Přejít na obsah


Fotka

garmin vista hcx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 22:26

dead body napsal/a:
Už je to v pořádku, prsty psaly rychleji než přemýšlel mozek. Díky za ty odkazy před tím hodně mi pomohly, ještě jeden dotaz, mám si tam převést i ty mapy Cyklo a Atlas? a jak poznám, že tam jsou?

tak to ti asi neporadim, ja mam ve viste turistickou openstreet mapu a bohate mi staci.Pokud tam jdou nahrat tak proc ne, potom muzes v terenu prepinat na mapu kterou zrovna potrebujes, ale jestli to jde, ti nepovim, protoze jsem tohle nikdy nepotreboval. Urcite se na to da najit nekde odpoved, zkus google nebo ti tu treba jeste nekdo poradi, ale asi jen kdyz se na ty lidi tady nebudes hned utrhovat kdyz napisou neco co se ti zrovna nehodi.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#22 dead body

dead body

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2011 - 22:32

Já bych se neutrhoval, ale že jsem přes tyhle věci blbý o tom vím sám a nemusí mě o tom nikdo opět přesvědčovat. Ještě jednou ti děkuju za rady a trpělivost.
  • 0

#23 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2011 - 0:05

dead body napsal/a:
Už je to v pořádku, prsty psaly rychleji než přemýšlel mozek. Díky za ty odkazy před tím hodně mi pomohly, ještě jeden dotaz, mám si tam převést i ty mapy Cyklo a Atlas? a jak poznám, že tam jsou?

Pokud chceš mít v GPS více map, musíš je tam přenést z MapSource najednou (Vista HCx podporuje jenom jeden mapový soubor GMAPSUPP.IMG na kartě), tzn. všechny mapy nainstalovat do MapSouce, odemknout, postupně označit a pak najednou přetáhnout do Visty. To že tam ty mapy jsou poznáš v Menu-nastavení mapy. Všechny mapy jsou po nahrání do GPS aktivní což není vždycky tak úpně žádoucí...budou se zobrazovat nad sebou a viditelná bude samozřejmě jen jedna. V menu nastavení mapy musíš ty aktuálně nepoužívané povypínat. Pokud se ti to zdá složité, tak si pořiď několik SD karet a na každou si dej jenom jednu mapu. Víc ti asi neporadím.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama