Přejít na obsah


Fotka

Stáhnutí vybraných keší se všemi logy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 7:58

Podle toho, jak jsme v nekterem sousednim vlakne diskutovali s Halumou, tak pri nasledujicim standardnim impotu (to je pravdepodobne myslen jakykoli import krom GC.live) dojde k vycisteni vsech starych logu. Tedy i po importu PQ. Mozna jsem to spatne pochopil a byl tim myslen standardni import prislusne kese. V tom pripade by stacilo stahnout pres GJ prislusnou kes a pocet uchovanych logu se opet "sam" uvede do normalu. Dalsim nastrojem by mohly byt Databaze\Databazove nastroje. Ale to nemam vyzkousene, jestli to nahodou nesaha opravdu jen na to, co ta ktera funkce hlasa.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 8:55

Tak, tak. Do dalsi verze uz mm hotove vylepsene tahani logu pres API, kde si muzes ten uklid logu rovnou vyvolat.
  • 0

#23 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 13:04

Tak to je super zpráva, už aby to bylo...
  • 0

#24 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 22:41

mpistora napsal/a:
...GG (přes GC.live) i GJ. Na této keši selhaly obě metody...

mikrom napsal/a:
...v databazi GG se uchovava jen takovy pocet logu, ktery si nastavis. ..., takze i kdybys tam tu kes naimportoval tak se Ti u ni objevi jen tech par logu.

Díky, už je to jasnější. :)
Nejprve jsem zkoušel první metodu (GG - GC.live - Stáhnout všechny logy) a zobrazila se spousta logů, ale zdaleka ne všechny.
U druhé metody (GJ - Stáhnout listing se všemi logi) jsem tedy nečekal zradu v zahození skoro všech logů po pracném stažení a zpracování 81 stránek.
Nevysvětleno zůstalo jen to, proč selhala první metoda. Zkoušel jsem to i na jiné, rozumnější, keši GCF6F3 s 1009 logy a závěr je jasný - mělo by se to nazývat GC.live - Stáhnout posledních 1000 logů.
  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 8:04

melo by to stahovat opravdu vsechno, po tisicovkovych strankach. (tedy desetkrat efektivneji nez GJ). Podivam se, proc to u te tve kese nefunguje.
  • 0

#26 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 9:49

HaLuMa napsal/a:
melo by to stahovat opravdu vsechno, po tisicovkovych strankach. (tedy desetkrat efektivneji nez GJ). Podivam se, proc to u te tve kese nefunguje.

Musím se přidat k mpistorovi: Zkoušel jsem cvičně stáhnout všechny logy k wigu Za pražskými vodníky GC1CXR3 a taky je to evidentně nestáhlo všechny. Nepočítal jsem, kolik jich bylo, ale rozhodně to nezačínalo od prvního (kontroloval jsem to proti listingu). Takže tam asi opravdu někde bude nějaká zrada. Díky za prověření.
  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 16:44

Tak problem snad objeven a opraven. teste se na dalsi verzi, kde je (nejen) to tahani logu vyrazne vylepseno. ;)
  • 0

#28 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 20:12

Díky, těším se :). Měl bych k tomu ještě drobný námět: Když už je v okně listingu tolik logů, hodila by se zde možnost hledat (Ctrl+F). Zatím zde alespň funguje Ctrl+C.
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2011 - 20:47

vyhledavani pres CTRL+F v listingu uz mam hotove. (alespon v nejake primitivni forme). Primo se to nabizi jako nahrada hledani nejakeho logu, kdyz na webu zatrhli listing s komplet logy. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama