Přejít na obsah


Fotka

Stáhnutí vybraných keší se všemi logy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 9:08

Nevíte někdo, jak stáhnout keše se všemi logy do geogetu? Bohužel, cesty, které fungovaly dříve, už od změny designu GC.com nefungují, ví někdo jak na to?
  • 0

#2 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 9:13

Aktualizuj si geoget a pluginy. Už nějakou dobu to zase vše umí.
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 9:14

Stara cesta funguje. Jen musis aktualizovat GJ (respektive neignorovat automaticke notifikace na nove verze). Krom toho, ze vsechny logy si muzes kdykoliv dotahnout pres Geocaching Live. ;)
  • 0

#4 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 9:15

Obojí mám samozřejmě aktuální, logy se mi nestahují... Až se dostanu domu, zkusím ještě zkontrolovat verzi GJ... O geocaching live jsem neslyšel, zkusím to (jak?), díky... PS: U GC live jsem nepochodil, nezdá se mi, že se keše stahují se všemi logy, navíc potřebuji stahovat i archivované a můj seznam, který potřebuji kvůli Brdy challenge aktualizovat, má okolo 160 keší...
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 10:02

Ja psal, ze se dasi stahnout pres gc.live vsechny logy (u oznacenych kesi v seznamu). Samotne kese se vsak nestahuji. (zatim... bude to stahovat, ale jen pro PM) Takze to shrnu - stara cesta pres novy GG+GJ funguje stejne jako kdysi. Pokud ti to nechodi, delas neco spatne. Pokud ti to stahlo kesku bez logu (z vyse uvedenych duvodu), neni nic snazsiho (a je to i rychlejsi!) si doplnit chybejici logy pomoci gc.live. Ze v seznamu jsou archivovane kese, to vubec nevadi. Logy lze stahnout k jakekoliv existujici kesi, lhostejno v jakem je stavu. neni problem si oznacit vice kesi najednou, klidne i tech 160, jen budes muset chvili cekat, protoze gc.live se da volat maximalne 30x za minutu. Nemusis se dest, proste to spustis, a on si Geoget kdyztak sam chvili pocka a pak pokracuje v operaci.
  • 0

#6 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 23:16

Všechno aktualizováno, ale zkrátka všechny logy se nestáhnou, některé chybí, nechápu proč :-(... Jak prosím stáhnu všechy logy pomocí gc.live do geogetu? Nikde jsem žádný návod ani plugin nenašel :-(...
  • 0

#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 7:14

V menu GC.Live vyberes polozku Stahnout vsechny logy. :-) Dej sem nejaky kod kese, u ktere se ti nestahnou vsechny logy. Zkusim to u sebe, uvidime.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 7:43

Snad uz v pristi verzi bude to stahovani logu udelano mnohem vice intuitivne. Samostatne menu (ve stylu GSAKu) je jen takova rychla nouzovka.
  • 0

#9 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 8:40

No je to možné? :-) Asi jsem úplně slepý... Jinak zjistit, na kterých keších mi to ty logy nestáhne, je v podstatě nemožné, generuji z těch keší takovýhle seznam:
http://www.romantic2...nge/keseri.html
No a problém je v tom, že u některých mi prý ten počet nesedí (na tom, co je na webu, to tedy sedí :-)). No uvidím, jak to dopadne, když to nastahuji přes GC.live. Díky
  • 0

#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 9:17

Jo, ja vim, k cemu to pouzivas. Jedine, co me napada, jak to zjisit, je vzit (mozna namatkou) kes, porovnat pocet ulozenych logu a pocet logu, ktere jsou uvedeny na webu. Je to opruz, ale to je vlastne ladeni kazdeho programu :-) EDIT: nebo pokud si nekdo stezuje, tak vzit kese, ktere ma on odloveny a tim se mnozstvi kesi omezi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 11:37

gord napsal/a:
Jo, ja vim, k cemu to pouzivas. Jedine, co me napada, jak to zjisit, je vzit (mozna namatkou) kes, porovnat pocet ulozenych logu a pocet logu, ktere jsou uvedeny na webu. Je to opruz, ale to je vlastne ladeni kazdeho programu :-)

EDIT: nebo pokud si nekdo stezuje, tak vzit kese, ktere ma on odloveny a tim se mnozstvi kesi omezi.


Přes GC.live je výsledek stejný (tedy pravděpodobně špatný), zkusím tedy ono ladění...
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 12:28

A ty mas tech logu vic nebo min, nez ma byt?
  • 0

#13 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 12:35

A neni mozne, ze mas nastaveny nejaky limit na zapamatovani poctu logu a nejaka keska jich ma ted uz vic (ackoli driv nemela)?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#14 romantic29

romantic29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 13:01

gord napsal/a:
A neni mozne, ze mas nastaveny nejaky limit na zapamatovani poctu logu a nejaka keska jich ma ted uz vic (ackoli driv nemela)?

počet uchovávaných logů mám nastavený na -1 (to by mělo být neomezeně)
  • 0

#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 14:05

Kdyz dve zcela ruzne metody vraci jiny pocet logu nez ocekavas, to je divne, ne? Nebude problem v necem uplne jinem? Treba z ceho usuzujes, ze jsi dostal mene logu, nez je na webu? Co kdyz to pocitadlo logu v listingu pocita spatne? Nejjistejsi by bylo, kdyby se ti podarilo rict: "tenhle log, tady ho vidite, na webu je, ale tady v GG neni." Pak by se dalo patrat po tom, proc se nenacetl.
  • 0

#16 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 19:32

Chtěl jsem se podívat, s kým jsme před 3 lety logovali na GCKN5P. Tak jsem se díval zde na fóru, zda neexistuje nějaký trik, jak na gc.com zobrazit stránku se všemi logy, jako to šlo dříve. Zdá se, že ne, ale našel jsem zde zmínku, že by to měl umět GG (přes GC.live) i GJ. Na této keši selhaly obě metody, je ovšem trošku extrémní - má přes 8 000 logů! :o A kdyby neselhaly - je nějaká UI metoda, jak logy z GG smazat? Chtěl jsem si je jen prohlénout a nechci je mít v databázi.
  • 0

#17 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 20:09

1, v databazi GG se uchovava jen takovy pocet logu, ktery si nastavis. cili standardne je to tusim 5 poslednich logu + dulezite logy (publish, archived, tvuj found..), takze i kdybys tam tu kes naimportoval tak se Ti u ni objevi jen tech par logu. 2, geojarry Ti stahne kes se vsemi logy a ulozi do GPX geoget pres live stahne afaik totez
  • 0

#18 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 6:59

mikrom napsal/a:
1, v databazi GG se uchovava jen takovy pocet logu, ktery si nastavis. cili standardne je to tusim 5 poslednich logu + dulezite logy (publish, archived, tvuj found..), takze i kdybys tam tu kes naimportoval tak se Ti u ni objevi jen tech par logu.


Upresneni: pokud si stahnes vsechny logy pres GC.live, tak se take vsechny ulozi do databaze. Az pri prvnim uklidu (napr. po standardnim importu) se vymazou a zustane jen ten nastaveny pocet.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#19 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 7:46

gord napsal/a:
Az pri prvnim uklidu (napr. po standardnim importu) se vymazou a zustane jen ten nastaveny pocet.

Mohl bys to trošku rozvést? Už se mě to totiž povedlo - logoval jsem o pár dnů později na nové sérii a chtěl jsem mít v GG vlatní logy kvůli statistikám. Tak jsem přes GC Live dal stáhnout všechny logy, protože moje byly v prvním dni po publikaci. Stáhly se všechny a zůstaly v DB. Musel jsem růčo odmazat listingy a stáhnout všechno znovu přes GJ. Po téhle akci už mám u každé krabky 5 logů, včetně vlastního, tak jak jsem chtěl. PQ mám nastavený jen na nenalezené, takže přes ty bych to už nevyčistil... a přes My Finds to nedělám bo to trvá. Existuje ještě nějaká jiná možnost jak to pročistit?
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 7:56

REVIZ: obavam se, ze nikoliv. Nicmene je to namet na napsani skriptu, ktery by mohl projit db a tyto "nadbytky" odstranit (samozrejme mimo vlastnich kesi, kde jsou naopak vsechny logy zadouci).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama