Přejít na obsah


Fotka

Zapalovač a sirky v keši.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#101 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 13:47

A odstranil jsi ji?

Ano, odstranil. Vím že opencaching existuje, ale nemám potřebu se mu věnovat.
  • 0

#102 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2006 - 23:40

Chlape, ruku na srdce a co jsi čekal? S ikonou vůdce kubánských bolševiků jsi přišel na tyto stránky a poté, co se kvůli tomu do tebe začali někteří trefovat se sice na jednu stranu podivuješ, ale obratem střídáš na komunistické ideology Marxe a Engelse? Mezi tebou a jerrym nevidím rozdíl. On provokuje vulgaritami, které nejsou vhodné, ty propagací symbolů a ikon tvrdého komunismu, které nejsou taktéž košér (zde ani geokošér...) Ale to už jsme všichni řádnou doby OT, takže bych poprosil o trochu nadhledu a kdo má potřebu vybíjet zbytečnou energii nechť tak činí v posilovně nebo sbíráním geobodů na horách ;o)

Ale ten třetí není Engels, to je Bedřich Smetana... Já nesem žádný komunista, jen si dělám srandu z pademokratů, kteří mi chtějí předepisovat, jaký obrázak smím nebo nesmím mít na fóru gc.cz - toť vše.
  • 0

#103 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2006 - 10:15

Mezi tebou a jerrym nevidím rozdíl. On provokuje vulgaritami, které nejsou vhodné

Pozorny ctenar by si vsiml, ze me vyrazy prichazeji az jako dusledek osobniho napadani, ktereho se vuci me bezduvodne dopousti nekdo jiny, misto aby reagoval na argumenty. Pokud je toto provokaci, (• úmyslná vyzývavost • podněcování, pobuřující čin) pak provokuji. Zvlaste nekoho, kdo mi pred nos strka symboly hnuti, ktere mym prarodicum "rozkulacilo" majetek bez nahrady, zdevastovalo ho tak, ze uz nebylo co vracet a rodine dlouholetym veznenim jejich clenu znicilo zivoty. A ze to dela jenom pro svoje pobaveni je o to horsi. A navic si mysli, ze demokracie znamena, ze si muze delat co chce a vsichni si musej nechat vsechno libit. (provokace, citat)Nasrat, jo nasrat (/konec citatu /konec provokace)
  • 0

#104 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2006 - 20:29

Ted uz jenom cekam az mne nekdo obvini z fasismu ...

Nejspis te mrzi, ze cekas marne :-). Hindustansky symbol slunce nijak s fasismem nesouvisi. Neci ksicht je trosku neco jineho. Zrejme jsi mel jit ne na psychologii, ani na pocitace, ale na psychiatrii. Na vysetreni :-).
  • 0

#105 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 9:57

Pro toho druheho: Proc bych mel zahazovat GPS, k cemu by to melo byt ?

Takhle se ptá psycholog amatér?
Píšeš, že tě baví provokovat. Zahodit GPSku a pochlubit se tím na geocaching fóru... No, neznám lepší provokaci. :o)
  • 0

#106 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 11:35

Mozna to bude pro nektere damy prekvapeni, ale do zivota velke vetsiny muzu tampony a vlozky nepatri. Nestkavame se s nimi radi a mame vuci nim zakoreneny odpor, at jsou v jakemkoliv stavu, a jsme pouze ochotni je v NEZBYTNYCH pripadech snaset.

Aaaaah, promluvil macho. Dlouho jsem se tomuto vlaknu vyhybal, protoze jsem kdysi sam priveskovy nozik i reklamni sirky do vzdalene a obtizne dostupne kesky umistil. Ale ted se musim zastat: Damske potreby - radne zabalene a v pouzitelnem stavu - me v kesce rozhodne neurazi. A nevadi mi stejne tak jako kapesnicky, tkanicky, provazky, sviraci spendlik, naplast, obinadlo, nabite baterky, nebo cyklolepeni. Zijeme ve svete muzu i zen a v ruznou dobu mame ruzne potreby. Troskami kindervajec si zadek jeste nikdo neutrel!
  • 0

#107 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 11:41

Mozna to bude pro nektere damy prekvapeni, ale do zivota velke vetsiny muzu tampony a vlozky nepatri.

A čím jiným bys chtěl vycpat tlumič na kozlovi, než poctivou Lydií?
  • 0

#108 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 14:21

Mozna to bude pro nektere damy prekvapeni, ale do zivota velke vetsiny muzu tampony a vlozky nepatri. Nestkavame se s nimi radi a mame vuci nim zakoreneny odpor, at jsou v jakemkoliv stavu, a jsme pouze ochotni je v NEZBYTNYCH pripadech snaset.
A za B) Umistovani sirek, nozu a zapalovacu NENI kazdeho vec, je vyslovne omezeno pravidly.
A uz zadne dohady :-).

Nerad bych byl jakkoliv spojován s touto reakcí. Sice jsem muž ale rozhodně v sobě nemám "zakořeněný odpor" k dámským potřebám. Mám k nim vztah naprosto stejný jako např. k toaletnímu papíru, kapesníčkům a podobným hygienickým věcem. Podle mě do kešky nepatří ale je mi celkem jedno jestli je tam najdu nebo ne. Každá taková věc pouze vypovídá o člověku který ji tam dal, nic víc a nic míň.
  • 0

#109 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 14:46

Ono je to tak nějak pořád dokola....... nevím jak Jarry ale já osobně když najdu v keši kondom, tampon nebo vložku, tak si pomyslím cosi o duševní úrovni onoho člověka který to tam dal, a dál to neřeším. Bohužel i geocaching je jedna z mnoha věcí které jsou závislé na osobní slušnosti každého jednotlivce. Docela by mě zajímalo jak jsou na tom s dodržováním pravidel slušného geocachingu jinde, třeba konkrétně v USA. Možná jsem naivní ale já si myslím že největší problémy s tím jsou a budou tady u nás. My jsme totiž na obcházení pravidel přeborníci.

Ach jo chlape mohl bych vedet co je na kondomu, vlozce ci tamponu nelusneho pokud je vse zabalene a nepouzite? nemluvim o jejich pouzitelnosti po vyjmuti z kese, ja bych to nepouzil a vetsina rozumne uvazujicich lidi taky ne, ale veci nepouzitelne po vyjmuti z kese se tam davaj i dalsi veci, viz rozbite kinder hracky. Napriklad ve svedsku si deti hrajou s kondomy uz ve skolce, kde si je nafukuji jako balonky aby k nim ziskali pozitivni vztah. Fakt nevim kde si vzal patent na jedinej spravnej nazor! Velice bych ocenil kdyby jsi prestal moralizovat a odsuzovat lidi treba podle ikony, to rozhodne nema s GEO nic spolecneho!!!
  • 0

#110 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2006 - 11:06

Jarry napsal:
To se nemuze stat, protoze na kese uverejnene na OC nechodim. More questions, oh You great motherfucker?

Hmm, teďs mi to teda nandal. Asi se rozbrečím.
  • 0

#111 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2006 - 0:24

Ale ten třetí není Engels, to je Bedřich Smetana... Já nesem žádný komunista, jen si dělám srandu z pademokratů, kteří mi chtějí předepisovat, jaký obrázak smím nebo nesmím mít na fóru gc.cz - toť vše.

aha, Ty mas pocit ze je to vtipne :)
  • 0

#112 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 20:46

Takhle se ptá psycholog amatér?
Píšeš, že tě baví provokovat. Zahodit GPSku a pochlubit se tím na geocaching fóru... No, neznám lepší provokaci. :o)

To by byla provokace ? Spis demence ...
  • 0

#113 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 11:53

Aaaaah, promluvil macho. Dlouho jsem se tomuto vlaknu vyhybal, protoze jsem kdysi sam priveskovy nozik i reklamni sirky do vzdalene a obtizne dostupne kesky umistil. Ale ted se musim zastat: Damske potreby - radne zabalene a v pouzitelnem stavu - me v kesce rozhodne neurazi. A nevadi mi stejne tak jako kapesnicky, tkanicky, provazky, sviraci spendlik, naplast, obinadlo, nabite baterky, nebo cyklolepeni. Zijeme ve svete muzu i zen a v ruznou dobu mame ruzne potreby. Troskami kindervajec si zadek jeste nikdo neutrel!

To neumis neco napsat bez osobniho napadani? Ty se treba s vlozkama mazlis, ja a lide v mem okoli (bez ohledu na barvu pleti, rasu ci pohlavi) mame tento nazor. Jestli ty spolehas na to, ze v kesi najdes toaletak a nenosis si ho sebou, tak si treba ten zadek vyliz.
  • 0

#114 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2006 - 1:38

Ja to vidim tak, ze proste radeji zustaneme u rozbitych kindrvajicek, utrzenych konektoru a anglicaku bez kolecek, aby si jarry a jemu podobni neublizili, nebo se dokonce nepohorsili.
  • 0

#115 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 22:12

Ach jo chlape mohl bych vedet co je na kondomu, vlozce ci tamponu nelusneho pokud je vse zabalene a nepouzite? nemluvim o jejich pouzitelnosti po vyjmuti z kese, ja bych to nepouzil a vetsina rozumne uvazujicich lidi taky ne, ale veci nepouzitelne po vyjmuti z kese se tam davaj i dalsi veci, viz rozbite kinder hracky. Napriklad ve svedsku si deti hrajou s kondomy uz ve skolce, kde si je nafukuji jako balonky aby k nim ziskali pozitivni vztah. Fakt nevim kde si vzal patent na jedinej spravnej nazor! Velice bych ocenil kdyby jsi prestal moralizovat a odsuzovat lidi treba podle ikony, to rozhodne nema s GEO nic spolecneho!!!

Dobře, měl jsem spíš napsat nevkusného. Výraz "slušný" se v tomhle případě asi opravdu nehodí.
Co se týká ikony.... já nikoho neodsuzuju, je to zase jen o vkusu dotyčného a o tom jestli podobizny těchto lidí nebo podobné symboly patří na tyto apolitické stránky. Copak by jsi říkal na to kdybych si jako avatara dal nějaké prima foto Adolfa Hitlera, či nějakou červenobílou vlajku se svastikou uprostřed? Taky by to bylo v pořádku? Mě spíš udivuje, že komunistický symboly vadí pouze mě......
  • 0

#116 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2006 - 12:12

Hmm, teď s mi to teda nandal. Asi se rozbrečím.

ja te nechtel rozplakat, jenom jsem prelozil do anglictiny slovo mamrd :-)
  • 0

#117 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2006 - 14:41

Hmm, teďs mi to teda nandal. Asi se rozbrečím.


Myslíš, že v souvislosti s citátem Winstona Churchila by byl opravdu velký problém mi odpovědět zde do fóra, kdybych se tě zeptal na tvůj věk?

Jinak si pánové myslím, že na takto vyhrocené, emotivní diskuze tu máme na výběr "žumpu" na iDNES příp. Novinkách a není třeba ji tahat i na fórum o geocachingu. Pro mě byl tento thread poučením, že mezi námi budou i nadále tvorové, kteří budou odmítat pravidla nebo budou využívat jakoukoliv příležitost jak je obejít, jak někoho jiného naštvat, jak co nejdéle balancovat "na hraně přijatelného" apod.
Myslím, že není v silách českých nebo amerických "kačerů", aby sepsali dopodrobna věci nevhodné či rovnou zakázané, proto je mi jasné, že se s podobnými thready budeme setkávat i do budoucna...
  • 0

#118 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 23:33

To by byla provokace ? Spis demence ...

Rekl bych, ze jsi prave presne pochopil, co si o tech zmenach avataru mysli ostatni :o)
  • 0

#119 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 12:48

To neumis neco napsat bez osobniho napadani? Ty se treba s vlozkama mazlis, ja a lide v mem okoli (bez ohledu na barvu pleti, rasu ci pohlavi) mame tento nazor. Jestli ty spolehas na to, ze v kesi najdes toaletak a nenosis si ho sebou, tak si treba ten zadek vyliz.

:-))))))))))))))))))
  • 0

#120 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 12:56

To neumis neco napsat bez osobniho napadani? ...

Myslim, ze to napadeni nebylo tak velike na takovou reakci, ale to necham mezi vami. Ale reagovat musim na Tvuj prvni. Umistovani sirek, nozu, atd. NENI omezeno pravidly, pokud umim cist. Pravidly je omezeno pouze dodrzeni lokalnich ZAKONU, a sveho rozumu. A smaozrejme respektovani nazoru reviewera. Takze hystericke reakce stranou, chovejme se kazdy podle rozumu sveho a nenutme ostatni k prijeti naseho nazoru. Zde by mozna pomohlo, pokud by se reviewer v tomhle vlakne taky vyjadril, dal najevo svuj nazor. Bud se muze zalozit treba "nozikova" tematicka kes, nebo ne, a pak budeme respektovat jeho nazor, ze sirky, noziky, tampony a janevimco v zadnem pripade. Jak jsem psal, nemam potrebu tam podobne veci davat (jednou detske nuzticky, je to ok:)?).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama