminovaly.
  • 0

#60 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:30

A teď feedbacky rovnou mažou...a to chtěj, aby je bral někdo vážně? Keše do archivu a hotovo, ať místo nich může vzniknou něco horšího, to je zjevně cílem GS.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama