Přejít na obsah


Fotka

dotaz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 stir62

stir62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 18 October 2011 - 11:52

Snad mi někdo poradí-mám HTC hd2 a nejde mi nainstalovat Handy Geocaching :-((((
  • 0

#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1197 příspěvků(y)

Publikováno 18 October 2011 - 12:08

Rada: Použij nějakou lepší aplikaci určenou přímo pro komunikátory, HG je spíš na jednodušší telefony :P
  • 0

#3 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 18 October 2011 - 12:13

Viz odpoved Sutecha. Za mne: GCzII - pokad je jeste funkcni, pokud pouzivas GeoGet - PocketDrake.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#4 ocnibulva

ocnibulva

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 18 October 2011 - 12:29

Ja Ti taky muzu doporucit PocketDrake. Presel jsem na nej prave z GCzII a vyhovuje mi vic. Je ze zacatku trosku slozitejsi na zorientovani, ale funguje mi hned po nainstalovani. I mapy ke kesim stahnes snadno kdyz mas telefon pripojenej k PC s internetem. Nasel jsem s nim jednu uz nalezenou testovaci a tri novy kese a rekl bych, ze snaze nez s GCzII. U neho jsem moc nechapal ten dohledavaci radar.
  • 0

#5 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1040 příspěvků(y)

Publikováno 18 October 2011 - 13:23

Kdosi mi tvrdil že do HTC HD2 jde přeinstalovat Android. Zkusil bych se zaměřit spíš tímto směrem a prověřit to a potom koukni do vlákna "pomozte mi s GCzII" určitě tam najdeš co hledáš.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#6 stir62

stir62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 19 October 2011 - 9:38

diky vsem za rady.jednak jsem zkousel android dostat do htc ale po prvni chybove hlasce jsem to vzdal ;o).pouzival jsem gczll a byl jsem spokojen.zatim testuji gatecacher a povedlo se mi s nim najit par kesi...s poketdrake se mi nejak nedarila "komunikace" ;o).jeste jednou vsem diky za rady...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama