Přejít na obsah


Fotka

Porad v radiu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 sabooCZ

sabooCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 8:23

Ahoj, zítra (2.9.) se bude natáčet pořad HOSPODA HONZY NAVRATILA. Je to pořad v internetovým radiu. Jdu tam jen já a uvítal bych nějakého kolegu, nebo dva. Natáčení je ve studiu v Praze Dejvicích od 19:00. Pořad pojede 8.9. od 20:30 na rádiu applaus (abradio) Pořad poslouchá cca 500 lidí. Je to ,,řízená,, diskuze vždy na jedno téma. Tentokrát je to Geocaching. Prachy za účast nejsou žádný. Kdyby se tu našel někdo, kdo by se chtěl zúčastnit, napište do fóra, že závazně přijdete. Pokud se Ti povede být 1. nebo 2. napiš mi email na rozbiteprasatko@volny.cz a já Ti pošlu bližší informace.
  • 0

#2 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 8:31

V radiu bude mluvit o nasi hre nekdo kdo ani nevi ze hra se jmenuje Geocaching a nikoliv Geocasching? No ty wole! Nejlip udelas kdyz do toho radia nepujdes! :)
  • 0

#3 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 8:36

2 W: Tak se spletl, no. Než machrovat na fóru, udělal bys líp, kdybys zašel do studia a jakožto zkušený lovec osvětlil zažité představy a omyly (cache a cash je jeden z nich, pro neangličtináře docela chyták ;)).

2 Saboo
:Škoda, že je to v pátek, ale rád si to na webu pak poslechnu.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#4 sabooCZ

sabooCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 8:38

pokud Te to uklidní, tak je to opravený. V tom poradu jsem byl už 3x. Jak už název napovídá, jedná se o hospodu, kdy ve vedou ne uplne odborny reci o vecech, ktery nikdo z účastníku, nebere smrtelně vážně.
  • 0

#5 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 8:46

Jasne a pak to podle toho vypada. kradou se coiny a sere se do kesi. Mluvte radsi o pestovani konopi kdyz si z toho hodlate delat srandu:D
  • 0

#6 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 9:09

Skoda, ze je to tak nahonem, sel bych do toho - mam v tom i celkem praxi, par poradu uz jsem pro ruzna radia natocil ale zitra fakt nestiham. Drzim ale palec, at se nekdo najde a snad si to stihnu aspon poslechnout. Kdyztak pak hod nekam na web zaznam ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#7 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2011 - 10:16

Tak mně jen napadlo, jaký je vlastně název tohoto vlákna. "Poraď v rádiu" nebo "Pořád v rádiu"?
  • 0

Hoblíkovo geocoiny a nevelký geocaching blog


#8 sabooCZ

sabooCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2011 - 9:46

Ahoj, to se fakt nikdo nenajde?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama