Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nepřichází emaily s logy u vlastní cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#1 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 20:21

Měl bych opět dotázek, mám svojí vlastní cache automaticky ve watchlistu, ale nepřichází mi emaily s logy u ní.. U všech ostatních co mám ve WL (ale nejsou moje) mi emaily bezproblému chodí.. přišel mi akorát mail který byl write note, ale Found nebo DNF nechodí.. nevíte čímpak to může být?
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 20:53

Svou vlastni cache nemusis mit ve WL, ty maily musi chodit automaticky. Zkus to schvalne odebrat, treba se to tluce.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 john111

john111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 20:56

Koukám do pošty a mám stejný problém, za poslední týden žádná zpráva ownerovi a návštěvy keše byly. A řekl bych, že mě nechodí na email ani notifikace.
  • 0

#4 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 21:00

Mě chodí...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#5 o.filip

o.filip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 21:02

Nemusí to být chyba Groundspeaku. Záleží také na poskytovateli mailového účtu. Některé freemaily (z vlastní zkušenosti třeba Tiscali) mají problémy se spolehlivostí a občas se jim zpráva ztratí, nebo bezdůvodně neprojde antispamovým filtrem.
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 21:11

Citecka: me taky chodi, vsechno v pohode.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 21:39

S474N napsal/a:
Svou vlastni cache nemusis mit ve WL, ty maily musi chodit automaticky. Zkus to schvalne odebrat, treba se to tluce.

co presne myslis odebrat?
mam na seznamu gc adresu.. zvlastni je ze write note chodi,ale jinak ne..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#8 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 22:07

gmail, vodafone.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#9 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 04 September 2011 - 22:12

Citecka napsal/a:
gmail, vodafone.

na GM mam osobni mail, dela mi to neplechu mit dva od GM jako providera. Asi pockam na PM a GC adresu, jen me to mrzi kdyz to doted slo u jinych WL a u toho co bych potreboval nejvic to jak na potvoru nejde..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 10:52

MA-FI-AN napsal/a:
...Asi pockam na PM a GC adresu...

asi se nějak ztrácím v těch značkách...co to jako má znamenat? Jestli si myslíš, že zaplacením premium member dostaneš nějakou další e-mailovou adresu, tak to jsi na omylu :)
  • 0

#11 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 13:09

no ve chvili PM si muzu pokud vim zazadat o mail gc.cz , takze mi to usetri zakkadani dalsi emailove adresy na jinym prioviderovi abyvh zjistil jestli to je seznamem.. Takhle je zo mineno:)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 13:30

MA-FI-AN napsal/a:
no ve chvili PM si muzu pokud vim zazadat o mail gc.cz , takze mi to usetri zakkadani dalsi emailove adresy na jinym prioviderovi abyvh zjistil jestli to je seznamem.. Takhle je zo mineno:)

ne, s tím to vůbec nesouvisí (aspoň dřív tedy nesouviselo)
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 13:58

Můžeš sem prosím napsat, na jaký email by ti měly ty logy z tvojí keše chodit?
  • 0

#14 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 15:36

melo by to byt sirgeocachingazazel@seznam.cz ;) a jak to teda je s tim mailem gc.cz, je jen pro PM, nebo pro vsechny s pozvankou ale jen PM muzou mit notifikace kry ja nepotrebuju?
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#15 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 16:54

MA-FI-AN napsal/a:
melo by to byt sirgeocachingazazel@seznam.cz ;) a jak to teda je s tim mailem gc.cz, je jen pro PM, nebo pro vsechny s pozvankou ale jen PM muzou mit notifikace kry ja nepotrebuju?

to už do toho asi pleteš ještě další věc...který mail máš na mysli? @geocaching.cz nebo @gcm.cz ? (protože @gc.cz je něco úúúplně jiného a s geocachingem nesouvisí...)
  • 0

#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 17:56

Jak píše "doktor", matláš věci dohromady a hlavně, PM o žádném emailu nerozhoduje ani nedostaneš žádné další email fíčurky navíc jako PM.... @gcm.cz získáš až po registraci na gcm.cz, ale tam potřebuješ pozvánku od někoho, kdo už je registrovaný... viz. jiné vlákno. Služba gcm.cz má smysl de facto jen pro PM, kteří si zde mohou nechat přeformulovat notifikace o nových keších, ale i BM by si něco našel. Je to hodně omezená a uzavřená komunita... @geocaching.cz je email na zdejším serveru, viz. jiné vlákno. Počet účtů je omezený, takže musíš čekat až někdo vypadne z kola ven, ale je to normální email schránka.
  • 0

#17 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1317 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 18:17

2 MA-FI-AN
Koukám, že Tvá cache GC32AA6 je venku teprve den - posečkej, logy ti dojdou. Není nic neobvyklého, že dojdou až s několikadenním zpožděním a většinou na přeskáčku v jiném pořadí, než logují nálezci. Poslední dobou to chodí občas šejdrem.

Ohledně mailových služeb platí, co napsal Sobik. Mail na geocaching.cz není žádná služba, která by ti zvýšila komfort kešování - je to jen o té ekluzivní adrese.

Gcm je fajn, pokud si potřebuješ nastavit přeposílání notifikací (tedy když jsi PM, nebo ti nějaký spřízněný PM notifikaci přeposílá).

Btw. když si v menu "upravit profil" na této stránce nakopíruješ do položky "profil na gc.com" adresu http://www.geocaching.com/profile/?u=MA-FI-AN, zobrazí se po kliknutí na Tvůj statsbar profil na geocaching.com. Je to praktické - když budeš někdy v budoucnu chtít poradit s keškou nebo profilem, ostatní budou vědět, oč kráčí.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#18 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 18:58

super, dekuju moc za osbetleni (doktor, sobikovi) i osvetleni praxe PawCz, s tim seznamem jeste pockam tedy a uvidim jesi se polepsi:)a ja se taky polepsim a nastuduju si geocachingovy domeny:) jak budu doma na pc nastavim si ten profil, dik za radu! Ono tech ficurek a programu a vylepseni je tolik ze kdyz uz simyslim ze to vim tak zjistim ze to je zas trochu jinak:)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#19 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 424 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 19:45

To se mi stalo tak 4 měsíce zpět, že mi nechodily maily s logy.. pak se to po chvilce zase obnovilo a ted to zatím bezi v pohode. :)
  • 0
\m/

#20 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 05 September 2011 - 20:09

MA-FI-AN: Zkus se ve svém emailu podívat do složky s nevyžádanou poštou. Před časem jsem řešil stejný problém, a nakonec jsem přišel na to, že antispamový filtr některé zprávy z geocaching.com blokoval. Nezdá se mi pravděpodobné, že by Found It logy chodily s takovým zpožděním. Alespoň mně v posledních dnech chodí všechny zprávy prakticky okamžitě.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama