Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) firmware 5.20


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 14:47

Changes made from version 5.10 to 5.20: [GCD]

Fixed potential power-up issue introduced in previous release.

Info zde

Doporučuji přečíst si upozornění pro případ, že používáte BaseCamp a přecházíte z verze nižší než 4.80 !
  • 0

#2 SanchoCZ

SanchoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 16:29

Zatim vse O.K.
  • 0

#3 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 16:35

SanchoCZ napsal/a:
Zatim vse O.K.


Taky se mi to tak jevi. Natahovani po zapnuti uz neni
  • 0

#4 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 17:00

Zatím to vypadá OK. Uvidíme zítra v Ljese ...
  • 0

#5 humpolik

humpolik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 17:15

Oregon 450, instalace bez problémů. GPX po vypnutí opět nenačítá, ale hláška o načítání fotek trvá déle (a to tam žádné fotky nemám). Možná jen můj osobní pocit, ale zdá se mi, že vykreslování vlastních JNX map trvá mnohem déle než dřív, dlaždice se zobrazují se znatelným zpožděním - daleko větším než dříve (při posouvání mapy). Může to prosím někdo zkusit?
  • 0

#6 dymak

dymak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 17:51

Po aktualizaci WebUpdaterem všechno OK, dlouhý listingy a info o O/T a velikosti mě potěšili, tak už jen ty posuvníky pro pohodlnější prohlížení listingu a bude to fajn. Po dalším zapnutí už to znovu nenačítá, tak OK.:)
  • 0

#7 JirkaPiha

JirkaPiha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 18:49

Tentokrat radsi vyckam uz nenaletim!!!
  • 0

#8 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 20:32

Já jsem to risknul a zatím se zdá, že došlo ke zlepšení kritizovaných věcí. Dlouhé listingy to načítá dlouho, ale to je asi daň za to, že tam jsou opravdu celé. Už jen ta posouvátka by to chtělo.
  • 0

#9 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 21:34

uz jsem taky upgradnul. Zatim to vypada OK
  • 0

#10 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 21:37

Rychle to kluci opravili, už to běhá a nekonečnému načítání je konec!
  • 0

#11 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 21:59

Také vyzkoušeno, zatím OK.
  • 0

#12 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 22:01

Takže co? Doporučuje se to nebo nee? Mě jako uživateli všech možných i nemožných předchozích Beta verzí, to připadá trošku podezřelé, že v poslední době Bety skončily a jsou jen celý plný verze. Jak se to tak najednou přihodilo? Neni to zase jen nějaká nepovedená zakuklená Beta?
  • 0

#13 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 7:02

Dlouhý loading na začátku byl jen jedna z věcí co mi vadila. Co kousání po bezdrátovém přenosu a kousání při práci obecně? Ještě chvilku počkám.
  • 0

#14 humpolik

humpolik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 8:08

Bezdrátový přenos nemám jak vyzkoušet, ale jak jsem napsal v příspěvku nahoře, mám pocit, že se mapa vykresluje daleko pomaleji - při posouvání mapy se dlaždice zobrazují se znatelně delším zpožděním. Opakované načítání GPX bylo sice otravné, ale vzhledem k tomu, že GPS pouštím obvykle maximálně 2x za den, zas tak moc mi to nevadilo. Může prosím někdo zkusit, zda se u něj projevuje stejný problém s vlastníma JNX mapama - pomalé vykreslování s tímto novým firmware?
  • 0

#15 cufik_team

cufik_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 9:08

REVIZ : neboj, všechno je Beta B)
  • 0

#16 SanchoCZ

SanchoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 11:46

2humpolik: take se mi zda vykreslovani JNX souboru pomale. Zkusil jsem downgrade na 4.80 a 5.00 a prijde mi to stejne :o Ale rekl bych ze pred tydnem to bylo sviznejsi :)
  • 0

#17 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 13:55

Přechod z 5.10 na 5.20 bez problémů. Zatím se vše načítá dobře a bez zamrzání. První načtení trvá sice déle (s ohledem na velikost souboru keší). Další načtení už během pár sekund. Přepsání databáze a nové načtení keší opět delší, ale bez zamrznutí další spuštění už opět v pár sekundách. Co se tohoto týká, tak jsem spokojen :).
  • 0

#18 3am

3am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 1:08

MichalS & Flower napsal/a:
Přechod z 5.10 na 5.20 bez problémů. Zatím se vše načítá dobře a bez zamrzání. První načtení trvá sice déle (s ohledem na velikost souboru keší). Další načtení už během pár sekund. Přepsání databáze a nové načtení keší opět delší, ale bez zamrznutí další spuštění už opět v pár sekundách. Co se tohoto týká, tak jsem spokojen :).


mam stejnou zkusenost jako michals, prechod 5.10 na 5.20 bez problemu, prvni start pomalejsi a ostatni naopak rychlejsi nez s predchozi verzi fmw, zatim spokojenost, kdyz jej ted zapnu, nabehne do par sekund, kdezto u minule verze nebyl problem cekat treba i dve az tri minuty, trochu jsem ho zaplnil ;) jeste musim vyzkouset bezdratove odesilani kesi, ktere se mi v predchozi verzi sekalo ...
  • 0

Garmin Oregon 550t + GSAK V8 + Locus PRO


#19 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 22 říjen 2011 - 19:13

Dnes odzkoušeno pri lovu Padesátky na kole (cca 30km) a při lvu Hvězdičky pěšky (cca 12km). Vše tlapalo. Na kole jsem keše přejížděl víc jak při lovu Pedálu. Zato však po delší době ustalení, navidace jakoby měla lepší přesnost. Zatím spokojenost až na to listování logy. Wetu
  • 0

#20 devon rex

devon rex

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 14:27

Takže po bezproblémové upgrade z 5.00 vše šlape jak má, rychlost startu je na vteřinu stejná jako s verzí 5.00. U mě na 550t pozoruji subjektivně rychlejší vykreslování map (ne uživatelských JNX, ty nemám tak nemohu posoudit) - předtím skok z 10m na 800m (tam mám stále ještě zapnuté všechny detaily a keše) cca 3 vteřiny, teď cca 1,5. Listingy - i ty kratší - se načítají o poznání déle.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama