Přejít na obsah


Fotka

event Geoblaznoviny


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 18:15

Rad s Vami vsemi oslavim Vanoce kdykoli a temer kdekoli. Rozhodne NE na miste, kde by nase recese mohla pusobit jako vysmech lidem, kteri si svou dusevni poruchu nevybrali dobrovolne.

Jo, az tam budeme chodit pravidelne navstevovat Dorkiho, Milancera, Samana, PaBu, Solima, Cejdu, celou v&f family a mnoho a mnoho dalsich, pak to bude jine :o) Do te doby mi oslava Vanoc pod okny postizenych prijde jako hrubost.

Neslo by zvolit jine misto?
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2006 - 16:23

Nevíte náhodou, kde by se dali sehnat polystyrenové koule??? Postavil bych sněhuláka:)) Mrkef bych už měl :))

nekde v kvetinarstvi, kde do nich zapichujou suseny kytky?
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2006 - 16:32

[quote][/quote]Nevíte náhodou, kde by se dali sehnat polystyrenové koule??? Postavil bych sněhuláka:)) Mrkef bych už měl :))
[/quote]Koule z polystyrénu prodávaj taky tam, kde záchody a splachovadla (ve starších nádržích polykoule dělá plovák k uzavření přívodu vody, gdyš se naplní)
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2006 - 16:35

Nevíte náhodou, kde by se dali sehnat polystyrenové koule??? Postavil bych sněhuláka:))

Co třeba použít nafukovací míče? Jsou v různejch velikostech, akorát jsou většinou barevný, takže by je to chtělo něčím nabarvit na bílo. Kdysi jsem to chtěl zkusit udělat tak, že bych je obalil několika vrstvama mokrejch novin se sádrou, ale nějak jsem na to ještě nenašel čas.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 22:21

Rad s Vami vsemi oslavim Vanoce kdykoli a temer kdekoli. Rozhodne NE na miste, kde by nase recese mohla pusobit jako vysmech lidem, kteri si svou dusevni poruchu nevybrali dobrovolne.
Neslo by zvolit jine misto?


Zrovna dnes jsem videl porad o zacatcich akce "MEZI PLOTY", ta se uz 15 let odehrava kazdorocne v zahradach ustavu.
Duvod, proc ji reditel ustavu tenkrat povolil byl ten, ze chtel pacienty na chvili vymanit z nudy a sedi denniho stereotypu ustavniho zivota, aby se mohli zapojit nebo aspon videt neco jineho.
Me skvely psychiatr (spisovatel M. Nesvadba) rikal: Jaky je v tom rozdil, kdyz si nekdo zlomi nohu, jde na chirurgii, kdyz dusi, jde k nam.
Lidi s dusevni poruchou v urcitem stadiu se pohybuji vsude, jsou to lidi jako my, proc by ustav pro dusevne chore mel byt nejakou vyjimkou kolem ktere se musi chodit po spickach. Ti v akutnim stadiu jsou utlumeni a ti ostatni se silene nudi :-).
Ja se uprime receno nejspis nezucastnim, protoze mi poradani happeningu tohoto typu zrovna tady nepripada DOST prasteny :-).
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 23:13

chystam sa celu aktivitu prekonzultovat s kamaratkou, ktora v Bohnicich pracuje, Bentley ma zase kontakt na riaditela, samozrejme ak sa to nestretne s porozumenim tak to urobime niekde pobliz, ale mimo arealu. Nejde o vysmech, skor o recesiu a vystrelenie si zo seba samych, samozrejme nechcem nikomu ublizovat, takze prinajhorsom bude varianta ten event spravit na Staromestskom namesti pri Husovi, to by tiez mohlo byt dost huste :))) Ale to si nechame az na druhe kolo geoblaznovin :)))
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2006 - 0:24

Zrovna dnes jsem videl porad o zacatcich akce "MEZI PLOTY", ta se uz 15 let odehrava kazdorocne v zahradach ustavu.
Duvod, proc ji reditel ustavu tenkrat povolil byl ten, ze chtel pacienty na chvili vymanit z nudy a sedi denniho stereotypu ustavniho zivota, aby se mohli zapojit nebo aspon videt neco jineho.
Me skvely psychiatr (spisovatel M. Nesvadba) rikal: Jaky je v tom rozdil, kdyz si nekdo zlomi nohu, jde na chirurgii, kdyz dusi, jde k nam.
Lidi s dusevni poruchou v urcitem stadiu se pohybuji vsude, jsou to lidi jako my, proc by ustav pro dusevne chore mel byt nejakou vyjimkou kolem ktere se musi chodit po spickach. Ti v akutnim stadiu jsou utlumeni a ti ostatni se silene nudi :-).
Ja se uprime receno nejspis nezucastnim, protoze mi poradani happeningu tohoto typu zrovna tady nepripada DOST prasteny :-).


Ve sve praci se stykam s lidmi, kteri pracuji s postizenymi vseho druhu, a sam jim dle svych moznosti pomaham. Festival MEZI PLOTY znam, je to skvela akce a je stoji za to prijit na nektera z predstaveni. Vrele doporucuji.

Vanoce v lete lze samozrejme pojmout oficialne za podpory vedeni ustavu nebo dokonce i dohromady s tamnimi rezidenty. Proc ne, sranda by asi byla. Ale pak uz se mi z toho nejak vytraci puvodni spontanni recese s nadechem ilegality.

Ted se omlouvam za jeden off-topic napad: Pokud bych byl pro jakoukoli akci na pude bohnicke lecebny, pak by to bylo spise geoevent pro tamni obyvatele. Naucit je pracovat s GPSkou, poschovavat jim po zahrade par pokladu, nechat je hledat a dat jim radost z lusteni, hledani a nachazeni. Verim, ze by to mnohe z nich chytlo. Prodejci pristroju by mohli celou akci podprit zapujcenim par GPSek. Na sve by si prisli. Geocaching by mozna mohl stat jednou z uznavanych metod lecby depresi :o). Totez by se dalo aplikovat i u detskych domovu, ap.

  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2006 - 18:34

tak som to prekonzultoval s kamaratkou, ktora tam pracuje, tvrdi, ze si nas tam nikto ani nevsimne :), ked tak ze prinajhorsom skoncime na prijme a tam sa to vysvetli :) kazdopadne ak tam zrovna bude mat sluzbu, rada sa pride v bielom plasti pozriet :)
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2006 - 0:16

Tu a tam pracuju s postiženými dětmi, s domovy důchodců, dětskými domovy i s ústavy sociální péče. Myslím si, že je to výborný nápad. Určitě tam s Atlasem (To se uchytlo :-)) nebudeme chybět. Běžky ani sněžnice nevlastníme, takže dovalíme na sjezdovkách. Jen si budu muset pořídit nové přezkáče dřív, než jsem plánovala :-))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama