Přejít na obsah


Fotka

wherigo - symbian3


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 7:51

jelikož na symbianu anna nejdou doinstalovávat java nepodepsane aplikace prosim o radu jak wigo odehrát na nové nokii e6-00. Díky všem
  • 0

#2 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 10:52

Zdravím,Symbian3 sice nemam,mám starší (Nokii E52) a tam aby šla instalovat nepodepsaná java tak stačí ve Správci aplikací>Nastavení>Instalace softwaru zakliknout možnost "Vše" a v druhé položce >Ověřit certif. online zatrhnout "Vypnutá" Pochybuji,že by se ty verze Symbianu až tak v tomto lišily. Zkus se na to podívat.
  • 0
bobasso

#3 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 13:59

To jsem ověřil - Přešel jsem z E72 dočasně na e52 (všechno v pohodě) a pak jsem dostal E6-00 a aplikace vůbec nejde nainstalovat. Spíš hledám něco přímo na symbian.
  • 0

#4 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:15

tož přímo na symbian je podpora kešování velmi chabá, na wigo neznám nic.. Na druhou stranu neříkám, že by něco jinýho neexistovalo
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 14:25

wigo v symbianu fakt asi neexistue.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#6 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 20:45

yes!!!!! dnes se z nějakých nepochopitelných důvodů podařila instalace Openwigu :D Zítra testuju ;)
  • 0

#7 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:35

Na N8 (symbian3) potvrzuju bezproblemovou funkcnost javoveho openwigu, vyzkouseno napr. na sarce s baterkou, behacich schodech v cesk. krumlove,atd., ryze symbianova aplikace tedy podle me neni potreba, staci tahle javova
  • 0

#8 pemidami

pemidami

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2012 - 10:06

Můžete mi někdo poradit, jaký je problém s Nokií E6-00, vše mám nastaveno, tak, jak je popsáno a bohužel nenahraju Cartridge.
  • 0

#9 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2012 - 16:51

pemidami napsal/a:
Můžete mi někdo poradit, jaký je problém s Nokií E6-00, vše mám nastaveno, tak, jak je popsáno a bohužel nenahraju Cartridge.


Popis pls podrobneji, rozumim tomu spravne ze nejde catridge spustit pri pokusu o otevreni v openwig? hlasi to nejake chyby?
  • 0

#10 pemidami

pemidami

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2012 - 18:54

Hlásí mi to "Failed to load cartridge: invalid cartridge file". Cartridge si stáhnu do počítače ...gpx, po té překopíruji do telefonu a ze startu openwigu ji otvírám.
  • 0

#11 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2012 - 19:37

pemidami napsal/a:
Cartridge si stáhnu do počítače ...gpx,

.gpx není cartridge.
Cartridge (.gwc) stahneš z webu wherigo.com.
  • 0

#12 pemidami

pemidami

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2012 - 9:34

No jo dík, už mi to chodí, ale co jsou ty soubory gwx, které se dají stahnout u znázornění kešky ?
  • 0

#13 pemidami

pemidami

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2012 - 9:35

Chtěl jsem napsat soubory gpx.
  • 0

#14 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2012 - 11:34

No v me N 5230 s OpenWigem vse facha uz pul roku bez problemu:-)
  • 0

#15 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2012 - 11:38

pemidami napsal/a:
Chtěl jsem napsat soubory gpx.

To jsou klasicky souradky uvodu wiga;-)
  • 0

#16 pemidami

pemidami

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 9:24

Na E6 to trochu pokulhává, zase jsem nemohl dohrát kešku s OpenWigem, nejdřív mě to nevyhledalo předmět, jenž jsem měl sebrat a na další kešce mi nešla zvětšit fotografie k vyluštění hádanky, dále to nereagovalo po zadání odpovědi...jaké máte vy zkušenosti s tímto telefonem, jsem celkem zoufalý.
  • 0

#17 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 9:44

pemidami napsal/a:
Na E6 to trochu pokulhává, zase jsem nemohl dohrát kešku s OpenWigem, nejdřív mě to nevyhledalo předmět, jenž jsem měl sebrat a na další kešce mi nešla zvětšit fotografie k vyluštění hádanky, dále to nereagovalo po zadání odpovědi...jaké máte vy zkušenosti s tímto telefonem, jsem celkem zoufalý.


No tohle je vareni z vody, to by chtelo vedet o jakou Cartridge se jedna, ale vseobecne:
1. predmet co mas sebrat muze byt skryty, tuddiz ho proste nevidis a musis krouzit v nejakej prostoru " dokud ho nenajdes"
2. Fotografie v cartridge se zvetsovat nedaji -- pokud mas dotykac, MOOOZZNNAAA muzes zkusit "roztahnou a zvetsit" display, pokud to vsak primo v aplikaci je mozne
3. Nereaguje po zdani odpovedi - budto se to kouslo nebo mohla byt odpoved spatna a autor tam zadnou zpravu o chybne odpovedi nedal.

Ale jak sem rekl, chtelo by to vedet KDE ktery konkretni problem nastal
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#18 pemidami

pemidami

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 11:12

ad.1 jednalo se o keš homer v akci a celkem na začátku se měly hledat tři předměty na celkem malem prostoru, těsně předemnou tam kačeři ty tři předměty sebrali bez komplikaci, já to tam prochodil křížem krážem , sebral dva předměty a třetí ani za boha. ad.2 jednalo se o keš labyrint a na začátku u prvního ukolu se mi v telefonu nabizelo: zvětšit fotografii, zadal jsem ano a nic. ad.3 mas mozna pravdu, že jsem mohl zvolit špatnou odpověď a nebyla zřejmě od autora žádná zprava o špatné odpovědi.
  • 0

#19 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2012 - 12:16

Jo Homer v Akci to je akce --- tam se sbiraj tri predmety a vim i ktery, ale vetsinou stacilo jen projit ulickou tam a mel si je -- pokud ne tak je proste chyba ..i to se nekdy stane. Vetsinou to vsak neni chyba cartridge, ale GPS. Proste se nejak kousne a "nacita" spatne souradnice -- pak neni divu, ze predmet nenajdes. Me se to stalo na Sarce s Baterkou (ale zazil sem to i na jinych zaizeni treba u Operace Bruneval, Stinadla se bouri) - slo nas vic a tak se dala chyba docela rychle (asi 10 minut) odhalit. Ukol podobny, vsichni meli sebrano a ja nemohl nic najit. Tak sme z legrace koukli jake souradnice vykazuje moje GPS a ejhle. Ac se tvarila ze funguje jak ma a cislicka se menily a kompas tocil ..tak souradnice (ciselne) ukazovaly o 200 metru jinam. Pomohl az restart zarizeni. Labyrint - jo tam uz si zacatek nevybavim. Pokud bylo zvetseni obrazku primo v cartridge tak by to samozrejme melo fungovat (ono se to defacto nezvetsuje, ale nacte se vetsi obrazek) - tady muze byt chyba v cartridge nebo proste jeji "neodladenost" na nekterych zarizech -- napr. tvuj telefon z nejakeho duvodu nepodporuje takove rozliseni obrazku a pod. ( ja mel dlouho podobny problem s mp3 v cartridge a musel sem na Nokii pouzivat cartridge pro Oregen, kde mp3 zvuky nejsou)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama