Přejít na obsah


Fotka

Geoget - export keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#1 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 7:55

Dobrý den, pokud jsem podobný dotaz tomu mému přehlédl, tak se omlouvám. Chtěl bych se zeptat, jestli jde z programu udělat export keší , které si vyberu, zkoušel jsem si je označit přes klávesu CTRL , ale vždy mi to udělalo export všech, co v GEGETU mám. Předem moc děkuji za radu a návod pro tupce.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 7:59

Neudelalo to ti export vsech, nybr vsech tech, ktere sis nechal vyfiltrovat a jsou zobrazeny v aktualnim vypisu. Tzn. bud si vice specifikuj filtr, pripadne si oznac co chces, pres menu dej Inverzni oznaceni a potom stiskni klavesu DEL, kterou je odstranis jenom z vypsaneho seznamu. Az teprve nasledne delej export.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 8:08

Moc děkuji.
  • 0

#4 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 19:02

Ahoj už dva dny prolézám fórum a nějak nemůžu nalézt podobný problém. Tak že si připadám jako naprostej neuměl. Věc se má tak: keše si dokážu vyfiltrovat a potom i vyexportovat to by nebyl problém, problém nastává když zkopíruji gpx soubor na kartu O 450. Gps se tváří že tam nic není, ale pokud soubor nakopíruju přímo do gps tak je vše ok. Asi to bude nějaká pitomina, ale já na to nemůžu přijít. Za případnou radu moc a moc děkuji. PS: exportovat jsem zkoušel pomocí pocket query i GPX Garmin
  • 0

#5 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 19:07

Zkusil jsi zformátovat kartu?
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#6 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 19:07

martuf napsal/a:
Ahoj už dva dny prolézám fórum a nějak nemůžu nalézt podobný problém. Tak že si připadám jako naprostej neuměl.
Věc se má tak: keše si dokážu vyfiltrovat a potom i vyexportovat to by nebyl problém, problém nastává když zkopíruji gpx soubor na kartu O 450. Gps se tváří že tam nic není, ale pokud soubor nakopíruju přímo do gps tak je vše ok. Asi to bude nějaká pitomina, ale já na to nemůžu přijít. Za případnou radu moc a moc děkuji.
PS: exportovat jsem zkoušel pomocí pocket query i GPX Garmin

Vytvoril jsi na karte slozku GPX ve slozece garmin? karta:Garmin/GPX/tvujexport.gpx
  • 0

#7 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 19:32

Tak je to tak jak jsem psal naprostá prkotina:). Karta byla naformátovaná ale nebyl na ní ve složce Garmin vytvořen GPX. Moc Vám děkuji že jste se obtěžovali a byli ochotni poradit. A kdyby ses trefcz motal někde kolem Č.T. tak dej vědět máš u mě pivko ;) Ještě jednou díky moc:D:D:D
  • 0

#8 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 10:20

Ahoj, měl bych dotaz na GG: Jak můžu zadat v GG do "rozdělané" keše souřadnice, kde jsem skončil, stage atd? Tak, aby se mi po stažení do Oregona na mapě objevila nějaká ikona - stejná pro tyto případy. Tak jako pro Final... ASi to bude v přidat waypoint. Bude třeba zadat název a prefix?? Jaký? A aby se tento Waypoint nevymazal při aktualizaci keší:-)) Díky.
  • 0

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 10:35

vitablondak napsal/a:
Ahoj, měl bych dotaz na GG: Jak můžu zadat v GG do "rozdělané" keše souřadnice, kde jsem skončil, stage atd? Tak, aby se mi po stažení do Oregona na mapě objevila nějaká ikona - stejná pro tyto případy. Tak jako pro Final... ASi to bude v přidat waypoint. Bude třeba zadat název a prefix?? Jaký? A aby se tento Waypoint nevymazal při aktualizaci keší:-)) Díky.


Já si ukládám všechny waypointy. Při importu dat se to nepřepíše - pokud ručně tuto možnost nepovolíš.
  • 0

#10 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 11:01

Arne1: No jo, ale jak a kam? To bych právě rád věděl:-)))
  • 0

#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 11:08

vitablondak napsal/a:
Arne1: No jo, ale jak a kam? To bych právě rád věděl:-)))


Máš dvě možnosti - buď si to uložíš do poznámky k hlavnímu waypointu nebo budeš vytvářet další waypointy. Co z toho je nejvhodnější ti neřeknu, záleží na tom co pak v tom Oregonu máš. To už musí někdo kdo tu krabičku zná.
  • 0

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 11:09

prave mysitko na kesi, Pridat waypouint, tam nastavis to, co potrebujes. Jakmile WP vytvoris, nebude prepisovan pri aktualizaci. Pokud bys chtel, aby se aktualizoval, musi to povolit pri jeho vytvoreni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 11:28

Ano, pres Pridat waypoint. Nazvi si jej, jak uznas za vhodne. Prefix je dvoupismenny kod, ktery musi byt v ramci jedne kese unikatni. Takze pro finalky ja davam obvykle FI (nebo F1, F2, atd, pokud mam vice moznych variant...), pro stage multikesi davam S1, S2, atd. Pripadnou kolizi s jiz existujicim prefixem ti Geoget nahlasi. Jako druh waypointu si vyber, co potrebujes. Fina waypoint pro finalky, Stage of multicache pro dalsi stage, kde se hleda krabicka s instrukcemu, Question for answer pro misto, kde se neco zjistuje, parking area pro mista k zaparkovani, trailhead pro pristupova mista a reference point pro vsechno ostatni.
  • 0

#14 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2011 - 11:37

Joj, tak to jsem přesně potřeboval. Móóóc díky! Vyzkouším.
  • 0

#15 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2012 - 12:18

Ahoj. Mám jeden zřejmě hloupý dotaz... chtěla bych do Oregona 450 nacpat všechny pražské keše (nebo ještě víc), PQ si udělám, ale vejdou se tam normálně, ne jako POI? POI mě nebaví, protože když jdu náhodou kolem, není to na mapě vidět:(
  • 0

#16 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2012 - 12:34

To je ale pekna pitomost. Mam vsechny kese jen v POI a mam je na mape videt uplne bezne. Nastavil jsi si meritko od ktereho se maji zobrazovat nebo tam mas "automaticky"? To Automaticky znamena tusim od meritka 80 metru (mozna 50). Ja mam nastaveno 500 metru a tak je vidim skoro porad. Nejsem si jist, zda je limit Oregona 450 2000 nebo 5000 bodu. V prvnim pripade bys mel smulu, ve druhem pripade by ses do limitu asi vesel.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#17 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2012 - 15:32

5000. Ale jen 2000 trasových bodů, což jsou i waypointy. Já exportuju keše bez waypointů a pak vše i s disable, archive, nalezenými, waypointy... jako POI. Na waypointy se stejně nedá navigovat přes Hledání pokladů, tak je to jedno. Jen si dávej pozor, jestli se ti to opravdu exportovalo. To exportní makro padá na špatně stažených keších a pak tam waypointy třeba vůbec nemáš. Rada - před exportem do POI odfiltruj všechny keše, co nemají souřadnice, nebo si je oprav. Bohužel to vznikne, když přes liveAPI importuješ archivovanou keš (ať už archeokešing, nebo žes do ní třeba jen napsal writenote, liveAPI ji stáhne).
  • 0

#18 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2012 - 17:13

gord napsal/a:
Nastavil jsi si meritko od ktereho se maji zobrazovat nebo tam mas "automaticky"? To Automaticky znamena tusim od meritka 80 metru (mozna 50). Ja mam nastaveno 500 metru a tak je vidim skoro porad.


No jasně že tam mám automaticky:D Dík, jdu to přenastavit.
  • 0

#19 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 19:46

Ahoj, mám další problém, nad kterým už 2 dny bádám, zřejmě taky prkotina. Vyluštěné mystery... změnily se finální souřadnice, vyexportuju jako POI, nahraju do GPS, ale tam jsou pořád ty starý finální souřadnice. Nedokážu určit, kde dělám chybu. Nenapadá vás něco? Díky
  • 0

#20 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 20:18

Urcite mas ten spravny poi soubor v GPS? ma aktualni datum, je ve spravnem adresari? Je vyvaren ze spravneho gpx? Mas v tom Gpx spravnou hodnotu te finalky?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama