Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Prosba o vytvoření GPX Prahy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1867 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2011 - 20:03

Valicek1 napsal/a:
https://chrome.googl...onkmfbbpa?hl=cs
Ještě odkaz.. Je to paráda, přes mapu si rozklikneš kešku a pak si ji hodíš do seznamu...
Trošku vyšší liga je GeoGet + GeoJarry, ale tato kombinace umí všechno krom luštění mysterek

Omyl. GeoGet dokáže vyluštit některé mysterky. Zkus si někdy prohlédnout jeho funkce :-)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#22 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1042 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2011 - 20:06

PQ mám připravené, ale zatím jsem ho negeneroval. Pro dnešek mám překročený limit (lze jich generovat jen 5 denně). A taky jsem čekal, jak se situace vyvine, trochu mě zarazilo, že jsi chtěl PQ a neměl jsi zalogovaný zatím ani jeden nález. PQ by Ti asi moc nepomohlo... Data se opravdu mění fakt rychle...
  • 0

#23 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 30 September 2011 - 20:42

WsaW napsal/a:
rhodosu, datumy ...

Doufám, že ta němčina je tvým mateřským jazykem, ono to totiž není moc slavné ani s tou češtinou.:(
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#24 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 01 October 2011 - 7:10

Já ti po PQ fakt pošlu, ale je lepší si stvořit přesně to, co se chystáš lovit.. Jináč je to neaktuální :( Zlicinaci: Funkce znám, některé i použvám :)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama