Přejít na obsah


Fotka

Vyplatí se PM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 17:26

Ahojte, zajímal by mě názor, zda se vyplatí zaplatit PM když ještě nemám GPS, ale používám zatím mobil dokud nenašetřím na oregona :-) Díky :-)
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 17:28

Tak zalezi co od toho obecne ocekavas. Proc chces vubec PM?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 17:35

Nejdřív našetři na Oregona ;)
  • 0

#4 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 17:39

S474N napsal/a:
Tak zalezi co od toho obecne ocekavas. Proc chces vubec PM?

No kvuli statistikam a protoze sem zdechlej porad neco opisovat na papir. Premyslim prave ze kdybych vedel jak, nebo na to byl navod, tak si vyexportuji nejakym zpusobem kesky do garmin mobile xt jako poi body a v kombinaci s HG by to snad nemuselo byt marne. Ackoli ten g m xt je docela kostrbatej....
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 19:03

trefcz: tak ja ti nevim, ale statistiky jdou v pohode pres Geoget i pro BM a ty exporty taky.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 19:09

trefcz napsal/a:
Ahojte, zajímal by mě názor..

Tak já myslím, že když si tady pročteš mnohá vlákna, dále návod pro začátečníky a podobně - zjistíš, že vše nad čím přemýšlíš, je již dávno vymyšleno a hlavně vyřešeno. A to jak pro BM, tak pro PM. K původnímu dotazu bych napsal, že pokud jsi ochoten těch pár stovek investovat, tak PM se ti vyplatí.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#7 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 19:38

me ted kuprikladu zachranilo PM kdyz se cekalo na update HG a CacheMe ze sem si pohodlne vyfiltroval a natahl PQ a jelo se..
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#8 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 22:25

No já jsem taky dlouho, rok váhal, ale nakonec jsem PM udělal, kešing se stal mím koníčkem č.1 a za PM jsem zaplatil pouze 555,- Kč a to se na rok vyplatí.... PM nelituju, stáhnu si keše jaké chci a nebojím se, že mi odšmiknou účet. za ty prachy a jestli to s kechingem myslíš vážně se to podle mě vyplatí... Jako BM mi furt něco nechodilo, nemohl jsem stahovat, teď to neřéším... je to pouze můj názor...
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 23:00

Můj názor je obecně znám a budu jej znovu interpretovat. GC lze v pohodě hrát i bez PM, ale prostě je to základ a pokud chceš mít dostupné fíčury jako PM, tak to zabere spoustu času (který můžeš věnovat lovu nebo svému partnerovi) a po většinu času to nefunguje, protože se musí někde něco upravit atd. atd. PM stojí cca 555 Kč na rok, což určitě není žádná zásadní darda a myslím si, že maminka a tatínek to každému rád jako dárek proplatí... ... když budu chtít večer běhat v parku, tak si můžu vzít svoje starý tenisky a běhat. Jde to, ale bolí od toho nohy. Když budu chtít běhat a užít si to, koupím si na to botky a je to v pohodě. Tak nějak. ... jako BM jde to, ale dře to a ta částka za PM není zase taková šílenost. Ano, ozve se vlna odpůrců,že proč platit a podporovat GS a proč vlastně utrácet, když to jde zadarmo, ale nic zadarmo není zadarmo.
  • 0

#10 KarfikCZ

KarfikCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 23:28

kdyby se jednalo o 5tis, tak neřeknu, ale tady jde o pár korun. Jen si spočítej kolik utratíš za měsíc v hospodě nebo na diskotéce nebo za cigára. Je to mnohem víc.
  • 0
Každá cesta vede ke kešce :-)

#11 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 23:57

PM koupen, prokourim o moc vice :-) Diky
  • 0

#12 Kuprum

Kuprum

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 5:51

Jako PM tě může hřát svědomí, že se nevezeš jako černý pasažér na káře, kterou platí jiní.....B)
  • 0
Teprve nalezená krabka dává vyjížďce nebo vycházce smysl

#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 5:54

Já si koupil PM jen proto, abych viděl všechny keše. Jiné výhody nepoužívám, protože to neumím :-) Chtělo by to event, kde by někdo vysvětlil všechny ty PQ, statistiky, bookmarky a další věci, kterým vůbec nerozumám :-)
  • 0

#14 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 6:07

To Kuprum: jsi blb.
  • 0

#15 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 6:15

Kuprum napsal/a:
Jako PM tě může hřát svědomí, že se nevezeš jako černý pasažér na káře, kterou platí jiní.....B)

Souhlas :-)
  • 0

#16 Kuprum

Kuprum

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 6:16

No jo. Gratuluji ti. Tebe zase hřeje, že jsi na to vyzrál a máš to zadarmo. Platící jsou blbci.
  • 0
Teprve nalezená krabka dává vyjížďce nebo vycházce smysl

#17 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 6:16

Smrk napsal/a:
Já si koupil PM jen proto, abych viděl všechny keše. Jiné výhody nepoužívám, protože to neumím :-) Chtělo by to event, kde by někdo vysvětlil všechny ty PQ, statistiky, bookmarky a další věci, kterým vůbec nerozumám :-)


Naučit se práci s PQ zvládneš během 10 minut bez jakýkoliv nápovědy :-)
Statistiky jsou taky OK, když všechno šlape jak má. A zbytek taky nepoužívám a nemám pocit, že by mi něco chybělo :-)
  • 0

#18 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 7:17

Kuprum napsal/a:
No jo. Gratuluji ti. Tebe zase hřeje, že jsi na to vyzrál a máš to zadarmo. Platící jsou blbci.

vsichni platici urcite ne, ale ty ses tak projevil :)
Jsem BM v podstate z přesvědčení :).
Myslim že groundspeak rejzuje na práci lidi a nic jim za to nenabidne. Kdyz nekdo zalozi na vlastni naklady kes, vrazi do toho (obcas) spoustu casu a prace, dalsi cas vrazi následne do udrzby a GS mu za to nenabidne treba ani blby pm na mesic zdarma, prestoze na tomto vydelava, tak mi to prijde nefer vuci zakladatelum, kteri se "drou" zdarma na tvorbe produktu ktery pak GS prodava.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#19 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 7:56

sobikovi napsal/a:
Můj názor je obecně znám a budu jej znovu interpretovat. GC lze v pohodě hrát i bez PM, ale prostě je to základ a pokud chceš mít dostupné fíčury jako PM, tak to zabere spoustu času (který můžeš věnovat lovu nebo svému partnerovi) a po většinu času to nefunguje, protože se musí někde něco upravit atd. atd. PM stojí cca 555 Kč na rok, což určitě není žádná zásadní darda a myslím si, že maminka a tatínek to každému rád jako dárek proplatí...
... když budu chtít večer běhat v parku, tak si můžu vzít svoje starý tenisky a běhat. Jde to, ale bolí od toho nohy. Když budu chtít běhat a užít si to, koupím si na to botky a je to v pohodě. Tak nějak.
... jako BM jde to, ale dře to a ta částka za PM není zase taková šílenost.

Jojo, tohle je pravda. Jenom to ještě lehce doplním o svůj případ... když člověk běhá tak jednou za měsíc, tak si vystačí i s těma starýma keckama
... takže taky záleží, jak moc se geocachingu cheš věnovat a jakým způsobem chceš ty cache hledat. Pokud chceš "lovit" ve velkém, bojovat o ftfka a tak, PM se určitě vyplatí. Když si chceš sem tam na výletě najít nějakou kešku, je to podle mého názoru zbytečné a raděj si cestou dej to jedno pivo navíc. :)
Nějaké černé pasažéry bych do toho v tomhle ohledu rozhodně netahal.
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 8:26

Kuprum napsal/a:
No jo. Gratuluji ti. Tebe zase hřeje, že jsi na to vyzrál a máš to zadarmo. Platící jsou blbci.

Obavam se, ze mas silne cernobile videni. Bud jsou blbci ti, co to neplati (respektive tvymi slovy "cerni pasazeri") nebo jsou blbci ti, co to plati (prave proto, ze to plati te prvni skupine). Osobne si nemyslim, ze by byl blbec kdokoliv z dane skupiny. Pokud je nekdo BM, tak je ponekud odvazne ho nazyvat cernym pasazerem - on si nic platit nemusi a dostava sluzby v omezenem rozsahu. Takze priste prosim pozor s temito kategorizacemi, nakonec by mohlo vyjit na svetlo to, ze blb je tu pouze jeden. ;) :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama