Přejít na obsah


Fotka

Symbian Aplikace CacheMe


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
173 odpovědí na toto téma

#21 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 17:18

Trikrat Hura. Nova verze CacheMe na strankach autora! Do Dec 1 pro S60 verze 0.8.10. Napred jsem ale odinstaloval tu predeslou zkusebni verzi. FUNGUJE TO! Na OVI pro N5800 neni.
  • 0

#22 SvetyMikulas

SvetyMikulas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 19:12

N.o.e. napsal/a:
Trikrat Hura. Nova verze CacheMe na strankach autora! Do Dec 1 pro S60 verze 0.8.10. Napred jsem ale odinstaloval tu predeslou zkusebni verzi. FUNGUJE TO! Na OVI pro N5800 neni.


Můžeš dát odkaz okud jsi to stáhnul? Dík
  • 0

#23 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 20:04

Můžete mi prosím někdo potvrdit nebo vyvrátit, jestli tato aplikace funguje na Nokia E52. Díky
  • 0

#24 JohoCZ

JohoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 20:18

ran55 napsal/a:
Můžete mi prosím někdo potvrdit nebo vyvrátit, jestli tato aplikace funguje na Nokia E52. Díky

To by mne taky zajímalo. Díky
  • 0

#25 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 21:20

SvetyMikulas napsal/a:

N.o.e. napsal/a:
Trikrat Hura. Nova verze CacheMe na strankach autora! Do Dec 1 pro S60 verze 0.8.10. Napred jsem ale odinstaloval tu predeslou zkusebni verzi. FUNGUJE TO! Na OVI pro N5800 neni.


Můžeš dát odkaz okud jsi to stáhnul? Dík

ja uz na ni valim od 18:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#26 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 21:20

JohoCZ napsal/a:

ran55 napsal/a:
Můžete mi prosím někdo potvrdit nebo vyvrátit, jestli tato aplikace funguje na Nokia E52. Díky

To by mne taky zajímalo. Díky

zitra kdyz mi zbyde cas tak zkusim a dam vedet;)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#27 SAKULPOL

SAKULPOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 21:24

tak jsem to zkousel instalaci na E52 a nejde to neni to podporovane
  • 0

#28 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 21:37

http://www.harbaum.o...eme/index.shtml Dole je moznost stahnout testovaci verzi na s30v5 uspesne nainstalovano na C6-00 a funguje, zajimalo by me ale jako to ma datove toky a za jak dlouho se dostanu na fupku xD.
  • 0

#29 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2011 - 17:27

Omlouvám se, že sem nedal odkaz, ale psal jsem to na mobilu a tam to neni zrovna dvakrát nejlepší psaní. Díky trefcz už tam je. ad) k datovému toku: == > s FUP 3GB neřeším. B)
  • 0

#30 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2011 - 17:34

Ja mam fup 200 mega takze nic moc. Doufam, ze po zkonceni platnosti te testovaci verze bude nova nebo sahnutelna na store. Nevypada to nejak spatne ale neprisel jsem na to jak krabku rozkliknout a otevrit listing atd....
  • 0

#31 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2011 - 20:31

Klikneš na krabku, vyběhne bublina. V pravém horním rohu je šipka, tak na tu klikneš. Je tam listing včetně obrázků, posledních 5 logů, hint, atributy. Jedniný co nejde, je navigace k bodu. Jinak ukáže všechny wpt i na mapě i ty který si zadáš u keše (aktivní keše, na kterou si klikl a je v oranžovým kolečku). Vše zadané je v mobilu ve složce CacheMe ve formatu gpx. B)
  • 0

#32 martyEF

martyEF

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2011 - 12:07

Ahoj, máte někdo zkušenosti s offline hledáním, jestli jsem to správně pochopil je tu možnost místo gc browseru zadat gpx, třeba pocket query a z map vybrat možnost cloudmade, po té někde být na wifi a projižděním mapy se tato ukládá do paměti takže když jste po té offline tak máte tuto mapu k dispozici, můžete mi to někdo potvrdit nebo vyvrátit, ještě jsem někde něco četl ohledně cloudmade plaginu jestli je potřeba nebo ne a jak to funguje, díky za odpovědi :) martyEF
  • 0

#33 RadousCZ

RadousCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2011 - 12:19

N.o.e. napsal/a:
Jedniný co nejde, je navigace k bodu.


U mne navigace ke keši funguje - směrová šipka i vzdálenost. Navigování nalezneš v listingu keše jako jednu podsložku. * Pak u názvu keše je ikona "nářadí" - rozbalí se nabídka: nová, editace .... no a tam zadáš požadované souřadnice, pak stačí vybrat a navigovat :)) *
Večer nahraju ukázkové screenshoty.

Zatím se mi nepodařilo spárovat externí GPS, stále se připojuje k interní, což značně zkracuje životnost baterky :(

Stále hledám Field notes.

Jinak se mi tato aplikace začíná líbit čím dál více :) Hlavně s google mapami je i dost podrobná.


PS1: testuji na Nokia C06-00
PS2: *...* označuje editaci původního příspěvku
  • 0

#34 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2011 - 18:04

Jako navigovat tam je. Jenže šipka se netočí. Jen ukazuje azimut. Dohledávat se s tim vůbec nedá. HG je oproti tomu božský. ad GPS) pro spolupráci s externím modulem je třeba v menu Nokie povolit jen bluetooth, ostatní zakázat. Jakmile je povoleno něco další, k externí se nepřipojí.
  • 0

#35 RadousCZ

RadousCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2011 - 19:26

N.o.e. napsal/a:
Jako navigovat tam je. Jenže šipka se netočí. Jen ukazuje azimut. Dohledávat se s tim vůbec nedá. HG je oproti tomu božský.
ad GPS) pro spolupráci s externím modulem je třeba v menu Nokie povolit jen bluetooth, ostatní zakázat. Jakmile je povoleno něco další, k externí se nepřipojí.


ad šipka - točí se a naviguje k cíli, zatím jsem nezkoušel s jakou přesností, hodnota vzdálenosti k cíli se mění, oboje nezkoušeno v ostrém boji, jen orientačně na zahradě k nejbližší keši

EDIT: opravdu se šipka netočí za pokladem :( - je to kompas, ukazuje stále na sever

ad GPS - díky :)

další postřeh - do listingu keše se dá doplnit waypoint (např. finálky) a k němu navigovat, jakmile se však celý program z nějakého důvodu restartuje, tak je waypoint uložen v adresáři jako gpx, dá se nahrát do mapy, ale už jsem nenašel způsob jak k němu navigovat :(, už není přiřazen do původního listingu keše

EDIT: při restartu aplikace, když se označí původní keš, tak se dohrají i uložení doplněné waypointy :)

Zatím jsem nepřišel na způsob, jak zadat libovolný cíl a navigovat k němu
  • 0

#36 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2011 - 19:30

Dnes jsem narazil na problem na me nokii C6-00. Nevim zda je to programem nebo telefonem ale je nemozne dat nacitat krabky z gpx souboru pokud jich je hodne napr. cele Brno.
  • 0

#37 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2011 - 20:37

já jsem ji zoušel nacpat do Nokie E90 a marně :-(
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#38 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 18:19

Však do E90 to opravdu určené není ... není - je pro Symboše na třetí; popravdě mě to trochu zklamalo ... zlatý HG Tady jsem o ní psal článek - http://www.mynokia.c...roj-pro-kacery/
  • 0
Cogito ergo sun ...

#39 RadousCZ

RadousCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 19:10

polas_CZ napsal/a:
... není je pro Symboše na třetí

¨
Tak píše autor:

Symbian^3
I recently got a Nokia C7 phone as part of the Qt Ambassador program. While i initially never expected to be interested in Symbian^3 the lack of a MeeGo plattform caused me to port CacheMe to Symbian^3. Symbian^3 is the only supported platform so far that supports a magnetometer (magnetic compass). The free Symbian^3 version has a time limit while the version distributed through the OVI store hasn't. Furthermore the free version is mainly to let people test new features. Once cacheme is more mature, these free versions will not be built, anymore.
  • 0

#40 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2011 - 20:19

trefcz napsal/a:
Dnes jsem narazil na problem na me nokii C6-00. Nevim zda je to programem nebo telefonem ale je nemozne dat nacitat krabky z gpx souboru pokud jich je hodne napr. cele Brno.


jop, nevim do kolika, ale ma to nejaky MB omezeni na gpx, neni nic jednodussi nez si je rozdelit, ja mam brno tusim ve trecha castech, ale jen jako zalohu kdyz nefunguje online, coz se deje pravidelne po upravach na gc.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama